Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (2:1 po s.n.) | Liberec – Chomutov 1:4 (kon.) | Plzeň – Pardubice 10:2 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Sparta 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Neděle 24.09.2017, 17:00 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga (ČR) • 7. kolo
Předzápasové kurzy: 1.4 6.0 5.8
Partner:
  58:37 Martin DOČEKAL - 4:2
  Zdroj: Hokejka TV
   
  58:37
  Kometa právě vstřelila branku!
  Hosté hráli v šesti hráčích na ledě a chtěli si vytvořit tlak. Ten však ukončil střelou přes takřka celé hřiště do prázdné brány MARTIN DOČEKAL. Pro něj to dnes byla celkově druhá branka. Bez asistence.
  50:33 Petr ŠIDLÍK - 3:2
  Zdroj: Hokejka TV
   
  50:33
  Dukla právě vstřelila branku!
  Drama je na světě. Jihlava necelých deset minut před koncem snižuje PETREM ŠIDLÍKEM. Hosté nejsou dnes v ofenzivě vůbec špatní a teď se dočkali druhého gólu. Střela Šidlíka prošla tělem Čiliaka a hosté mají už jednobrankovou ztrátu. Asistence: Tomáš Kubalík, Radek Hubáček.
  27:17 Radoslav MACÍK - 3:1
  Zdroj: Hokejka TV
   
  27:17
  Dukla právě vstřelila branku!
  Po vypršení trestu se Jihlava přeci jen dočkala snížení ze své první akce v této přesilovce. Suchánek nahodil kotouč před bránu, puk vypadl z pozornosti Čiliaka, povaloval se v brankovišti a pohotový RADOSLAV MACÍK kus černé gumy přeci jen protlačil za brankovou čáru. Asistence: Jakub Suchánek, Tomáš Jiránek.
  22:47 Martin DOČEKAL - 3:0
  Zdroj: Hokejka TV
   
  22:47
  Kometa právě vstřelila branku!
  Sice už bylo po přesilovce, ale Kometa zužitkovala velký tlak, který měla. V předchozí akci trefil Vojtěch Němec tyč, poté pálil Hruška z dobré pozice vedle, ale Brňané dál pokračovali v útočném snažení. Vincour si připisuje druhý bod za asistenci, když našel v mezikruží volného MARTINA DOČEKALA, jehož střela propadla Voldenovi do brány. Asistence: Tomáš Vincour.
  10:43 Ondřej NĚMEC - 2:0
  Zdroj: Hokejka TV
   
  10:43
  Kometa právě vstřelila branku!
  Zatím je to den ONDŘEJE NĚMCE. Ten se opět rozjel na pravé straně hřiště, s ničím se dlouho nepáral a jeho rána byla přímo exkluzivní. Voldenovi zvoní v uších snad ještě teď. Pumelice se odrazila od břevna do tyče a poté zapadla do sítě. Parádní branka zkušeného beka. Asistence: Leoš Čermák.
  07:37 Tomáš VINCOUR - 1:0
  Zdroj: Hokejka TV
   
  07:37
  Kometa právě vstřelila branku!
  Ačkoliv se přesilovka Kometě příliš nedařila, rozjel se po pravé straně obránce Němec, projel celým pásmem, předložil kotouč na TOMÁŠE VINCOURA a ten s naprostým přehledem střelou po ledě překonal norského brankáře. Přesilovka tedy zhodnocena a Brňané vedou. Asistence: Ondřej Němec.

  Roman Zajíček

  Branky a nahrávky: 8. Vincour (O. Němec), 11. O. Němec (L. Čermák), 23. Dočekal (Vincour), 59. Dočekal – 28. Macík (Suchánek, Jiránek), 51. Šidlík (T. Kubalík, R. Hubáček)


  HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Gulaši, J. Krejčík, Barinka, O. Němec (A), Bartejs, Štencel, F. Král – T. Svoboda, Hruška, M. Erat – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – Dočekal, L. Čermák (C), Vincour – Mallet, Nahodil, H. Zohorna.
  HC Dukla Jihlava: Volden (Škarek) – J. Zdráhal, Šidlík, Suchánek, E. de la Rose, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Rys, Čachotský (C), T. Kubalík – Jiránek, F. Seman (A), Macík – Anděl, Hlinka, Žálčík – Diviš (A), R. Hubáček, Protasenja.

  Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Jindra, Špůr

  Diváci: 7700 (vyprodáno)