Opava – Šumperk 1:6 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 1:3 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.) | Klatovy – Písek 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Děčín 1:4 (kon.) | Most – Vrchlabí 4:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 5:1 (kon.)
Letňany – Trutnov 1:5 (kon.)
HC Most
4:7 (1:1, 2:2, 1:4)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 23.09.2017, 17:30 • Zimní stadion, Slaný • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

59:53
    Hosté mohli přidat i osmý gól! Přečíslení 3 na 2 však vyřešil zakončující hráč jen střelou do levého betonu Kuchaře.

58:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté definitivně rozhodují! Opuštěnou branku Mostu trefuje PATRIK MAĎAR – 4:7. Asistence: Jiří Šimoníček.

58:18
    Domácí už hrají s prázdnou brankou!

56:27
    Tak hra nebyla přerušena kvůli zásahu do masky, ale proto, že se rozhodčí rozhodl vylučovat. Tomáš Jirků je potrestán za hákování.

56:27
    Velké šance na obou stranách! Na jedné straně vychytal Kuchař samostatný únik Jiřího Šimoníčka. Na druhé jel sám na Jelínka Martin Hajšman, ale ani on svou bekhendovou kličkou gólmana soupeře nepřelstil. Maskovaný muž ve vrchlabské svatyni byl poté zasažen další střelou do masky a rozhodčí raději přerušil hru.

54:38
    Hosté přesilovku bleskově využívají a opět soupeři odskakují! Na přesnou střelu DANIELA MIŠKOVSKÉHO brankář Kuchař nedosáhl. Asistence: Patrik Urban a Michal Pšurný.

54:27
    Vyloučení v týmu SHK Antiradary Slaný (Ondřej Tuček – 2 min.).

54:09
    Myslím, že Kuchařovi teď po střele Lukáše Abrahama pomohla i tyčka! Domácí každopádně stále prohrávají jen o gól.

50:55
    Antiradary Slaný právě vstřelily branku!
    Domácím se devět minut před koncem podařilo vstřelit kontaktní gól! Daniel Hora z levého kruhu lahůdkově předložil puk JANU ALINČOVI, kterému stačilo jen nastavit hůl, aby nabídku spoluhráče usměrnil do odkryté branky. Asistence: Daniel Hora.

50:03
    Vyloučení v týmu SHK Antiradary Slaný (Tomáš Rod – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Lukáš Abraham – 2 min., hrubost).

48:08
    Domácí budou moci snížit v přesilovce. Na trestnou lavici míří David Pojkar.

47:01
    A hosté vedou už o dva góly! Na 5:3 v jejich prospěch zvyšuje svým druhým zásahem v utkání TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Asistence: Patrik Maďar a Martin Filip.

46:31
    Domácí si vytvořili velký závar před brankou soupeře, ale skórovat nedokázali. To hosté trestají z rychlého kontru, který po nahrávce Patrika Urbana zužitkoval MICHAL PŠURNÝ, jenž tak strhává vedení na stranu Vrchlabí. Asistence: Patrik Urban.

42:28
    Domácí Pavel Vorobjov dostává trest na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

40:39
    Vojtěch Kubinčák měl v úvodu třetiny velmi dobrou šanci! Zblízka však trefil jen vyrážečku Jakuba Jelínka.

38:04
    Hosté hráli oslabení výborně a dokonce v něm vyrovnávají! Patrik Urban nabil na druhou stranu útočného pásma LUKÁŠOVI ABRAHAMOVI a ten pálil do poloodkryté klece. Kuchař se nestihl včas přesunout. Asistence: Patrik Urban.

37:17
    Hosté se dnes střelecky trápí. Tomáš Šťastný jel v oslabení sám na Kuchaře, ale svou forhendovou kličku nedotáhl do brankového vyústění!

36:31
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Maďar – 2 min., napadení).

35:38
    Mostečtí potřebovali na obrat jen 24 sekund! Vojtěch Kubinčák vyzval ke skórování pětačtyřicetiletého JANA ALINČE a ten nedal Jelínkovi šanci – 3:2. Asistence: Vojtěch Kubinčák a Tomáš Rod.

35:14
    Je vyrovnáno! Po závaru dopravil kotouč za záda Jelínka KAREL ŠEFL. Hosté ještě protestovali, ale gól platí. Asistence: Vojtěch Kubinčák a Ondřej Sýkora.

32:40
    Teď už hosté zaslouženě strhávají vedení na svou stranu! Patrik Maďar předložil kotouč před branku MARTINOVI FILIPOVI a ten ho zblízka uklidil za bezmocného Kuchaře – 1:2. Asistence: Patrik Maďar a Tomáš Šťastný.

31:36
    Kuchař teď hrubě chyboval, když namazal puk přímo rozjetému Tomášovi Oppeltovi. Ten však jeho minelu nepotrestal, domácí branku z mezikruží netrefil!

30:51
    Nyní se však mohli prosadit domácí! Vrchlabí chybovalo v rozehrávce a Martin Hajšman jel sám na Jelínka. Také gólman Stadionu svůj tým podržel.

28:40
    Nádherná sehrávka hostí neskončila gólem! Hráč na zadní tyčce nedokázal dopravit puk do takřka odkryté svatyně Mostu!

27:57
    Hosté ze svého tlaku vytěžili přesilovku. Jindřich Sklenička je vyloučen za krosček.

23:29
    Velmi dobrá šance hostů. Kuchař ve skluzu stačil vyrazit puk nad svou branku!

19:15
    Ondřej Sýkora opět ukázal rychlé nohy. Po levé straně projel až do zakončení, které mířilo na vzdálenější tyčku. Jelínek puk dokázal vytěsnit.

18:04
    Daniel Miškovský si teď vylámal zuby na brankáři Ondřejovi Kuchařovi! Dostal přihrávku na zadní tyčku, ale ani nadvakrát nedokázal kotouč za roztaženého gólmana Mostu dostat. Kuchař ho nakonec schoval do lapačky a příjímá zasloužená díky od svých spoluhráčů.

15:05
    V dobré příležitosti se ocitl Martin Hajšman, který se z pravé strany řítil na hostující branku. Naštěstí pro Vrchlabí ji netrefil.

12:17
    Daniel Hora vyhodil puk mimo hřiště a je vyloučen na dvě minuty za zdržování.

10:55
    Druhý gól Vrchlabí měl na hokejce Daniel Miškovský. Ten měl po přihrávce zpoza branky před Kuchařem dost času na zamíření, ale trefil jen domácího gólmana!

09:16
    Vyloučení v týmu SHK Antiradary Slaný (Martin Hajšman – 2 min.).

07:36
    Hosté rychle vyrovnávají! Z pravé strany útočné třetiny nahodil puk na branku Tomáš Jirků a TOMÁŠ ŠŤASTNÝ jeho nabídku šikovně tečoval do protipohybu Kuchaře. Asistence: Tomáš Jirků.

06:08
    Domácí se ujímají vedení! Jan Alinč předal v útočném pásmu puk VOJTĚCHOVI KUBINČÁKOVI, který se neunáhlil, před brankou si přehodil kotouč z bekhendu na forhend a zamířil nad rameno brankáře Jelínka. Asistence: Jan Alinč a Tomáš Rod.

02:30
    Domácí si zahrají přesilovku. Michal Pšurný vyfasoval dvě minuty za hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Kubinčák (Alinč, Rod), 36. Šefl (Kubinčák, Sýkora), 36. Alinč (Kubinčák, Rod), 51. Alinč (Hora) – 8. Šťastný (Jirků), 33. Filip (Maďar, Šťastný), 39. Abraham (Urban), 47. Pšurný (Urban), 48. Šťastný (Maďar, Filip), 55. Miškovský (Urban, Pšurný), 59. Maďar (Šimoníček)

HC Most: Kuchař (Spěšný) – Hora, Šefl, Hlaváček, Sklenička, Švábík, Hajšman – Kubinčák, Rod, Sýkora, Tuček, Alinč, Vorobjov, Homolka, Míka.
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Abraham, Havránek, Jirků (A), Pojkar, Chleborád – Maďar, Filip (C), Šťastný, Oppelt, Šimoníček, Krsek, Miškovský, Urban, Pšurný, Kerekanič.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Štěpánek