Třinec – Litvínov | 5:1 (kon.) |
Kladno – Ústí n/L | 2:1 (po pr.) | | | K. Vary – Benátky n/J | 8:1 (kon.) | | | Přerov – Třebíč | 2:4 (kon.) |
Litoměřice – Vsetín | 4:3 (po pr.) | | | Motor ČB – Prostějov | 5:3 (kon.) | | | Slavia – Frýdek-M. | 0:2 (kon.) |
Havířov – Kadaň | 4:1 (kon.) |
Spartak Moskva – Kunlun | 6:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Minsk | 2:1 (kon.) | | | Barys – Dynamo Moskva | 3:5 (kon.) |
Omsk – Jaroslavl | 6:1 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Petrohrad | 1:9 (kon.) | | | Čerepovec – Vladivostok | 3:2 (2:1 po s.n.) |
N.Novgorod – Chabarovsk | 1:0 (po pr.) | | | Viťaz – HC Slovan | 4:0 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 5:1 (kon.) |
Opava – Šumperk | 1:6 (kon.) | | | Mor. Budějovice – David Servis | 6:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Řisuty | 1:3 (kon.) |
Nový Jičín – Kopřivnice | 5:2 (kon.) | | | Kolín – Nymburk | 3:4 (kon.) | | | Klatovy – Písek | 5:2 (kon.) |
Žďár n/S – Pelhřimov | 5:2 (kon.) | | | Sokolov – Děčín | 1:4 (kon.) | | | Most – Vrchlabí | 4:7 (kon.) |
Tábor – Havlíčkův Brod | 2:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 4:6 (kon.) | | | Jablonec n/N – Kobra | 5:1 (kon.) |
Letňany – Trutnov | 1:5 (kon.) |
Slavia – Mountfield HK | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Vítkovice – Olomouc | 3:4 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 1:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 4:6 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 5:3 (kon.) |
Žďár n/S – Mountfield HK | 5:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 1:10 (kon.) | | | Kometa Brno – Warriors Brno | 2:0 (kon.) |
Vsetín – Zlín | 1:7 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Letňany – Sparta | 3:6 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 4:3 (kon.) |
Třemošná – K. Vary | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Letňany – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 7:0 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žďár n/S | 4:1 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 6:4 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 7:0 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 6:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Kladno | 1:5 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 6:5 (po pr.) |
Columbus – Pittsburgh | 3:4 (kon.) | | | Washington – St. Louis | 0:4 (kon.) | | | Toronto – Buffalo | 3:0 (kon.) |
Tampa – Nashville | 3:1 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 2:1 (kon.) | | | Calgary – Arizona | 4:2 (kon.) |
Edmonton – Vancouver | 5:3 (kon.) | | | Anaheim – Los Angeles | 4:2 (kon.) | | | Vancouver – Los Angeles | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Frýdek-M. – Val. Meziříčí | 7:4 (kon.) |
Radomyšl – Pelhřimov B | 14:2 (kon.) | | | Telč – Č. Krumlov | 1:9 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 8:3 (kon.) |
Uničov – Blansko | 6:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Frýdek-M. "B" – Rožnov p. R. | 7:5 (kon.) |
Krnov – Studénka | 2:4 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Slaný | 1:5 (kon.) |
Příbram – Rakovník | 2:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vimperk | 5:2 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 6:1 (kon.) |
Strakonice – Hluboká n.V. | 4:2 (kon.) | | | Frýdlant – HC Turnov | 4:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) |
Mělník – Černošice | 4:5 (kon.) | | | Bohumín – Nový Jičín B | 10:2 (kon.) | | | Vlašim – Poděbrady | 7:1 (kon.) |
V.Popovice – Lev Benešov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Boskovice – Uh. Hradiště | 7:4 (kon.) | | | Hvězda Praha – Hvězda B | 4:1 (kon.) |
SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 4:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Studénka Sledge | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Litvínov – Zlín sledge | 0:7 (kon.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 3:0 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 14:2 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
8:1
(2:1, 4:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
58:33
|
Dávid Gríger (KVA) dostal dvě minuty za sekání.
|
|
57:26
|
Zdeněk Král (BEN) odchází ve stejném čase na trestnou lavici za hrubost.
|
|
56:19
|
Václav Skuhravý (KVA) si vysloužil od rozhodčích dvouminutový trest za hákování.
|
|
54:40
|
Daniel Krejčí (KVA) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za držení.
|
|
40:53
|
Václav Skuhravý (KVA) si vysloužil dvouminutový trest za hákování.
|
|
31:57
|
Petr Wiencek (BEN) dostal dvou minutový trest za hákování.
|
|
28:58
|
Jakub Husa (BEN) si vysloužil další trest, odchází na trestnou lavici za sekání.
|
|
25:34
|
Další trest pro hostující Benátky. Na trestnou lavici odchází Jakub Husa (BEN) za podražení soupeře.
|
|
22:16
|
Za domácí Stanislav Balán (KVA) si vysloužil dvouminutový trest za podražení.
|
|
21:01
|
Ve stejném čase odchází Maier Patrik (BEN) za zdržování hry během vhazování.
|
|
21:01
|
Radek Veselý (BEN) sekl Jakuba Fleka do ruky, za což si od sudích vysloužil dvouminutový trest za sekání.
|
|
18:48
|
Matic Podlipnik (KVA) si od sudích vysloužil dvouminutový trest za podražení soupeře.
|
|
09:13
|
Vratislav Kunst (BEN) odchází na dvě minuty za držení.
|
|
05:24
|
Energie bude hrát dvojitou přesilovou hru. Na trestnou lavici odchází Radek Veselý (BEN) za krosček.
|
|
04:43
|
První vyloučení zápasu připadá na Tomáše Tržického (BEN), který odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.
|
Branky a nahrávky:
13. O. Beránek (Kohout), 15. Podlipnik (Stloukal), 25. T. Rachůnek (Kohout), 26. Podlipnik (Flek, Balán), 32. Skuhravý (Davídek, Gorčík), 33. Podlipnik (Davídek), 41. Stloukal (Flek), 58. O. Beránek (Kohout) – 4. Bittner (Kunst, Z. Král)
Rozhodčí: Grech, Barek – Malý, Šimán
Diváci: 2139
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Weinhold – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Gríger – Davídek, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (33. Kořenář) – Husa (A), Jandejsek, Maier (A), Kunst, Tržický, Jan Bednář – Teplý, Chrtek, Hrníčko – Jeník, R. Veselý, Psota – Wiencek, Z. Král, Bittner (C) – Bělohorský, Janele, Průžek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (33. Kořenář) – Husa (A), Jandejsek, Maier (A), Kunst, Tržický, Jan Bednář – Teplý, Chrtek, Hrníčko – Jeník, R. Veselý, Psota – Wiencek, Z. Král, Bittner (C) – Bělohorský, Janele, Průžek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grech, Barek – Malý, Šimán
Diváci: 2139
Kamila Stříteská Ströer