Novosibirsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Omsk – Minsk 4:1 (kon.) | Barys – Jaroslavl 6:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 2:5 (kon.)
HC Slovan – Viťaz 4:3 (kon.)
Dinamo Riga
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
Admiral Vladivostok
Středa 27.09.2017, 18:30 • Arena Riga • KHL

Zápas nabídnul celkem sedm branek. Hostující celek byl od začátku lepším týmem a dostavál soupeře pod tlak. Vladivostok se v tabulce posouvá na jedenáctou pozici. První třetina patřila jednoznačně hostujícímu celku. Vladivostok v úvodní třetině diktoval tempo a dostal se do několika nebezpečných situací. Druhá třetina byla plná zmatku a nepřesností. Závěrečná třetina opět patřila hostům. Vladivostok si výhru jednoznačně zasloužil a odváží si domů tři body. (20:59:03)

59:06 Damir ŽAFJAROV - 2:5

59:06
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hosté na závěr zápasu vstřelili ještě jednu branku. DAMIR ŽAFJAROV vypíchl uprostřed hrací plochy puk soupeři a poslal puk do odkryté branky. Hosté už si definitivně pojistili vítězství v dnešním zápase. Bez asistence.
    58:02 Miks INDRAŠIS - 2:4

58:02
    Riga právě vstřelila branku!
    Domácí tým hned na to přidává druhou branku a možna se ještě dočkáma zdramatizování. Libsbergs našel přesnou nahrávkou hokejku MIKSE INDRAŠISE a jeho střela doletěla za záda brankáře. Asistence: Roberts Lipsbergs, Karl Stollery.
    57:33 Karl STOLLERY - 1:4

57:33
    Domácí tým se přecejen dočkal branky. Redlihs vystřelil z modré čáry a před brankou se povedlo KARLU STOLLERYMU tečovat puk a změnit směr do branky. Asistence: Mikelis Redlihs.

56:20
    Hosté už nikam nespěchají a snaží se držet puk na svých hokejkách.

55:00
    Souboj o puk uprostřed hrací plochy.

53:48
    Domácí tým už neví, jak se dostat do gólové příležitosti a zkouší střílet z každé pozice.
    52:20 Vladimir TKAČOV - 0:4

52:20
    Hosté potvrzují roli favorita a přidávají čtvrtou branku v utkání. Po přihrávce se do samostatného nájezdu vydal VLADIMÍR TKAČOV a svou ránu umístil do levé strany branky. Je to jeho druhá branka v utkání. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev, Viktor Alexandrov.

50:30
    DOmácí se dostali do útočného pásma ale o puk v zápěti přišli.

49:38
    Vladivostok se ujal puku u své branky a vyváí ho ze svého obranného pásma.

48:25
    Vhazování v obranném pásmu hostujícího celku.

47:20
    Domácí hráči se dokázali vyvázat z oslabení a zakláda útočnou akci.

46:43

46:00
    Hostující celke sice hraje přesilovku, ale nedokáže se dostat do útočného pásma.

Petr Sumbal

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 58. Stollery (M. Redlihs), 59. Indrašis (Lipsbergs, Stollery) – 5. Krasnoslobodcev (Zemčonok), 12. Sabolič (Blum), 38. V. Butuzov (Wright), 53. Tkačov (Krasnoslobodcev, Alexandrov), 60. Žafjarov

Dinamo Riga: Peters (41. Kalninš) – Stollery, Pujacs, K. Redlihs, Ališauskas, Zile, Wrenn, Karkls – M. Redlihs, Pavlovs, Meija – Gillies, Jevpalovs, Indrašis – Kristo, McMillan, Lipsbergs – Lessio, Bičevskis, Gegeris.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Miščenko, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Glazačev – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Tkačov – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Machanovskij, V. Butuzov.