Astana – Slavia 1:1 (kon.) | Plzeň – Beer Ševa 3:1 (kon.) | Lugano – FCSB 1:2 (kon.)
Kolín nad Rýnem – CZ Bělehrad 0:1 (kon.) | BATE – Arsenal 2:4 (kon.) | Salzburg – Marseille 1:0 (kon.)
Konyaspor – Guimarães 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Zorja Luhansk 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Hertha 1:0 (kon.)
Lazio – Waregem 2:0 (kon.) | Nice – Arnhem 3:0 (kon.) | Rosenborg – Vardar 3:1 (kon.)
Zenit – Real Sociedad 3:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Villarreal 0:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Dynamo Kyjev 2:3 (kon.)
Skënderbeu – Young Boys 1:1 (kon.) | Ludogorec – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Braga – Başakşehir 2:1 (kon.)
AEK Atény – Austria 2:2 (kon.) | AC Milán – Rijeka 3:2 (kon.) | Lyon – Atalanta BC 1:1 (kon.)
Everton – Apollon Limassol 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Zlín 3:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Kodaň 0:0 (kon.)
AC Milán
3:2 (1:0)
HNK Rijeka
Čtvrtek 28.09.2017, 21:05 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Evropská liga • Skupina D

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (23:04:44)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:12.

Je dobojováno. Domácí vsítili ve druhé půli svou druhou branku, když se trefil Mateo Musacchio a nevypadalo to na nějaké drama. Jenže ve čtyřiaosmdesáté minutě snížil Maxwell Acosty na rozdíl jediné branky. Hosté ožili a dostali se do další šance a v pokutovém území byl faulován Črnic. Hlavní sudí nařídil penaltu, kterou proměnil Josip Elez a překvapení bylo na světě. Jenže domácí za pět minut dvanáct v předposlední nastavené minutě strhli vedení na svou stranu díky Patricku Cutronemu a to už udrželi až do konce. Milánští si tak připisují další tři body do tabulky ve skupině D.

90+5
    90+4. Patrick CUTRONE - 3:2

90+4
    AC Milán právě vstřelil branku!
    A přeci jen se to domácím povedlo a vrací si tak vedení zpět. PATRICK CUTRONE dostal přihrávku a sám se řítil na branku hostů, kde svou levačkou přehodil Simona Slugu a posílá tak Miláno zpět do vedení – 3:2. Asistence: Fabio Borini.

90+3
    Domácí ovšem zatlačili soupeře před jejich brankou a na gólmana hostů míří další střely.

90+2
    Domácí tak mají ještě dostatek času vrátit si své vedení zpět, ale zatím se jim to příliš nedaří. Hosté slibný výsledek začínají bránit.

90
    Nastavovat se bude pět minut.
    90. Josip ELEZ - 2:2

90
    Rijeka právě vstřelila branku!
    Míč si na značku pokutového kopu postavil JOSIP ELEZ a poslal ho k pravé tyči branky domácího gólmana, který si sice na balón sáhl, ale přesto končí za jeho zády. Je vyrovnáno – 2:2.
    88. Faul Romagnoliho, po němž se pískal pokutový kop.

88
    Alessio Romagnoli fauloval Črnice v pokutovém území a sudí nařizuje pokutový kop!

86
    Hosté ožili a čím dál více se tlačili před domácí branku, snaží se o srovnání stavu skóre, proti je ale obrana Milána.

85
    Domácí na danou situaci zareagovali dalším útočným výpadem před hostující bránu, kde střela Fabia Boriniho končí jen nad břevnem Slugovy brány.
    84. Maxwell ACOSTY - 2:1

84
    A pozor, hosté se dostávají domácím na dostřel jediné branky. Jeden z hráčů Milána chtěl míč rozehrát na malou domů, ale nabíhající MAXWELL ACOSTY potrestal chybu domácích a poté obešel brankáře Milána a míč po jeho střele končí v prázdné síti – 2:1.

83
    Suso hledal svou přihrávkou Josého Mauriho, ale druhý jmenovaný na míč nedosáhl a ten tak končí znovu v moci hostující obrany.

82
    Josip Elez poslal tvrdě k zemi protihráče a dostává za to žlutou kartu.

Vendula Zdražilová

Branky: 14. André Silva, 53. Musacchio (Bonucci), 90+4. Cutrone (Borini) – 84. Acosty, 90. Elez (pen.)

Karty:   43. Bradarić (HNK), 82. Elez (HNK)

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli – Abate, Locatelli, Çalhanoğlu (46. Bonaventura), Kessié (71. J. Mauri), Borini – Cutrone, André Silva (82. Suso).
    Náhradníci: Storari – J. Mauri, Bonaventura, N. Kalinić, Suso, Paletta, Ricardo Rodríguez.

HNK Rijeka: Sluga – Vešović, Elez, Župarić, Žuta – Kvržić (58. Acosty), Mišić, Bradarić (C), Araujo dos Santos – Puljić (80. Črnic), Pavičić (71. Maleš).
    Náhradníci: Prskalo – Matei, Črnic, Acosty, Gavranović, Maleš, Mavrias.

Rozhodčí: Grinfeld – Krasikow, Hassan (všichni Izrael)