Opava – Šumperk 1:6 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 1:3 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.) | Klatovy – Písek 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Děčín 1:4 (kon.) | Most – Vrchlabí 4:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 5:1 (kon.)
Letňany – Trutnov 1:5 (kon.)
HC Tábor
2:6 (0:1, 1:1, 1:4)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 23.09.2017, 18:00 • Zímní stadion města Tábor • 2. liga skupina Střed (ČR) • 3. kolo

53:05
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

A další branka hostů. Klestil opět kapituluje a JAN MILFAIT zvyšuje na 6:2.
    Asistenci u této branky si připisuje havlíčkobrodský brankář!

Asistence: Voříšek, Novák Č.

52:52

Klestil si špatně pokryl svou tyčku a MIROSLAV TŘETINA ho lehce překonává a hosté tak vedou 5:2.

Asistence: Přidal

52:05
    Tábor právě vstřelil branku!

Tábor oplácí stejnou měnou. Střelu JAKUBA PÍPALA tečoval některý z hostujících hráčů přímo za záda nešťastného Nováka.

Asistence: Andres, Heřman

51:40

Střelu Valy od modré tečuje LUBOŠ VOŘÍŠEK a zvyšuje na 4:1 pro hosty.

Asistence: Vala, Milfait

40:39

Tomáš Semrád prostřeluje vše co mu stálo v cestě a navyšuje na 3:1 pro hosty.

Asistence: Třetina, Vašíček

31:39

Od modré poslal svou střelu Kulhánek. Tu ještě Klestil dokázal zlikvidovat, ale proti dorážce LUBOŠE VOŘÍŠKA byl bezmocný a tak hosté jdou opět do vedení.

Asistence: Kulhánek

22:54

Tábor ihned po buly vyrovnává skóre tohoto zápasu. Mezi střelce se nechytatelnou střelou do šibenice zapisuje RADIM HEŘMAN.

Asistence: Prokeš, Havran

13:58
    Pípal propadl na modré, kde převzal milimetrový pas JAN MILFAIT a pěkným blafákem posílá Klestila k ledu a hosty do vedení 1:0.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 23. Heřman (Prokeš, Havran), 53. Pípal (Andres, Heřman) – 14. Milfait (Šuhaj, Voříšek), 32. Voříšek, 41. Semrád (Třetina, Vašíček), 52. Voříšek (Vala, Milfait), 53. Třetina (Přidal), 54. Milfait (Voříšek, Novák)

HC Tábor: Klestil ( Novák D.) – Košař, Tesař, Havran, Pípal, Duben, Dvořák, Bouška – Heřman (A),Prokeš, Andres, Seidl (A), Matušík (C), Urbanec, Blažek, Pechánek, Březina, Škrdleta, Jelínek M.
    BK Havlíčkův Brod: Novák Č. (Marek) – Semrád T., Vašíček (A), Vala, Kulhánek, Havlík, Kříž, Balgalvis – Přidal, Třetina (C), Endál, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Pipek, Kozlík, Spratek, Chlubna, Kuchta, Beneš

Rozhodčí: Mertl – Štětina, Šimánek