Motor ČB – Frýdek-M. 1:0 (po pr.) | Prostějov – Kadaň 5:1 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Přerov – K. Vary 1:0 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 3:2 (3:1 po s.n.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 3:4 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 27.09.2017, 18:00Chance liga • 7. kolo

54:31
    Šlahař vyhodil kotouč do středního pásma. Zubři navíc vybojovali přesilovku. Krejčí (KVA) odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

51:44
    Zubři jsou v posledních minutách pod velkým tlakem. Pramení z toho přesilovka pro Karlovy Vary. Čáp (PRE) je vyloučen za podražení.

49:04
    Kohout se pustil do kohoutího zápasu s Čápem. Rozhodčí trestají oba aktéry. Čáp (PRE) se provinil hrubostí a Kohout (KVA) držením.

45:52
    Horák (PRE) to přehnal s agresivitou a při bránění si pomohl sekáním. To znamená velmi zajímavou šanci pro soupeře.

28:17
    Karlovy Vary využívají momentální tlak a zahrají si přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Navrátil (PRE).

20:53
    Další faul, tentokráte Novotného, který podrazil přerovského hráče. Trest odpyká Stloukal (PRE) . Přesilová hra čtyři na tři bude jistě zajímavá.

20:28
    Tak to nebylo velmi podařené. Krejčí v souboji fauloval pronikajícího Pšurného a i on si tak odpyká dvě minuty.

20:19
    Vary se aktivně pustily do druhé třetiny a zahrají si díky tomu přesilovou hru. Plášek (PRE) poněkud nešťastně trefil hokejkou soupeře do obličeje.

03:40
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Roman Pšurný – 2 min., sekání).

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 42. Milan Procházka (Malina)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Čáp, Zbořil, O. Horák, Pala, Gazda – Plášek, T. Sýkora, M. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Šlahař, Navrátil.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, T. Kvapil – T. Rachůnek, Gríger, Flek – Harkabus, Kverka, Stloukal – Davídek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Kohout.

Rozhodčí: Kašík, Zbořil – Bryška, Novák