Novosibirsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Omsk – Minsk 4:1 (kon.) | Barys – Jaroslavl 6:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 2:5 (kon.)
HC Slovan – Viťaz 4:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
Středa 27.09.2017, 18:00 • Ice Palace • KHL

S konstatováním, že dnešní utkání sledoval 2755 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (20:26:21)

Hity: 14 – 4

Dnešní duel je tedy u konce a vítězství slaví domácí Severstal Čerepovec. Ten měl lepší vstup do zápasu, když se v 11. minutě zásluhou Dmitrije Kagarlického dostal do vedení, avšak Denis Kuzmin ještě do konce první třetiny vyrovnal. Následně se dlouho čekalo na další branku, nicméně ve 38. minutě uspěl Matěj Stránský a jeho trefa byla vítěznou. Do konce zápasu už se totiž mezi střelce nikdo nezapsal.

59:49
    Vinou aktivního napadání domácích se hosté vůbec nedostávají do útočného pásma. Tohle už Čerepovec ustojí.

59:15
    Puk ve středním pásmu získal Černov. Domácí útočník se nikam nehnal, zavezl touš k mantinelu, kde pošetřil velmi cenné vteřiny.

58:49
    Konečně se Chabarovsk usadil v útočném pásmu. Kombinuje ale pouze u mantinelu a odtud Hudáčkovi nehrozí nebezpečí.

58:19
    Domácí zatím hru šest proti pěti zvládají na výbornou. Již dvakrát dostali kotouč až do blízkosti odkryté brány.

57:44
    Hosté si vzali oddechový čas a odvolali z brány Juhu Metsolu. Powerplay!

57:43
    Další ofenzivní choutky Chabarovsku jsou přerušeny pohodovým zákrokem Júlia Hudáčka.

57:26
    Nadvakrát nyní hradbu těl před sebou neprostřelil Aťušov, jenž tvrdě zakončoval od modré čáry. Čerepovec se dobře brání.

57:01
    Vůbec si teď Hudáček nebyl jistý, kde mu skončilo svižné zakončení z pravé strany. Nakonec se ale ohlédl a zjisti, že Frolovova střela zůstala mezi betony.

56:59

56:03
    Podruhé v krátkém časovém úseku je kotouč vyhozen až k Metsolovi.

55:38
    Hosté se až nyní usadili v těsné blízkosti Hudáčkovy brány, ale hned z toho byla zajímavá kombinace. Bohužel pro Chabarovsk však chybělo přesnější zakončení.

54:59
    Možnost na vyrovnání dostane Amur Chabarovsk. Dvě trestné minuty za držení protihráče si totiž odsedí Nikola Stasenko (CER).

54:42
    Pouze na zakázané uvolnění teď kotouč poslali hosté. Ti se v této periodě vůbec nedostávají do útoku.

53:54
    Dva na jednoho teď zamířili hráči Čerepovce. Celou situaci však individuálně řešil Vovčenko, který nedokázal zamířit do prostoru brány.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 11. Kagarlickij (Bumagin, P. Černov), 38. Stránský (Vovčenko, Trubačjov) – 17. Kuzmin (Kondratěv, Byvalcev)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Stasenko, Jevsejenkov, V. Vasiljev, Masuhr, Kudako, Višněvskij, Kalašnikov, Chabarov – Kagarlickij, Bumagin, P. Černov – Trubačjov, Stránský, Vovčenko – Karlin, Mons, Rybin – Kazakovcev, Monachov, Ščerbina.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Averin, Kondratěv, Turbin, Jordán, Aťušov, Berďukov, Kalinin, Kuzmin – O. Li, Gorškov, Byvalcev – Potěchin, Klopov, Frolov – Ruděnkov, Gubin, Dědunov – Veličkin, Beljakov.

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Alexej Ravodin – Alexandr Nikolajev, Alexandr Sadovnikov

Diváci: 2 755