Kladno – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | K. Vary – Benátky n/J 8:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 2:4 (kon.)
Litoměřice – Vsetín 4:3 (po pr.) | Motor ČB – Prostějov 5:3 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 0:2 (kon.)
Havířov – Kadaň 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (2:1, 4:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 23.09.2017, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 5. kolo

Ve třetí třetině Energie jen pohlídala své skore a přidala další dvě branky. Petr Stloukal zvýšil na 7:1 a poslední branku si připsal Ondřej Beránek.

Ode mne je pro dnešní večer vše, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:24:57)

59:46
    Poslední vteřiny se odehrávají u Novotného branky.

59:39
    Hosté hrají v plném počtu.

59:24
    Další rána Sičáka poté, co dostal nabito od Krejčího.

59:24
    Vladimír Sičák zkusil pozornost Kořenáře, ten zasáhl včas.

59:04
    Při přechodu do útočného pásma se hosté dopustili ofsajdu.

58:48
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

58:33
    Dávid Gríger (KVA) dostal dvě minuty za sekání.

Dnešní utkání sleduje 2139 diváků.

57:26
    Zdeněk Král (BEN) odchází ve stejném čase na trestnou lavici za hrubost.

57:26
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    ONDŘEJ BERÁNEK a Martin Kohout, ostřílená dvojice zápasů. Kohout viděl volného Beránka, přihrál a Beránek bez problému prostřelil Kořenáře. Asistence: Martin Kohout.

56:50
    Daniel Krejčí jel sám na Kořenáře, vystřelil ale hostující brankář zasáhl betonem.

56:41
    Karlovarští již hrají ve čtyřech.

56:19
    Václav Skuhravý (KVA) si vysloužil od rozhodčích dvouminutový trest za hákování.

55:50
    Sebastian Gorčík bojuje v útočné třetině s polovinou hostujícího celku na ledě.

55:48
    Zákrok si připisuje i Filip Novotný, který bez větších obtíží si poradil se střelou z blízka.

55:32
    Domácí celek se stále drží u Kořenáře a vymýšlí, jak ho znovu překonat.

55:00
    Další přesilová hra Benátek nad Jizerou, která zatím nevypadá k jejich prospěchu.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 13. O. Beránek (Kohout), 15. Podlipnik (Stloukal), 25. T. Rachůnek (Kohout), 26. Podlipnik (Flek, Balán), 32. Skuhravý (Davídek, Gorčík), 33. Podlipnik (Davídek), 41. Stloukal (Flek), 58. O. Beránek (Kohout) – 4. Bittner (Kunst, Z. Král)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Weinhold – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Gríger – Davídek, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (33. Kořenář) – Husa (A), Jandejsek, Maier (A), Kunst, Tržický, Jan Bednář – Teplý, Chrtek, Hrníčko – Jeník, R. Veselý, Psota – Wiencek, Z. Král, Bittner (C) – Bělohorský, Janele, Průžek.

Rozhodčí: Grech, Barek – Malý, Šimán