Real Betis – Levante 4:0 (kon.)
Real Betis
4:0 (0:0)
Levante UD
Pondělí 25.09.2017, 21:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 6. kolo
    90+2. Antonio SANABRIA - 4:0

90+2
    Real Betis právě vstřelil branku!
    ANTONIO SANABRIA dává definitivní pojistku na dnešní domácí tři body, dva obránci Levante se srazili a rázem šel Sanabria sám na gólmana, kterého pohodlně překonal přízemní střelou.

85
    Andrés Guardado (Real Betis) střihl nůžkami na hranici malého vápna, míč sice zamířil mimo branku, ale ještě předtím nechybělo moc, aby ho hlavou poslal do branky Antonio Sanabria!

78
    Nahuel se hned dostal do šance, jeho střelu z pravé strany Raúl Fernández parádně vyrazil.

76
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Matías Nahuel.

69
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Cristian Tello.

67
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Cheick Doukouré.
    65. Sergio LEÓN - 3:0

65
    Tohle asi čekal málokdo, po velmi matné první půli přichází v prvních dvaceti minutách té druhé gólová smršť Betisu! Třetí gól dává SERGIO LEÓN, jemuž adresoval z levé strany excelentní pas Riza Durmisi.

59
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází Rafa Navarro.

56
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Enis Bardi, přichází Nano.

56
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ivi, přichází Samuel.
    55. Fabián RUIZ - 2:0

55
    No vida, lepší vstup do druhé půle si Betis přát ani nemohl! Obrana Levante se nyní rozestoupila před FABIÁNEM RUIZEM, kterému nezbylo nic jiného, než s míčem naběhnout před vápno a zkusit vystřelit, to také domácí záložník udělal, jeho křižná střela k tyči skončila v síti.

Dnešní utkání sleduje 48 237 diváků.

51
    Žlutou kartu dostává Aïssa Mandi (Real Betis).
    48. Antonio SANABRIA - 1:0

48
    Pěkná akce domácích, kteří se po krátkých narážečkách dostali k vápnu soupeře, z pravé strany odcentroval Sergio León a ve vápně dokázal hlavou míč usměrnit ANTONIO SANABRIA, „zaspal“ obránce Sergio Postigo.

23
    První zajímavá střela zápasu, domácí Sergio León trefuje boční síť branky Levante!

Martin Dvořák

Branky: 48. A. Sanabria (León), 55. Ruiz (Guardado), 65. León (Durmisi), 90+2. A. Sanabria (Ruiz)

Karty:   51. Mandi (RBE)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:8.
    Real Betis: Adán – Barragán (59. R. Navarro), Mandi, Amat, Durmisi – Javi García – Joaquín (69. Tello), Guardado, Ruiz – León (76. Nahuel), A. Sanabria.
    Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Feddal, Nahuel, Tello, Guerrero, Gracia.

Levante UD: Fernández – Pedro López, Chema, Postigo, Toňo – Campaña (67. Doukouré), Suárez Pier – Ivi (56. Samuel), E. Bardi (56. Nano), Morales – Alegría.
    Náhradníci: Olazábal – Doukouré, Samuel, Nano, Lukić, E. Boateng, Luna.

Rozhodčí: P. González – C. García, Villate