Saint-Étienne – Rennes 2:2 (kon.) | Štrasburk – Nantes 1:2 (kon.) | Marseille – Toulouse 2:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:2 (1:1)
Stade Rennes
Neděle 24.09.2017, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo
    71. Jonathan BAMBA - 2:2

71
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Sám faulovaný JONATHAN BAMBA si postavil míč na penaltový bod. Pravačkou napálil míč k levé tyči, Koubek si ještě sáhl na balon, ale nedokázal ho již vyrazit z branky. Smolný zákrok českého gólmana.
    54. Wahbi KHAZRI - 1:2

54
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Míč si postavil na značku pokutového území tuniský útočník Rennes WAHBI KHAZRI. Jeho střela k levé tyči byla více než přesná. Domácí brankář Ruffier byl bez šance a Rennes tak znovu vede o jednu branku.
    45+2. Gabriel SILVA - 1:1

45+2
    Domácím se podařilo srovnat skóre ještě před poločasovou přestávkou. Koubek odvrátil dlouhý pas jen na rohový kop a z něj Saint-Étienne udeřilo. Na zadní tyči vracel míč do ohně kapitán Saint-Étienne Loic Perrin, balon se přesně dostal na kopačku GABRIELA SILVY, který dělovkou z blízkosti nedal Koubkovi žádnou šanci na zákrok.
    42. Benjamin BOURIGEAUD - 0:1

42
    Tak to je nečekaná trefa! Ruffier rozehrál po chyceném centru jen k obránci, ten si nevšiml, že ihned za ním je napadající BENJAMIN BOURIGEAUD. Následně se s tím příliš třiadvacetiletý Francouz nepáral, viděl, že je domácí brankář daleko od brankové lajny a tak ho velmi chytře přehodil. Ruffier se mohl za balonem už jen smutně ohlédnout.

Vít Schück

Branky: 45+2. Gabriel Silva (Perrin), 71. Bamba (pen.) – 42. Bourigeaud, 54. Khazri (pen.)

Karty:   4. Dioussé (SET), 32. Théophile-Catherine (SET), 34. Janko (SET) – 60. Amalfitano (REN), 70. André (REN), 76. H. Traoré (REN)   90+4. Gabriel Silva (SET)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:14.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pierre-Gabriel – Janko (46. Dabo), Dioussé (65. Monnet-Paquet), Selnaes, Gabriel Silva – Cabella, Diony (87. Söderlund), Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Hernani, Dabo, Lacroix, M'Bengue, Monnet-Paquet, Söderlund.

Stade Rennes: Koubek – H. Traoré, Gnagnon, Bensebaini, Ludovic Baal – Bourigeaud, Prcić, André (C), Mubele – Khazri (81. Maouassa) – Sarr (37. Amalfitano).
    Náhradníci: Gertmonas – Danzé, Nyamsi, Figueiredo, Amalfitano, Janvier, Maouassa.

Rozhodčí: Miguelgorry – Luzi, Danizan