Vítkovice – Pardubice 5:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 9:4 (kon.) | Chodov – Ostrava 0:0 (odl.)
Bulldogs – Sparta 7:6 (1:0 po s.n.) | Znojmo – Bohemians 2:3 (kon.) | Florbal Ústí – Liberec 8:10 (kon.)
Česká Lípa – Střešovice 5:4 (po pr.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
FbŠ Bohemians
Čtvrtek 28.09.2017, 18:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 5. kolo

Je konec. Třetí třetinu jsme sledovali taktický souboj obou mužstev. Svou druhou brankou v utkání Milan Fridrich zadělal na drama. Bohemians hrálo přesně to, co potřebovalo. Navíc očekávaný znojemský tlak ke konci utkání zhatily dvě vyloučení těsně před koncem. Bohemians naopak mohli ve dvojnásobné přesile vstřelit čtvrtou branku, ovšem na Hándla si nikdo v zelenobílém již nepřišel. Bohemians tak zvládli utkání ve Znojmě a do Prahy si odváží všechny body. (19:55:03)

59:47
    Znojmo se úspěšně brání ve třech. O vítězi je již rozhodnuto.

59:22
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Vojtěch Procházka – 2 minuty, Hrubost).

59:03
    Bohemians hrají to, co potřebují a nikam příliš nespěchají.

58:26
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Zdeněk Rada – 2 minuty, Špatné střídání).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Oddechový čas pro TJ Znojmo LAUFEN CZ.

57:21
    Bohemians jsou zataženi před vlastní brankou. Domácí hráči kombinují před Kotoučkem, který musí být v pozoru.

56:48
    Pánek šel dopředu tak vehementně, až při tom fauloval

55:26
    Čas běží pro domácí velmi rychle. Hosté se v klidu brání a čekají na rychlé protiútoky.

54:29
    Znojmo je u míčku, Pražané jsou zataženi na vlastní polovině a čekají, co udělá soupeř.

53:50
    Milan Fridrich vybojoval míček na středu, ale záhy o něj přišel proti přesile protihráčů.

52:52
    Klokani se drali dopředu, ale tam je zastavil rázně jeden z domácích hráčů. Po jeho faulu budou rozehrávat hosté.

51:42
    Blízko k ní měl hostující Čihák, ovšem z dobré pozice minul. Jeho rána letěla vedle levé tyče.

50:26
    Je před námi posledních necelých deset minut základní hrací doby. Dočkáme se ještě nějaké branky?

49:30
    Šárkův pokus s velkým poklidem zlikvidoval připravený Hándl.

48:50
    Domácí se snaží o vyrovnání, ale obrana Bohemians působí velmi kompaktně.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 15. Fridrich (Palát), 48. Fridrich (Sláma) – 20. Šárka (Krbec), 29. Šimek (Kieler), 31. Čihák (Kieler)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Procházka – Salava, Rada, Palát – Horák, Procházka, Sláma – Fridrich, Kučera, Juříček – Pánek, Virgl, Martínek – Novák, Šindelář, Kuchanič – Daberger, Krejčíř.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Paleček) – Zezulka, Rossi, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Čihák, Krbec, Šefčík – Dobisík, Šimek, Miščík – Kieler, Mandík, Kindl – Palatínus, Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula