Novosibirsk – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Omsk – Dynamo Moskva 0:1 (kon.) | Barys – Petrohrad 1:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Minsk 1:2 (kon.) | Jokerit – Viťaz 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 3:0 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 3:2 (kon.) | Riga – Kunlun 1:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Admiral Vladivostok
Pondělí 25.09.2017, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

59:57
    Moc dlouho se 5 na 4 nehrálo. Jevgenj Mozer (NNO) je potrestán za vysokou hůl.

59:51
    Ještě jedno vyloučení na straně Admiralu Vladivostok. Nepovedené utkání hostujícího celku ještě dvěma trestnými minutami za nedovolené bránění ještě podtrhuje Vladimir Tkačov (VLD).

58:45
    I kdyby se hosté chtěli odhodlat k powerplay, nyní si vše pokazili. Dvě trestné minuty za příliš mnoho hráčů na ledě míří odsedět Maxim Kazakov (VLD).

56:05
    Komplikace pro Vladivostok. Za hákování je totiž dvěma trestnými minutami odměněn Vladimir Butuzov (VLD).

46:03
    Velmi rychlý výpad domácího celku byl zastaven nedovoleným způsobem. Dvě trestné minuty za podražení dostává Samvel Mnacjan (VLD).

31:46
    Pro změnu si přesilovou hru zahraje Admiral. Nedovoleného bránění se dopustil Maxim Lazarev (NNO).

30:08
    Denis Barancev (NNO) se dostal do křížku s Robertem Saboličem (VLD), který při průjezdu kolem brány povalil rozehrávajícího Galimova. Sabolič dostává 2+2 mnuty, Barancev 2 minuty a stejný počet ještě brankář Stanislav Galimov, který se údajně dopustil nedovoleného bránění.

28:59
    No a nakonec se vylučuje. Oskars Bartulis (VLD) odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

24:46
    Jenže ofenzivní choutky domácích jsou zastaveny dalším oslabením. Dvě trestné minuty tentokrát kvůli sekání odsedí Vjačeslav Kuljomin (NNO).

21:40
    Přesilovou hru si zahraje hostující celek. Na lavici hanby totiž usedl Michajl Grigorev (NNO), který se provinil držením protihráče.

03:01
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min., podražení).

01:03
    Vzápětí se však síly na ledě vyrovnají. Za domácí se hákováním provinil Gennady Stoljarov a odpyká si za něj menší trest.

00:59
    Máme zde první vyloučení zápasu a bude z toho přesilovka pro Novgorod. Dvě minuty za podražení dostává Robert Sabolić.

Lukáš Podleśny

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. Barancev (Urakov, Rasskazov), 49. Dugin (Daugavinš), 60. Paršin (Galuzin, Stoljarov)

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Mamašev, Sergijenko, P. Medveděv, Grigorev, Šulenin – Gračov, Dugin, Daugavinš – Paršin, Jeglič, Galuzin – Stoljarov, M. Lazarev, Mozer – Verjajev, V. Kuljomin, Urakov – Rasskazov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov, Miščenko, Kurašov – Sabolič, Wright, J. Grigorenko – Krasnoslobodcev, Tkačov, Alexandrov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Machanovskij, V. Butuzov.

Rozhodčí: Ravodin, Soin – Zacharov, Sysujev