David Servis – Nymburk 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:4 (kon.) | Písek – Žďár n/S 4:7 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 3:4 (kon.) | Trutnov – Most 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 5:1 (kon.)
Řisuty – Sokolov 3:6 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 6:10 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 8:0 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 10:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
SC Marimex Kolín
Středa 27.09.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Do Pelhřimova dorazila také skupinka fanoušků z Kolína, kteří určitě přispějí svým dílem k atmosféře zápasu.

Hráči obou celků již pomalu míří na led, utkání bude každou chvílí zahájeno.

00:01

00:15
    Semirád vymýšlí útočné plány za domácí brankou, k brankové příležitosti se ale nedostal.

01:05
    Také domácí zkusili první útočný výpad, ale bez šance na úspěch.

01:40
    Panna pálí pouze do Hamalčíka.

02:15
    Kubát nepřesně rozehrál, ale Kozlové se k puku nedostali.

02:38
    Tlak Kolína před Hamalčíkem, který hasí šanci Morkese.

03:46
    Kopic mohl střílet a ohrozit Martínka v hostující brance, ale hledal přihrávkou lépe postavené spoluhráče, na druhé straně Hamalčík chytá šanci Malého.

04:55
    Morkes tečuje před Hamalčíkem, nepřesně.

05:47
    Je za námi skoro šest minut a hosté jsou mírně aktivnější, nicméně stav je stále bezbrankový.

07:02
    Zámek...ale domácí se sami vyhazují z pásma.

07:30
    Početní výhoda domácím vůbec nejde...

08:16
    Hosté v plném počtu. Bez větších problémů se hosté ubránili.

08:27
    Marek Březina ihned po návratu z trestné fauluje. Dvě minuty za podražení.

09:00
    Domácí se zatím neusadili v pásmu.

09:16
    Plachý pálí a zřejmě branková konstrukce zachránila Martínka v kolínské brance.

09:54
    Hosté vyhazují.

10:26

11:14
    Hra je nyní plná nepřesností na obě strany.

11:50
    Kohút hledal na brankovišti Kasalého, ale parťáka z útoku nenašel.

12:46
    Zumr testuje Hamalčíkovu vyrážečku.

13:51
    Zatím není k vidění příliš pohledné utkání. Nyní Prokop pálí na brankovišti, ovšem jeho slabý pokus Hamalčík chytá.

14:35
    Kozák kličkoval až k domácí brance, ale tam jeho akce končí.

15:38
    Do šance se tlačil domácí Adam, ale přes změť hostujících hráčů na brankovišti neměl jeho bekhend mnoho šancí na úspěch.

17:04
    Kozák pohotově pálí, ale reakce Hamalčíka je rovněž rychlá.

17:20
    Kaminsky v šanci před Martínkem, ale ani teď se skóre nemění.

18:43
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Tak nakonec otevírají skóre domácí. TOMÁŠ PLACHÝ to vzal na sebe, projel pásmem a zavěsil pod víko. Asistence Martin Vysloužil a Samuel Rudy.

19:36
    Marek Voženílek to u mantinelu přehnal s hrubostí a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

19:54
    Vysloužil jen těsně minul hostující bránu.

20:00

Po první dvacetiminutovce odchází do šaten šťastnější Lední Medvědi, kteří vedou po brance Plachého. Jinak hosté byli po většinu času mírně lepším týmem, ale prosadit se Kozlové nedokázali. Druhá třetina začne cca v 18:41.

20:01

20:12
    Kozlové ihned v náporu tlačí na domácí branku.

20:33
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Odražený puk se při závaru dostal na hůl JOSEFA MALÉHO a ten propálil Hamalčíka mezi betony. Asistence Jakub Semirád.

21:36

22:42
    Nahození Hanzla od modré končí u Hamalčíka.

23:07
    Hamalčík jen s vypětím všech sil vytěsnil ránu Semiráda.

23:56
    Kaminsky si v závaru našel puk, ale poslal ho jen do Martínka, následná střela Filipa Kasalého minula hostující branku.

24:27
    Morkes se u tyče dostal do zakončení, ale Hamalčík je pozorný.

24:53
    Tvrdá střela Porta bez přípravy a teď měl pro změnu dost práce hostující Martínek.

25:45
    Kolín nepolevuje v aktivitě, nicméně domácí se nyní dobře brání.

26:55
    Šulák se hnal do šance, ale v zakončení byl mladý pelhřimovský útočník velmi nepřesný.

28:17
    Kolín stupňuje tlak.

28:47
    Malý tečuje před Hamalčíkem, mimo.

29:16
    Malý našel ideálně najetého Zumra a domácí mohou děkovat Hamalčíkovi, že stav je zatím stále nerozhodný.

30:27
    Panna nyní projel celým kluzištěm a dostal se i k zakončení, kolínský útočník ale minul zařízení.

31:07
    Plachý po individuální akci pálí nad.

31:50
    Kopic nejprve vybojoval pásmo a následně se dostal i do zakončení, Martínek chytá.

33:00
    Domácí se nyní snaží aktivně napadat a připravovat si šance, ale nepřesná souhra je proti.

34:18
    Kopic teď zřejmě nevěděl o Vysloužilovi, který by jel sám na branku, z rodící šance nebylo nic.

36:00
    Po delší době opět puk před Martínkem, ale ten raději přerušil hru.

36:44
    Adam pálí hodně nepřesně.

37:30
    Prokop hledal bekhendem mezírku mezi Hamalčíkem a tyčkou domácí branky.

38:02
    Filip Kasalý na brankovišti pálí, ale jeho pokus kryje Martínek netradičně svojí maskou.

38:24
    Šulák bekhendem Martínka nepřekonal.

39:03
    Závar před Hamalčíkem, i tentokrát mladý brankář obstál na výbornou.

39:47
    Ještě jedno vhazování před Hamalčíkem.

40:00

Druhá třetina nabídla jedinou branku, o kterou se postarali hosté hned po jejím začátku – navíc ve vlastním oslabení. Kozlové po většinu času diktují tempo hry a nebýt Hamalčíka, určitě by hosté po této fázi hry vedli. Ale i Martínek na druhé straně několikrát musel předvést své umění, třetí třetina tak může být ještě velmi zajímavá – začne cca v 19:26.

Jirka Gebarovský, jeden z domácích fanoušků , je dnes v roli maskota, obíhá tribuny s kostýmem ledního medvěda, krásná práce :-)

40:01

40:14
    Martin vysloužil atakován Jakubem Semirádem. Vysoká hůl.

42:58
    Kopic hledal na brankovišti Plachého, ale hostující obránci včas hasí nebezpečí.

43:03
    Jan Prokop dvě minuty za držení hole.

43:41

44:00
    Votápek sám proti přesile získal pásmo...

44:27

45:03

45:32
    Kolínští opět v tlaku, ale tentokrát větší šance nepřichází.

46:05
    Hanzl pálí a Hamalčík má zakrytý výhled, tento projektil ale nepadl na místo určení.

47:25
    Port se hnal směrem k Martínkovi, ale špatné zpracování ho připravilo o rodící se šanci.

48:13
    První trest pro domácí hráče. Miroslav Kopic dvě minuty za podražení.