FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 25.09.2017, 19:00 • Stadion U Nisy, Liberec • HET liga • 8. kolo

Utkání končí remízou. V průběhu druhého poločasu domácí zatlačili Slovácko do těžké defenzivy. Poté byl jejich tlak na chvíli otupen vyloučením Karafiáta, ale v jedenasedmdesáté minutě se Slovan již prosadil zásluhou Hybše. Slovácko se do první vážné šance dostalo až pět minut před koncem, ale svěřenci trenéra Korduli ji využili. Daníček přihrál Zajícovi a ten vyrovnal na konečných 2:2. Pro domácí je dnešní utkání po takovémto průběhu jednoznačně ztrátou, hosté naopak slaví získaný bod. (21:01:40)

90+2

90+1
    Slovan se snaží založit útok, ale hosté aktivně napadají.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Slovácko mohlo vstřelit druhou branku. Navrátilovu střelu ale Hladký chytá.

88
    Slovácko střídá. Do hry jde Šimko, vystřídá Zajíce.

87
    Ten ale hosté odvrací a Slovan musí začít až od Hladkého.

86
    Liberec si chce vzít vedení zpět. Coufal vybojoval roh.
    85. Tomáš ZAJÍC - 1:1

85
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Lukáš Vácha přišel o míč ve středu hřiště, hosté rychle přešli do útoku, Daníček našel TOMÁŠE ZAJÍCE v předbrankovém prostoru a ten vyrovnává na 1:1.

84
    Slovácko posiluje na poslední minuty útok, do hry jde Sadílek, vystřídá Jurošku.
    84. Liberecký brejk zakončil Potočný, jeho ránu Heča vyrazil

84
    Daníček zastavil unikajícího Folprechta a sudí mu tak udělil žluté napomenutí.

83
    Vácha vysunul Ševčíka, ten následně přihrával pod sebe. Ke střele se dostal Hybš, ale to už se obrana hostů stihla zformovat a pokus odvrací.

82
    Liberečtí si zatím závěr utkání zkušeně hlídají a nepouštějí Slovácko ani do náznaku šance.

81
    Folprecht vyvezl balón a v brejku se snažil najít nabíhajícího spoluhráče, Hofmann ale odvrací.

80
    Juroška si nabíhal na dlouhý centr, pomohl si ale útočným faulem.
    79. Potočný zkusil překvapit Heču ránou z úhlu, gólman se zaskočit nenechal

79
    Potočný se z velkého úhlu pokusil rovnou o střelu, Heča byl ale pozorný a míč vyráží.

Jaroslav Vondrák

Branky: 71. Hybš – 85. Zajíc (V. Daníček)

Karty:   8. Folprecht (LIB), 29. Karafiát (LIB), 39. Voltr (LIB), 66. Pulkrab (LIB) – 72. Divíšek (SLO), 78. Šumulikoski (SLO), 84. V. Daníček (SLO)   62. Karafiát (LIB)   6. Machalík (SLO)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 19:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:10.
    FC Slovan Liberec: Hladký – Mikula, Kúdela, Karafiát, Potočný – Coufal (C), Breite (61. Bosančić), Voltr (46. Hybš), Folprecht, Ševčík – Pulkrab (76. Vácha).
    Náhradníci: O. Kolář – Hybš, Graiciar, Vácha, Kulhánek, Kerbr, Bosančić.

1.FC Slovácko: Heča – Juroška (84. Sadílek), S. Hofmann, Břečka, Divíšek (74. Jakub Rezek) – Navrátil, Šumulikoski (C), Havlík, V. Daníček, Machalík – Zajíc (88. Šimko).
    Náhradníci: Daněk – Petr, Sadílek, Jakub Rezek, Yu, Šimko.

Rozhodčí: Příhoda – Kubr, Fišer