Espanyol – La Coruňa 4:1 (kon.) | Getafe – Villarreal 4:0 (kon.) | Las Palmas – Leganés 0:2 (kon.)
Eibar – Celta Vigo 0:4 (kon.) | Real Sociedad – Valencia 2:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:3 (1:1)
Valencia CF
Neděle 24.09.2017, 20:45 • Anoeta (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 6. kolo

To je ode mne vše. přeji Vám krásný zbytek nedělního večera a u dalších přenosů na shledanou. (22:41:13)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:13.

Máme tu konec! Ve 2. poločase se hra jistě zlepšila. Viděli jsme 3 další góly. Týmy se ve skórování opět střídali, njprve rozvlnil síť Vidal, poté se to po pohotové střele z hranice vápna povedlo domácímu Oyarzabalovi. Poslední slovo však měla Valencia, konkrétně Zaza, který upravil skóre na konečných 2:3. Kromě gólů jsme také byli svědky dvou červených karet. Na straně domácích ji viděl Zubeldia, na straně hostů Kondogbia. Valencia tak poráží domcá San Sebastian 3:2 a připisuje si důležité 3 body.

90+3

90+3
    Pardo to zkusil z úctihodné dálky, jeho prudká rána končí nad bránou hostů.

90+2
    Přeci jen vidíme tlak Realu Sociedad, který se v posledních vteřinkách snaží opět vyrovnat.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty. Domácím tedy zbývá nějakých 140 sekund na vyrovnání.

90
    Gabriel nyní zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že je to jeho poslední minutka. Za pár vteřin už ale skotačí jko za mlada. Tohle přeci do fotbalu nepatří!

89
    Domácí jakoby se vzdali! To je škoda, jistě mají na vyrovnání.

88
    Valencia drží míč a utkání se chýlí ke svému konci.
    85. Simone ZAZA - 2:3

85
    Valencia právě vstřelila branku!
    SIMONE ZAZA dává 5. gól utkání a Valencia opět strhává vedení na svou stranu. Již podruhé se projevil Guedes jako skvělý nahrávač, připravil gólovou situaci svému spoluhráči a ten se již z dobré pozice nemílil. Dokáží domácí odpovědět?

84
    Pereira chtěl nejspíše centrovat, ale nakonec z toho bylo ohrožení branky domácích. Rulli míč v pohodě zachytil.

83
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian; odchází X.Prieto a přichází R.Pardo.

82
    Oyarzabal absolvoval velmi tvrdý souboj, respektive sérii soubojů, nakonec se mu málem povedlo dostat se k balónu ve vápně, obrana byla ale rychlejší.
    80. Červená karta po 2. žluté

80
    Nesmyslný zákrok srovnává síly na hříšti. G.Kondogbia sice trefuje svým skluzem balón, poté ale doklouzal do protihráče a kolíky ho trefil do holeně. Druhá žlutá znamená červenou.

78
    Za slovní přestřelku s rozhodčím dostává žlutou kartu M.Oyarzabal.

75
    Střídání v týmu Valencia CF; odchází J.Gayá, C.Soler a Rodrigo, za ně přicházejí T.Lato; A.Pereira a S.Mina.

Martin Primus

Branky: 33. A. Elustondo (Oyarzabal), 59. Oyarzabal (Rodrigues) – 26. Rodrigo (Guedes), 55. Vidal (Soler), 85. Zaza (Guedes)

Karty:   50. Zubeldia (RSC), 78. Oyarzabal (RSC) – 9. Guedes (VAL), 29. Rodrigo (VAL), 45. Kondogbia (VAL), 56. Gayá (VAL)   68. Zubeldia (RSC) – 80. Kondogbia (VAL)

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Odriozola Arzallus, A. Elustondo, Zubeldia, Rodrigues – Prieto (C) (83. Pardo), Illarramendi, Zurutuza, Juanmi (46. Januzaj) – José (72. Canales), Oyarzabal.
    Náhradníci: Ramírez – Agirretxe, Canales, de la Bella, Januzaj, Bautista, Pardo.

Valencia CF: Doménech – Vidal, Garay, Gabriel, Gayá (75. Lato) – Soler (75. Pereira), Parejo (C), Kondogbia, Guedes – Zaza, Rodrigo (75. S. Mina).
    Náhradníci: Neto – Lato, Nemanja Maksimović, S. Mina, Montoya, Murillo, Pereira.

Rozhodčí: Latre S. (Esp)