Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 27.09.2017, 18:00Chance liga • 7. kolo

Je konec! Přerov poráží Karlovy Vary 1:0 a v sobotu jej čeká souboj v Kladně o první místo. Oba týmy budou mít v tu chvíli patnáct bodů a budou se slunit na vrcholu WSM ligy. Karlovy Vary dnes rozhodně nebyly horším týmem, ale nepřišly si na brilantního Šimbocha a musí se tak rozloučit právě s oním prvním místem. (20:23:44)

59:40
    Vary kombinují v útočné třetině, moc času ale již nezbývá...

59:22
    Domácí vyhodili, Vary musí začít od své branky, to se jim ale nedaří a dopouští se zakázaného uvolnění. Stadion je v euforii a již slaví. Není to však příliš brzo?

59:01
    Hosté to zkouší v šesti.

59:01
    Šimboch udržel kotouč v lapačce, bude se tedy vhazovat po jeho levici. To už ovšem začíná poslední minuta řádné hrací doby.

58:57
    Fořt udržel soupeře na chvíli v jeho obranné třetině, ušetřil tak hned několik vteřin.

58:37
    Hra je přerušena a hosté si berou oddechový čas. Podaří se jim ještě poslat utkání do prodloužení?

58:29
    Ani Plášek neuspěl, moc času ovšem hostům již nezbývá. Ti jsou však v útočné třetině a snaží se ještě něco vymyslet.

57:57
    Sýkora se dostal do velmi zajímavé šance, ale jeho projektil z příklepu dokázal brankář soupeře vyrazit.

57:24
    Domácí ušetřili několik vteřinek v pásmu soupeře, do zisku tří bodů již moc času nezbývá.

56:52
    Grígar se nemohl dostat k puku, hrozilo ofsajdové postavení. Hosté se ale přeci jen dostávají do útoku. Přerov se znova dopustil zakázaného uvolnění.

56:20
    Procházkova střela nebyla úplně povedená. Skákavý kotouč trefil hokejista domácích nepříliš ideálně a kotouč doplachtil do výstroje brankáře.

55:58
    Zubři ne a ne získat třetinu, trápit je to ale moc nemusí. Stále jsou to oni, kdo je na tom krátce před koncem zápasu lépe.

55:30
    Přerovu se přesilovka moc nedaří, stejně jako Vary, ani oni se zatím k ničemu nedostávají.

54:55
    Hosté dokázali vyhodit a osvobozují se tak. Horák navíc špatně rozehrál a Přerov se dopustil zakázaného uvolnění.

54:31
    Šlahař vyhodil kotouč do středního pásma. Zubři navíc vybojovali přesilovku. Krejčí (KVA) odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

53:43
    Podlipnik je dnes hodně aktivní, on ani Kohout si ale na brankáře soupeře nepřišli a Zubři jsou tak znova v pěti.

53:17
    Podlipnik neudržel kotouč ve třetině a vystavil tak své spoluhráče pouze do ofsajdového postavení.

53:00
    Varům se znova nepodařilo dostat se přes modrou čáru. Přesilovky jim dnes opravdu nejdou.

52:29
    Vyhozený kotouč z obranného pásma Přerova. Kotouč míří až do třetiny soupeře.

52:02
    Přerov dnes zvládá oslabení na jedničku, vyhazuje a kotouč poté navíc skončil na střídačce hostů. Bude se tak vhazovat blíže k bráně Novotného.

51:44
    Zubři jsou v posledních minutách pod velkým tlakem. Pramení z toho přesilovka pro Karlovy Vary. Čáp (PRE) je vyloučen za podražení.

51:09
    Zakázané uvolnění ihned poté, co se z trestné lavice vrátili oba hříšníci.

50:47
    Novotný se po delší době protáhl v bráně. Svou úlohu však zvládl a změnu skóre nepřipustil.

Dnešní utkání sleduje 2190 diváků.

50:19
    Rohan zkusil tvrdou střelu, ale na výborně chytajícího Šimbocha si nepřišel. Ten znova drží kotouč a bude se vhazovat před jeho brankou.

49:50
    Pšurný se málem dostal do úniku, ale nepovedlo se mu uklidnit kotouč na hokejce a přišel tak o šanci stát se hrdinou.

49:32
    Špatná rozehrávka Zubrů, ti se tak musí vrátit před vlastního brankáře a bránit se po jejich zakázaném uvolnění.

49:04
    Kohout se pustil do kohoutího zápasu s Čápem. Rozhodčí trestají oba aktéry. Čáp (PRE) se provinil hrubostí a Kohout (KVA) držením.

48:47
    Snaha o vyrovnán je evidentní, Přerov už se ale osvobodil a může do protiútoku.

48:09
    Zubři již v pěti, ale proti velmi aktivně hrajícímu soupeři to mají hodně těžké. Podlipnikovy střely zatím Juraj Šimboch ale chytá.

47:43
    Berger zblokoval střelu Podlipnika, Vary jsou ovšem stále v tlaku.

47:17
    Podlipnikova střela minula branku, ale odrazila se na hole jeho spoluhráčů. Energie teď nepříjemně tlačí svého soupeře.

46:58
    A to pokračuje, Vary to zkouší znova. Budou nyní úspěšnější?

46:30
    Krejčí trefil brusle Fleka. Kotouč je znova z Novotným, Přerov se zatím brání v tomto oslabením velmi dobře.

46:10
    Milan Procházka vypíchl rozehrávku soupeře a ušetřil několik vteřinek z trestu svého spoluhráče.

45:52
    Horák (PRE) to přehnal s agresivitou a při bránění si pomohl sekáním. To znamená velmi zajímavou šanci pro soupeře.

45:30
    Kohout přestřelil branku Zubrů a kotouč vyjel až do středního pásma. Hosté tak musí znova začít od vlastního brankáře.

44:57
    Goiš se mohl postarat o další branku, ovšem přihrávka se k němu nedostala a na puk je tak znova soupeř. Tomu se ale zatím nedaří rozehrávka.

44:37
    Flek se z behkendu dostal ke střele. A to i přes to, že byl střežen obráncem domácích. Energie vybojovala vhazování po levici Šimbocha.

44:19
    Fořt to zkusil hned po vhazování, ovšem Novotný ukryl kotouč v lapačce a hosté mohou střídat.

44:16
    To se jim povedlo o pár sekund později, ale Novotný byl pozorný a kotouč pokryl. Krátce na to zazlobil i Fořt, ovšem i s jeho střelou si brankář poradil a Vary následně vyhodily na zakázané uvolnění.

43:42
    Kratochvíl se snažil najít Pláška, ovšem přihrávku dokázal na poslední chvíli přerušit obránce soupeře a Zubři se tak do šance nedostali.

43:19
    Přihrávka Zubrů končí na střídačce Karlových Varů. Bude se tedy vhazovat ve středním pásmu a Zubři si budou moci odpočinout.

43:07
    Grígerova střela byla sražena do ochranné sítě. Boj o první místo tabulky pokračuje, Vary se svého místečka vzdát nechtějí.

42:37
    Domácí brankář opět pod palbou soupeře. I nyní si poradil s houževnatou střelou a vynutil si tak další vhazování po jeho pravé ruce.

42:17
    Vary se snaží o rychlou odpověď, Beránek se nadvakrát obtočil kolem brány, ovšem Šimboch byl pokaždé rychlý a stačil se přesunout.

41:30
    Přerov právě vstřelil branku!
    Úvodní gól dnešního zápasu je tady! Malina vystihl špatnou rozehrávku soupeře a poslal do šance MILAN PROCHÁZKU. Ten tváří v tvář nezklamal a připsal si pátý gól v této sezóně. Jeho dělovka tak dostává Zubry do skvělé pozice. Asistence: Ľubomír Malina.

40:58
    Domácím se podařilo vyhodit kotouč a prostřídat. Zubři teď uklidňují hru a snaží se kombinovat ve vlastní obranné třetině.

40:37
    A pokračovat bude. Přerov vyhodil pouze na zakázané uvolnění. Domácí tak nemohou střídat a budou se muset dále bránit.

40:29
    Hosté nastoupili hodně aktivně, Šimboch byl ale úspěšný a pravým betonem vyrazil kotouč. Tlak soupeře ale pokračuje.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, která také nenabídla gól. Oba celky měly několik šancí, ovšem brankáři zatím doslova čarují a kazí všechny akce soupeřů. Hra je velmi vyrovnaná, chvíli má tlak jeden celek, chvíli zase ten druhý. Třetí třetina znova slibuje velmi zajímavý hokej. Dnes bude boj o body ještě hodně tuhý. Uvidíme, kdo se nakonec bude radovat. Zjišťovat to začneme zhruba od 19:45.

40:00

39:17
    Skuhravého pokus se odrazil před branku domácích, ale tam byli dříve obránci a vyhodili kotouč do středního pásma. Ten ale opět získávají hosté a tlačí se znova do zakončení.

38:42
    Procházka nevyhodil, ke střele se dostal Beránek, ale Šimboch jeho střelu vyrazil do ochranné sítě. Dočkáme se prvního gólu do konce prostřední části zápasu?

38:13
    Najednou jsou to hosté, kdo tlačí soupeře. Zužitkuje Energie svou šanci? Šimboch zatím úspěšnější.

37:30
    Gríger vybojoval puk pro Rachůnka, který v mezikruží poslal puk do protipohybu brankáře, ale ten byl úspěšný a drží remízový stav.

37:07
    Těžko říct, musí si ale dávat pozor i na zadní vrátka. Podlipnik teď vyzkoušel pozornost Šimbocha, který obstál a vynutil si vhazování.

36:59
    Karlovy Vary vyhodily kotouč, ale Zubři opět pospíchají do útoku. Podaří se jim jejich aktivitu přetavit v úvodní gól?

36:34
    Další úspěšný zákrok Novotného teď překazil tlak Přerova. Následuje komerční přestávka a hostující brankář si bude moci odpočinout.

35:54
    Plášek ani Kratochvíl neuspěli tváří v tvář brankáři soupeře. Ten nyní čaruje a stará se o to, aby tlak Zubrů byl úspěšný.

35:29
    Malinovu střelu od modré brankář soupeře vyrazil a Navrátil následně z mezikruží trefil pouze tyč! Hráči hostů jsou evidentně unavení.

35:07
    Špatná rozehrávka Varů. Dlouhá, dynamická pasáž hry končí zakázaným uvolněním. Hosté tak nemohou střídat a mohli by tak být poněkud unavení.

34:28
    Dvořák se probojoval až do třetiny, ale tam narazil na Kvapila, který jej odzbrojil a získal kotouč pro svůj tým.

34:04
    Těžko říci, možná se to povede hostům po vhazování v útočné třetině, které nyní vybojovali.

33:30
    Ti kombinují ve vlastní třetině a čekají na prostřídání formací. Fanoušci si již hlasitě přejí gól. Dočkáme se ještě před sirénou?

32:53
    Procházka prohrál souboj u mantinelu, Procházka ale sebral nepovedené rozehrání a ještě udržel útočné pásmo.

32:13
    Přes obranný val Karlových Varů se ale puk k brankáři nedostal a ani následný protiútok nekončí přesnou střelou. Hra se ale trochu oživila.

31:38
    Sýkorova střela z úhlu trefila přímo Novotného, domácí ale zůstávají u puku a snaží se otevřít skóre dnešního utkání.

31:19
    Goišovo nahození končí v lapačce Novotného. Ten se tak může po chvíli bez práce opět protáhnout. Bude se navíc vhazovat po jeho levici.

31:04
    Podlipnik se ocitl v ofsajdovém postavení. Hra je tedy přerušena a bude se vhazovat ve středním pásmu.

30:41
    Karlovy Vary se vyhnaly z pásma a poté navíc špatně rozehrály. Zakázané uvolnění hostujících hráčů. Hra se tak po delší době přesune před jejich brankáře.

30:37
    Hosté se přeci jen dostali k zajímavé šanci, ale Flekova dorážka trefila pouze boční síť.

30:19

29:57
    Až nyní se hosté dostali do útočné třetiny. Moc času na zakončení ale nemají.

29:28
    Špatnou rozehrávku vystihl Berger a ušetřil další čas ve třetině, kde Přerov bojuje o puk.

29:00
    Varům se nezdařila rozehrávka a Horák se dokonce dostal i k nahození na Novotného. Hosté čekají na prostřídání formací.

28:32
    Zubři ihned na úvod vyhazují kotouč až za Novotného a ukrajují tak cennou porci vteřinek z oslabení.

28:17
    Karlovy Vary využívají momentální tlak a zahrají si přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Navrátil (PRE).

27:44
    Davídek poslal zajímavý puk před Šimbocha a byl z toho pořádný rozruch. Kotouč nakonec skončil někde u pravé tyče, kde jej ale hosté nedokázali zasunout za brankáře.

27:14
    Už to vypadalo, že se Karlovy Vary usadí ve třetině soupeře, ale nakonec se jim to nepovedlo a domácí vyhodili puk do středního pásma.

26:46
    Fořt zkusil střelou z vrcholu kruhů ohrozit Novotného, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

26:19
    Ve druhé třetině se hraje podobný hokej jako v té první. Trpí na časté nepřesnosti a moc velkých šancí nevidíme.

25:50
    Kohout se jej pokusil z velkého úhlu překvapit, ale na strážce domácí svatyně si nepřišel. Stále tedy platí nezměněný stav.

25:44
    A teď dokonce zakázané zvolnění. Hra se tak poměrně snadno opět přesune před brankáře Přerova.

25:21
    Špatný přechod přes modrou čáru. Ofsajd domácích.

25:07
    Čápovo vyhození skončilo na střídačce soupeře. Vhazovat se tak bude před Šimbochem.

24:30
    Flek dostal namazáno před Šimbocha, ale byl již příliš blízko a jeho blafák tak domácí brankář dokázal vychytat. To byla ale obrovská šance!

24:12
    Fořt tečoval střelu na Novotného. Ten dokázal kotouč vyrazit a Karlovy Vary ihned odpálily puk na zakázané uvolnění.

23:47
    Čápova přihrávka trefila pouze brusle soupeře, od kterých se odrazila zpět do obranného pásma přerovských Zubrů.

23:21
    Rachůnek se na pravé straně dostal až k zakončení, ovšem jeho bekhendový pokus Šimbocha nepřekvapil a přerovský brankář jej ukryl ve své výstroji.

23:01
    I ty hosté zvládli na výbornou, vyhodili puk a Přerov se tak k ničemu nestihl dostat.

22:32
    Vary ovšem vyhodily a přesilovka pět na tři se tak odehraje pouze u Šimbocha, stále je tu ale šance zhruba třicet sekund na klasickou přesilovou hru.

22:18
    Vhazování ve středním pásmu po doteku střídačky domácích hráčů. Sekund před návratem pátého hráče Zubrů.

21:46
    Pala se dostal do mezikruží, ale sjel mu kotouč z hokejky a bylo to tak bez zakončení. Hosté navíc vyhodili.

21:27
    Fořt provětral vyrážečku Novotného, jeho zákrok byl však pohotový.

21:07
    Skuhravý vyvezl kotouč a ušetřil tak cenné vteřinky z přesilové hry soupeře.

20:53
    Další faul, tentokráte Novotného, který podrazil přerovského hráče. Trest odpyká Stloukal (PRE) . Přesilová hra čtyři na tři bude jistě zajímavá.

20:28
    Tak to nebylo velmi podařené. Krejčí v souboji fauloval pronikajícího Pšurného a i on si tak odpyká dvě minuty.

20:19
    Vary se aktivně pustily do druhé třetiny a zahrají si díky tomu přesilovou hru. Plášek (PRE) poněkud nešťastně trefil hokejkou soupeře do obličeje.

20:01

Máme za sebou první třetinu, která byla hodně vyrovnaná a moc šancí nám nepřinesla. V rozehrávce obou celků je velký počet nepřesností a když už nějaká šance vyjde, je připraven Šimboch či Novotný. Zdali nám druhá třetina nabídne lepší podívanou se dozvíme zhruba v 18:51.

20:00

19:32
    I je ale trápí nepřesnosti a tak ani nyní se pravděpodobně nedočkáme žádné větší akce.

19:02
    Koblar nevybojoval puk v rohu útočné třetiny, v poslední minutě tak mohou zaútočit hosté.

18:30
    Domácí si znesnadnili rozehrávku ve své třetině a div, že se soupeř nedostal k puku již v ní. Zubři pro jistotu vyhodili kotouč do bezpečí.

18:06
    Pala zblokoval střelu soupeře od ochranné sítě. Vhazování i na druhé straně hřiště.

17:50
    Střela z vrcholu kruhů provětrala lapačku brankáře Karlových Varů. Ten byl znova úspěšný. Další vhazování.

17:30
    Vary pouze vyhazují kotouč k bráně domácím a ti tak mohou znova pomýšlet na útočné choutky.

16:48
    Malina špatně rozehrál a nechal tak opět vyniknout svého brankáře. Ten betonem dokázal srazit puk do rohu hřiště a zachránil tak domácího obránce.

16:19
    To se jim moc nepovedlo a nakonec to byli domácí, kdo se dostal ke střele. Ta ale byla hodně slabá a Novotný s ní neměl žádný problém.

15:58
    Koblar prohrál souboj jeden na jednoho s Podlipnikem a Karlovy Vary tak mohou vyrazit směrem vpřed.

15:36
    Šimboch se vrhl pro puk až ke kruhu pro vhazování. To se mu povedlo a tygřím skokem ukryl kotouč v lapačce.

15:00
    Vary už se osvobodily a oba celky tak mohou prostřídat své útočné formace.

14:27
    Plášek hledal volného Kratochvíla před brankou, jeho přihrávka ovšem byl zblokována. Zubři ale stále tlačí.

13:57
    Horákova střela byla tečována těsně vedle, hosté teď měli i trochu štěstí.

13:39
    Zubři dostali soupeře pod tlak, dostali se i k několika střelám, avšak Novotný byl pozorný a poradil si se všemi pokusy. Vhazování po jeho pravici.

12:52
    Jejich střela ovšem byla znova ražena a končí tedy pouze v ochranné síti nad Novotným.

12:38
    Kohout trefil pouze boční síť a poté se k puku dostali domácí Zubři.

12:17
    V tom se po chvíli objevili i hosté. Hra je tedy znova přerušena.

12:09
    Procházka na pravé straně nabruslil příliš rychle do třetiny a Horák se nestihl vrátit. Ofsajdové postavení.

11:42
    Kverka na druhé straně byl úspěšnější. Jeho střela však nebyla příliš prudká a Šimboch si na ní smlsnul.

11:30
    Sýkora se prodral přes modrou, ale kotouč zapomněl za sebou. K němu se tak dostává soupeř.

10:58
    Znova střela zblokována. Obranný val hostů je opravdu nepropustný a blokuje již několikátý pokus.

10:22
    Přerov se usadil v útočné třetině, obrana soupeře ale zatím funguje dobře.

09:54
    Malina trefil ležícího spoluhráče, Vary tak rychle vyrazily do protiútoku, ale pro pas si došel první domácí brankář, který jej ukryl pod svým tělem.

09:19
    Hra se poněkud uklidnila, Energie je s pukem za vlastní brankou a čeká na prostřídání formací.

08:47
    Šimbochova lapačka ale byla včas na místě a lehkou střelu z pravé strany ukryla.

08:37
    Pšurný se pokusil najít Procházku, ale nepřihrál ideálně a do protiútoku tak může soupeř.

08:07
    V útoku o sobě dal vědět i Zubr, jeho střela ale byla sražena a následně byl kotouč vyhozen až za jejich brankáře.

07:32
    Sičák si udělal dva hráče, uvolnil se před brankou a bekhendovou střelou pořádně vystrašil domácího brankáře, jehož beton byl však včas na místě.

07:07
    Ofsajd pozastavil útočné snažení Zubrů.

06:48
    Davídkova byla sražena do ochranné sítě, čeká nás první komerční přestávka.

06:27
    Hosté vypadají o něco aktivněji, Přerov se ale zatím výtečně brání a soupeře do větších šancí nepouští.

05:57
    Podlipnik posílal od modré nahození na teč, ale ta šla mimo. V pokračování akce se před branku hnal Stloukal, ale zamířil vedle a následně vrazil do branky.

05:40

05:27
    Zubrům se opět podařilo vypíchnout kotouč a tohle oslabení tak pravděpodobně v poklidu přežijou.

05:02
    Energie je opět nastěhována před brankou domácích. Ti ale dokázali vložit hokejku do přihrávky a znova se tak ubránili.

04:32
    Před brankou vznikla nebezpečná skrumáž, ale Zubři se dokázali probojovat ke kotouči a poslat jej do středního pásma.

04:00
    Vary se usadily ve třetině, nahodily kotouč na Šimbocha, který jej pouze vyrazil, ale poradil si i s následnou dorážkou. Hosté jsou však stále u puku.

03:40
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Roman Pšurný – 2 min., sekání).

03:15
    Čáp poslal projektil před Novotného, ovšem Procházka tečoval těsně mimo a kotouč poté vyjel z útočného pásma domácích.

02:58
    Domácím se podařilo poslat kotouč do třetiny soupeře, vystřídat a také ohrozit Novotného. Ten byl ale úspěšný a připisuje si první zákrok.

02:40
    Znova zakázané uvolnění. Kratochvíl nedokázal na nepřesný pas dosáhnout.

02:18
    Šimboch předvedl parádní zákrok proti střele z mezikruží od Beránka. Ten dostal výborně namazáno, ale brankáře neprostřelil.

01:57
    Šimboch si připisuje první zákrok, střela z kruhů ale nemohla domácího strážce svatyně ohrozit.

01:38
    Hodně nepřesností na úvod zápasu. Další zakázané uvolnění. Tentokráte Přerova.

01:25
    Nepřesnost v rozehrávce hostů opět kazí jejich útočné snažení. K puku se tak dostali domácí, kteří za svou brankou čekají na prostřídání hráčů.

00:58
    Domácí aktivně napadají rozehrávku soupeře, což vypramenilo ve špatný pas a zakázané uvolnění. Vhazování před Novotným.

00:28
    Hosté ihned po buly vyrazili do útoku, ovšem Přerov vyhodil kotouč a Energie tak musí až za svého brankáře.

00:01

Hráči již nastupují na ledovou plochu. Utkání za okamžik začne.

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Čáp, Zbořil, O. Horák, Pala, Gazda – Plášek, T. Sýkora, M. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Šlahař, Navrátil.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, T. Kvapil – T. Rachůnek, Gríger, Flek – Harkabus, Kverka, Stloukal – Davídek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.

Rozhodčí: Kašík, Zbořil – Bryška, Novák.

Vzájemné zápasy

V moderní historii spolu týmy ještě nehrály. Dnes to tak pro ně bude zajímavé setkání po hodně dlouhé době. Bude tak zajímavé sledovat, jak to vše dopadne.

Hosté jsou zatím poměrně dominantní a ženou si to zpět do Tipsport extraligy. Ze šesti zápasů prohráli jediný, kdy padli po prodloužení ve Vsetíně. Od té doby je to ale opět velmi kvalitní zápas za zápasem. Naposledy to poznalo i ambiciózní Kladno, které s Energií prohrálo 2:6. Hosté se skóre 26:10 jsou na tom nejlépe v celé lize a jsou tak i favoritem dnešního utkání.

Hosté navíc táhnou šňůru čtyř výher v řadě, kterou budu chtít rozhodně rozšířit i na Hané.

Nejlepším střelcem je zatím obránce Matic a útočník Beránek. Podlipnik Matic ze Slovinska je navíc s dalšími třemi asistencemi nejlépe bodovaným hráčem svého týmu.

Přerov má za sebou dobrý start do sezóny, kdy momentálně okupuje třetí místo tabulky. A to i přes to, že v předminulém utkání padli na domácím ledě. V pondělním zápase ovšem zaváhání napravili a porazili Ústí 7:4. Klub z Přerova před sezónou směle prohlásil útok na play-off a zdá se, že zatím svou misi plní výborně. Jsme však pouze na začátku sezóny a dobrý start nemusí nic znamenat. Každopádně to ale přerovskému týmu rozhodně pomůže do dalších zápasů.

Minulé zápasy na vlastní půdě prohráli s Frýdkem a s Třebíčí. V pondělí ovšem porazili Ústí a budou na to chtít navázat i dnes.

Nejlepším střelcem Přerova je zatím Milan Procházka, který dal již čtyři góly. Nejlepším asistentem je Tomáš Fořt s pěti nahrávkami a Roman Pšurný. A protože k tomu přidali tři góly, jsou i nejlépe bodujícími hráči Přerova.

Dobrý den u dalšího kola WSM ligy. Dnes se na ledě Přerova představí Karlovy Vary a rovnou půjde o souboj, ve kterém se rozhodne o tom, kdo bude na prvním místě tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.