Philadelphia – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Columbus – St. Louis 5:2 (kon.) | Florida – Tampa 4:2 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Philadelphia Flyers
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
New York Rangers
Středa 27.09.2017, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Příprava NHL

Česká stopa v zápase
    Jakub Voráček (PHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:09
    Ondřej Pavelec (NYR) 64 minut, 34 zákroků, 4 góly, 89,5% (03:46:16)

Ve třetí třetině se domácí celek dostal do vedení, jenže hosté důraznou hrou dokázali vyrovnat, a tak zápas poslali do prodloužení. V něm měli velké šance Rangers, ale neuspěli. Naopak se prosadili Flyers. Konecny nadvakrát překonal Ondřeje Pavelce.

63:22 Travis KONECNY - 4:3

63:22
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje. Do zakončení se dostalTRAVIS KONECNY. První jeho střelu Pavelec vyrazil kotouč se ke střelci dostal znovu. Konecny z velkého úhlu napálil puk na bránu. Pavelec si jej lapačkou srazil za brankovou čáru. Asistence: Claude Giroux.

63:07
    Velké šance měl hostující celek, ale má problémy se zakončením.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:30
    Paul Carey střelou zápěstím prověřil pozornost brankáře Briana Elliotta.

61:23
    Vieves se probojoval do zakončení, ale jeho pokus vyrazil domácí brankář ramenem.

60:52
    Kotouč je v ochranné síti, vhazovat se bude před brankou Rangers.

60:40
    Grabner se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, jeho pokus nebyl přesný.

60:18
    Shayne Gostisbehere dobře vypálil, jeho pokus kryje Ondřej Pavelec.

60:01

Po šedesáti minutách platí vyrovnaný stav, uvidíme prodloužení.

60:00

59:45
    Neal Pionk střelou zápěstím nepřekonal domácího brankáře.

59:35
    Hra je přerušena před brankou New Yorku, domácí celek nechce prodloužení a pokouší se rozhodnout ve třetí třetině.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:58
    Dale Weise se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje Pavelec.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 19. Morin (Giroux, Voráček), 23. Laughton (Raffl), 46. Lindblom (MacDonald, Konecny), 64. Konecny (Giroux) – 10. Carey (Vesey, Desharnais), 12. Desharnais (Lettieri, Skjei), 58. Grabner (Miller)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth ) – Manning, MacDonald, Haag, Morin, Gostisbehere, Sanheim – Konecny, Raffl, Couturier, Laughton, Weise, Giroux, Weal, Vorobjev, Lindblom, Leier, Patrick, Vecchione, Voráček
    New York Rangers: Pavelec (Halverson) – Miller, Hayes, Farnham, Vieves, Vesey, Carey, Grabner, Smith, Pionk, Kampfer, Desharnins, Fontaine, Graves, Chytil, Skjei, DeAngelo, Buchnevič, Lettieri

Rozhodčí: Lee, Lambert – Shewchyk, Nagy