Opava – Šumperk 1:6 (kon.) | Mor. Budějovice – David Servis 6:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Řisuty 1:3 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Kolín – Nymburk 3:4 (kon.) | Klatovy – Písek 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Sokolov – Děčín 1:4 (kon.) | Most – Vrchlabí 4:7 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 5:1 (kon.)
Letňany – Trutnov 1:5 (kon.)
HK Nový Jičín
5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 23.09.2017, 17:002. liga skupina Východ • 5. kolo

Je tady konec zápasu, kde vyhrává domácí mužstvo a bere tři body. Rozhodla poslední třetina, kdy se podařilo vstřelit Ďáblům neskutečné čtyři góly. Kdo by to po druhé třetině čekal? Já tedy ne. Kopřivnice sahala po bodech ale jak jsem již zmínil, čtyři góly za třetinu jsou prostě hodně.

Děkuji za pozornost a brzy napočtenou! (19:34:56)

59:53
    Jiří Slovák má ještě menší práci, když musel dávat pozor na puk. Ale to už není nic hrozného!

59:04
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SONNEK. Je tady pátý a zřejmě poslední gól! Jan Sonnek se dostal k puku, vyslal střelu na prázdnou bránu a vyšla mu i s dávkou štěstí! 5:2

58:48
    Zašlápnutý puk ani jeden z týmů neměl pod kontrolou, rozhodčí přerušuje hru a vhazuje se před Jiřím Slovákem. Kopřivnice zkouší hru v šesti!

58:24
    Autorem branky je GEBAUER. Asistence: Adamík a Zedník. A je to tady, zřejmě rozhodující gól po dobré přihrávce vsítil Robin Gebauer, který si dovolil něco navíc, obelstil Fendricha a pojšťuje tak vedení, svého manšaftu! 4:2

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty, třetí třetiny. Domácí ještě mohou svůj náskok zvýšit, hrají přesilovou hru!

57:43
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Marek – 2 min, hrubost.).

57:20
    Hraje se stáíle v pásmu Kopřivnice, domácí si chtějí pojistit výsledek a nikam se neženou. Hrají spíše defenzivní hru.

56:47
    Mohli jsme být svědky menší přetahované za bránou Fendricha, které lépe skončilo pro domácí. Následně se vhazuje před Kopřivnickým gólmanem.

56:02
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

55:43

55:00
    "Ďáblům" se zatím úspěšně daří bránit veškére akce hostujícího manšaftu. Pokud vydřží necelou půl minutku, mohou pomýšlet na úspěch.

54:09
    Důležitý zákrok pro Jiřího Slováka, který ani sám netušil kde je puk, rozklekem ale zachránil svůj manšaft. Bude se ale opět vylučovat a vypadá to, že Nový Jičín bude hrát ve 3.

53:42
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Málek – 2 min, podražení.).

53:20
    S pukem se kupředu hnal Michal Vyčesaný, zůstal u mantinelu kde ho odstavil bek Nového Jičína, bude se vylučovat.

52:23
    Vhazování opět před Jiřím Slovákem, které vyhráli domácí a snaží se vyhodit pásma, zatím neúspěšně.

52:00
    U puku teď Jan Már společně s Ondřejem Sluštíkem, kteří bojovali o puk co jim síly stačily.

50:45
    Akci Kopřivnice zastavuje offside, k puku se dostává domácí mužstvo.

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 33. Bednář (Motloch), 47. Gebauer (Zedník), 51. Motloch, 59. Gebauer (Adamík, Zedník), 60. Sonnek – 7. Poruba (Tomášek, Merenda), 38. Mach (Tomášek, Kofroň)

HK Nový Jičín: Slovák (Kohn), Adamík, Már, Hruška, Heinzl, Mrowiec, Janiczek, Metelka, Palacký, Krupa, Pecha, Málek, Motloch, Chvostek, Gebauer, Kocián, Bednář, Zedník, Sonnek, Slovák
    HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Daňa), Stříž, Čintala, Marek, Merenda, Kropka, Fojtík, Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Pargač, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík, Krutil