Minnesota – Colorado 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 5:1 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:1 (kon.)
St. Louis – Dallas 0:4 (kon.) | Chicago – Columbus 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:5 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.) | Columbus – Nashville 3:5 (kon.) | Tampa – Florida 2:4 (kon.)
konec
Columbus Blue Jackets
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Nashville Predators
Neděle 24.09.2017, 21:00 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL
Předzápasové kurzy: 2.0 3.7 3.04
Partner:
  Columbus Blue Jackets - Nashville Predators 3:5!

   
  Utkání je minulostí! Hosté z Nashvillu si odvážejí plný počet bodů za vítězství 5:3, nutno podotknout, že po celkem přesvědčivém výkonu. Domácí Blue Jackets takřka pouze dotahovali, ani jednou se jim ale nepodařilo stav vyrovnat a při hře bez brankáře jejich utrpení dokonal Kevin Fiala.

  Hráči Nashvillu si tak uklidňují hlavy výhrou v základní hrací době, která je jejich první pěti zápasech. Za to Blue Jackets nedokázali navázat na výhru z ledu Chicaga a dnes zůstávají s prázdnou.

  Tohle je pro dnešní den ode mně vše, přeji podařený vstup do nového týdne a třeba opět u NHL, na počtenou. (23:39:38)
   
  Konec zápasu.
  Staňte se fanoušky NHL.cz!
   
  59:28
  Nashville právě vstřelil branku!
  Domácí si už nijak velký tlak vytvořit nedokázali a nakonec ještě při hře bez brankáře inkasovali! Špatnou kombinaci Columbusu vystihl Matt Irwin, který následně vylepšil pozici pro KEVINA FIALU a ten si s nabídnutou situací poradil na jedničku! Asistence: Matt Irwin.
   
  58:01
  Dostat zpět dvoubrankové vedení mohl svému týmu Frederick Gaudreau, jeho dělovku ale skvěle vykryl Sergej Bobrovsky, který tak stále drží svému týmu naději na body z dnešního utkání.
   
  55:52
  Do brankáře Sarose nejprve pálil Cam Atkinson, ochránce hostující svatyně si ale s touto střelou poradit dokázal, poté ještě pálil od modré Artěmi Panarin, který ale prostor tří tyčí vůbec netrefil.
   
  54:30
  Nedáš, dostaneš! Tohle pravidlo se mohlo potvrdit nyní, kdy se do velké šance řítil Frederick Gaudreau, ani na dvakrát ale Sergeje Bobrovskyho překonat nedokázal!
   
  53:43
  A mohlo být vyrovnáno! To by ale nesměl být v bráně hostů vynikající Juuse Saros, který pohotově zneškodnil ránu Sonny Milana!
   
  52:13
  Columbus právě vstřelil branku!
  Domácí opět dotahují na rozdíl jediné branky! Opět zafungovala formace vedená Artěmi Panarinem, který vybídl Atkinsona a ten připravil vynikající pozici ke skórování svému spoluhráči ALEXANDRU WENNBERGOVI! Asistence: Cam Atkinson, Artěmi Panarin.
   
  50:05
  Následně se puk dostal mimo hrací plochu a následuje další komerční přestávka.
   
  49:57
  Hosté jsou opravdu ve svém živlu! Další ránu vyslal na bránu domácích Andrew O´brien, jeho dělovku ale skvěle pokryl Sergej Bobrovsky.
   
  47:35
  Hosté vyvíjí neskutečný tlak i po vstřelené brance, dělovka Filipa Forsberga se ale přes Bobrovskyho nedostala! Ten puk ukryl v lapačce a následuje komerční přestávka.
   
  47:31
  Nashville právě vstřelil branku!
  Jen dvacet sekund do konce přesilové hry to hosté dokázali! Ti věděli, že nemají moc času, rychlou akci rozjel brankář Saros, puk převzal Pettersson do útočného pásma, kde vybídl ke skórování svého spoluhráče. PONTUS ABERG nabídnutou šancí nepohrdl a propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Emil Pettersson, Juuse Saros.
   
  46:41
  Nebezpečně pálil od modré čáry Filip Forsberg, jeho ránu ale pohotově ukryl v lapačce Sergej Bobrovsky, který zatím v tomto oslabení drží svůj tým v šancích na zvrat v utkání.
   
  45:51
  Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Bittner – 2 min., sekání).
   
  43:51
  Nashvillští se snaží o opětovné vedení o dvě branky, další šanci jim ale hatí ofsajdové postavení jednoho z jejich borců.
   
  42:23
  Columbus právě vstřelil branku!
  Domácí se už ze začátku poslední periody dostávají na dostřel pouze jediné branky! Po souhře Mitchella a Jonese, se jako poslední k puku dostal ZACH WERENSKI a uklidil jej za záda bezmocného Juuse Sarose! Asistence: Seth Jones, John Mitchell.
   
  40:01
  Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Lindback, přichází Saros.

  Daniel Bertók

  Branky a nahrávky: 23. Atkinson (Panarin, Wennberg), 43. Werenski (Jones, Mitchell), 53. Wennberg (Atkinson, Panarin) – 9. Forsberg (Irwin, Kameněv), 13. Salomaki (Bitetto, Dougherty), 39. Fiala (Dougherty), 48. Aberg (Pettersson, Saros), 60. Fiala (Irwin)


  Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (Kulbakov) – Jones (C), Harrington, Werenski, Carlsson, Collins, Nutivaara – Panarin, Wennberg, Atkinson, Mitchell, Dubois, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hannikainen, Bittner, Motte, Foligno (A).
  Nashville Predators: Lindback (Saros) – Bitetto, O´brien, Carrier, Irwin, Dougherty, Girard – Forsberg (A), Sissons, Smith, Bass, Salomaki, Fiala, Smith, Trenin, Aberg, Pettersson, Gaudreau, Kamenev.

  Rozhodčí: Lambert, Hebert – Shewchyk, Gawryletz.