David Servis – Nymburk 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:4 (kon.) | Písek – Žďár n/S 4:7 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 3:4 (kon.) | Trutnov – Most 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 5:1 (kon.)
Řisuty – Sokolov 3:6 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 6:10 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 8:0 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 10:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
10:2 (5:0, 2:1, 3:1)
HC Klatovy
Středa 27.09.2017, 18:15 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 4. kolo

To je ode mne z Kotliny pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek večera, užijte si sváteční den a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (21:29:09)

Domácí ve třetí třetině neubrali ve snaze a dál pokračovali na gólové vlně. Desítku v síti Klatov dovršili svými brankami Ladislav Havlík, Jan Milfait a Lukáš Endál. Hosté se ani přes nepříznivé skóre nevzdávali. Na Endálovu trefu po sedmi sekundách zareagoval Tomáš Vracovský, debakl svého celku ale neodvrátil.

Střely na bránu po konci zápasu: 53:40

59:50
    Miroslav Třetina ještě kouzlil s pukem v blízkosti klatovského brankoviště, bránu ale neohrozil.

59:34
    Domácí drží kotouč na svých holích a dohrávají zápas za potlesku publika.

59:06
    Tomáš Ludvík se dostal k odraženému puku na pravém kruhu, jeho zakončení bylo ovšem zablokováno.

58:24
    Domácí se usadili v útočném pásmu, už se ale nikam zbytečně neženou.

57:58
    Klatovy byly na buly úspěšnější a rychlý útok zakončil z pravého kruhu Vojtěch Tulačka, který si ale na domácího brankáře nepřišel.

57:47
    Bruslaři otočili hru a dostali se do pásma Západočechů, jejich nahození kryje Adam Beran a bude se vhazovat po jeho levici.

57:36
    Tomáš Vracovský udržel kotouč a dostal se až před brankoviště, zblízka ovšem trefil Davida Marka jenom do pravého betonu.

56:26
    Tomáš Semrád je propuštěn, Havlíčkův Brod hraje v plném počtu.

56:25
    Teď už se domácí brání v klidu. Brání vlastně není to správné slovo, Bruslaři se drží v pásmu soupeře. Martin Kříž nabízel puk Patriku Přidalovi, ten jej ale nezpracoval.

55:30
    Po střele Jakuba Slavíka se k nebezpečné dorážce dostal Ondřej Leština, domácí brankář se ovšem roztáhl v brankovišti a ačkoliv ležel na břiše, dokázal puk udržet pod pravým betonem!

54:54
    Jakub Slavík z vrcholku levého kruhu mířil do horního rohu brány, David Marek zastavil puk vyrážečkou.

54:26
    Jiří Uhlík obral Tomáše Semráda (HBR) o kotouč. Domácí bek chtěl chybu napravit, provinil se ale hákováním.

53:29
    Petr Kuchta může zpátky na led, Havlíčkův Brod se ubránil.

53:25
    Miroslav Třetina baví diváky, když kličkuje ve vlastním pásmu mezi dvěma napadajícími útočníky hostů. Málem se mu to vymstilo, puk ale nakonec končí v rohu.

52:42
    Tomáš Pacanda stál na konci kombinace hostů, z levého kruhu mířil do bližšího horního roku, svůj cíl ale minul.

51:50
    Mužstvo z Vysočiny začalo oslabení dobře. Domácí získali kotouč a poslali je na opačnou stranu kluziště.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 1. Šuhaj (Milfait, Vala), 6. Spratek (Kozlík, T. Semrád), 8. Endál (T. Semrád, Třetina), 9. Milfait (Přidal), 13. Milfait (Šuhaj, Kulhánek), 31. Třetina (Endál), 32. Milfait (T. Semrád, Vašíček), 45. Havlík (Chlubna, Kuchta), 46. Milfait (Kříž, Šuhaj), 48. Endál (Třetina, Kříž) – 37. Tulačka (Vracovský, Kaňák), 48. Vracovský (Tulačka)

BK Havlíčkův Brod: Marek (Novák) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Havlík, Kříž – Endál, Třetina "C", Přidal – Šuhaj, Milfait "A", Voříšek – Beneš, Spratek, Kozlík – Kuchta, Ludvík, Chlubna
    HC Klatovy: Beran (Sochůrek) – Leština, Walter, Kaňák, Slavík "A", Houfek, Kubík, Sysel – Uhlík, Topinka "C", Pacanda, Vracovský, Tulačka, Vlček, Němec "A", Vondrák, Piovarči, Kosnar

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – David Otáhal, Roman Komínek