Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 27.09.2017, 18:00Chance liga • 7. kolo

Je konec! Přerov poráží Karlovy Vary 1:0 a v sobotu jej čeká souboj v Kladně o první místo. Oba týmy budou mít v tu chvíli patnáct bodů a budou se slunit na vrcholu WSM ligy. Karlovy Vary dnes rozhodně nebyly horším týmem, ale nepřišly si na brilantního Šimbocha a musí se tak rozloučit právě s oním prvním místem. (20:23:44)

59:40
    Vary kombinují v útočné třetině, moc času ale již nezbývá...

59:22
    Domácí vyhodili, Vary musí začít od své branky, to se jim ale nedaří a dopouští se zakázaného uvolnění. Stadion je v euforii a již slaví. Není to však příliš brzo?

59:01
    Hosté to zkouší v šesti.

59:01
    Šimboch udržel kotouč v lapačce, bude se tedy vhazovat po jeho levici. To už ovšem začíná poslední minuta řádné hrací doby.

58:57
    Fořt udržel soupeře na chvíli v jeho obranné třetině, ušetřil tak hned několik vteřin.

58:37
    Hra je přerušena a hosté si berou oddechový čas. Podaří se jim ještě poslat utkání do prodloužení?

58:29
    Ani Plášek neuspěl, moc času ovšem hostům již nezbývá. Ti jsou však v útočné třetině a snaží se ještě něco vymyslet.

57:57
    Sýkora se dostal do velmi zajímavé šance, ale jeho projektil z příklepu dokázal brankář soupeře vyrazit.

57:24
    Domácí ušetřili několik vteřinek v pásmu soupeře, do zisku tří bodů již moc času nezbývá.

56:52
    Grígar se nemohl dostat k puku, hrozilo ofsajdové postavení. Hosté se ale přeci jen dostávají do útoku. Přerov se znova dopustil zakázaného uvolnění.

56:20
    Procházkova střela nebyla úplně povedená. Skákavý kotouč trefil hokejista domácích nepříliš ideálně a kotouč doplachtil do výstroje brankáře.

55:58
    Zubři ne a ne získat třetinu, trápit je to ale moc nemusí. Stále jsou to oni, kdo je na tom krátce před koncem zápasu lépe.

55:30
    Přerovu se přesilovka moc nedaří, stejně jako Vary, ani oni se zatím k ničemu nedostávají.

54:55
    Hosté dokázali vyhodit a osvobozují se tak. Horák navíc špatně rozehrál a Přerov se dopustil zakázaného uvolnění.

54:31
    Šlahař vyhodil kotouč do středního pásma. Zubři navíc vybojovali přesilovku. Krejčí (KVA) odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

53:43
    Podlipnik je dnes hodně aktivní, on ani Kohout si ale na brankáře soupeře nepřišli a Zubři jsou tak znova v pěti.

53:17
    Podlipnik neudržel kotouč ve třetině a vystavil tak své spoluhráče pouze do ofsajdového postavení.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 42. Milan Procházka (Malina)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Čáp, Zbořil, O. Horák, Pala, Gazda – Plášek, T. Sýkora, M. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Šlahař, Navrátil.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, T. Kvapil – T. Rachůnek, Gríger, Flek – Harkabus, Kverka, Stloukal – Davídek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.

Rozhodčí: Kašík, Zbořil – Bryška, Novák