Skalica – Osmos Bratislava 3:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 7:3 (kon.) | Topoľčany – Nové Zámky B 4:2 (kon.)
Dubnica – Spišská N. Ves 6:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 3:1 (kon.)
HK Skalica
3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
HC Osmos Bratislava
sk Středa 27.09.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 5. kolo

Skalica nezačala zápas najlepšie, keď prehrávala v druhej tretine už o dva góly. Práve druhá trefa ale akoby ich nakopla, o pol minútu už bolo vyrovnané a v tretej tretine napokon dokonal obrat Jarolín. Záhoráci tak neprehrali ani štvrtý zápas na domácom ľade. Ďakujeme za pozornosť. (19:04:24)

58:27
    HC Bratislava si berie oddychový čas. Ján Kožiak ostáva na striedačke, hostia to skúsia so šiestimi korčuliarmi.

Dnešné stretnutie sleduje 555 divákov.

44:25
    Skalica dala gól!
    RENÉ JAROLÍN strieľa gól a domáci tak dokonali obrat a sú vo vedení!
    Asistencie: Dávid Okoličány a Roman Jurák.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:52
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Janík – 2 min., podrazenie).

32:54
    RÓBERT MIKÉSKA krátko po vhadzovaní vyrovnáva!
    Bez asistencie.

32:42
    Netrvalo ale dlho a už je to len o gól, keď sa podarilo znížiť RASTISLAVOVI VEREŠOVI.
    Asistencie: Alexander Kotzman a Martin Hujsa.