Jihlava – Vítkovice 1:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 3:4 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    VÁCLAV ZÍDEK si nabruslil s kotoučem do středu levého kruhu, z kterého se trefil přesně do vzdálenějšího rohu branky a přisoudil bod navíc pro Pardubice. Asistence: Jakub Mert.

62:16
    Po sražené střele Dynama se bude vhazovat po levici Krofty.

61:46
    Proti dvěma zakončením Flynna Vlk odolal, poté to ještě zkoušel z druhé strany, ale pálil bekhendem mimo.

61:16
    Mert si nerozumněl s Matýsem a po jeho nepřesné rozehrávce domácí přišli o kotouč.

60:32
    Uřidil nahrál při rychlém útoku z levé strany na Pawliczeka, ten se ale ke střele nedostal.

60:01

Po základní hrací době se o vítězi tohoto duelu nerozhodlo, po tříminutové přestávce tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:44
    Matýs nahodili kotouč, ale dostal se k němu jen soupeř.

58:43
    Zatím to vypadá, že ve třetí třetině už žádná branka nepadne a následovat bude prodloužení.

58:23
    Nepřesná rozehrávka Boleslavi končí zakázaným uvolněním.

58:04
    Hoskovec udělal kličku obránce a na poslední chvíli se mu ještě povedlo poslat kotouč na branku, hostující gólman si bližší tyčku pohlídal.

57:36
    Šanko trefil příklepem pouze svého spoluhráče do brusle.

56:46
    Uřidil mířil z pravé strany na gólmana, bekhendem mířil mezi jeho betony, Vlk ale vyráží.

55:43
    Petrusův pokus vyrazil Krofta lapačkou, Machač skákající kotouč netrefil.

55:21
    Hra je plná nepřesností, oba celky chtějí utkání rozhodnout ještě v základní hrací době.

54:17
    Boleslavští jen nahodili a posílají na led čerstvé síly.

53:14
    Po střele Černého se snažil dorážet Pochobradský, ke kotouči se přes obránce nedostal.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 17. Zídek (Pochobradský, Bučko), 36. Bučko (Zídek, Štefka), 64. Zídek (Mert) – 5. Flynn (Mlčoch, Horský), 40. Dvořák

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Pražák, Faltys, Žouželka, Bučko, Mert, Javůrek – Hoskovec, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Veverka, Syrovec, Kubišta, Matýs, Zídek, Černý.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Uřidil, Chujac, Šanko, Horský, Nepokoj, Mlčoch – Foerster, Kerda, Straka, Tóth, Kalas, Dvořák, Krejčík, Flynn, Křížek, Jindra, Pawliczek, Maršoun.