Magnitogorsk – Nižněkamsk | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Toljatti – Ufa | 2:3 (po pr.) |
Zlín – Třinec | 3:7 (kon.) |
Jihlava – Vítkovice | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 3:2 (po pr.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (kon.) |
Mountfield HK – Liberec | 2:3 (po pr.) |
Chomutov – PZ Kladno | 5:0 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 7:1 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 5:3 (kon.) |
Technika Brno – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) |
K. Vary – Ústí n/L | 6:3 (kon.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 1:6 (kon.) | | | Přerov – Warriors Brno | 6:2 (kon.) |
Pardubice – Letňany | 7:3 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 0:7 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 7:2 (kon.) |
HC Litvínov – Třemošná | 11:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 0:7 (kon.) |
Pittsburgh – Buffalo | 5:4 (kon.) | | | Washington – New Jersey | 1:4 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 2:4 (kon.) |
Winnipeg – Ottawa | 5:3 (kon.) | | | Carolina – Edmonton | 0:4 (kon.) |
Nitra – Orange 20 | 10:0 (kon.) |
BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. | 10:3 (kon.) |
Břeclav – Boskovice | 3:8 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uničov | 0:0 (*18:00) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 3:5 (kon.) |
Nový Jičín B – Krnov | 1:6 (kon.) | | | Poděbrady – Kutná Hora | 2:1 (kon.) | | | Rakovník – PZ Kladno | 2:3 (kon.) |
Č. Krumlov – Strakonice | 3:5 (kon.) | | | Humpolec – Telč | 5:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Milevsko | 4:3 (kon.) |
Soběslav – Radomyšl | 7:4 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 3:6 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Poruba "B" | 4:7 (kon.) |
Pelhřimov B – HC Vajgar | 3:15 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – V.Popovice | 5:4 (kon.) | | | Čáslav – Vlašim | 6:4 (kon.) |
Slaný – Příbram | 3:5 (kon.) | | | Tábor B – Veselí nLuž. | 5:4 (po pr.) | | | Orlová – Bohumín | 5:4 (po pr.) |
Černošice – Králův Dvůr | 9:4 (kon.) | | | Neratovice – Mělník | 1:7 (kon.) |
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko | 2:5 (kon.) | | | Marsy Klatovy – Tango Klatovy | 2:2 (kon.) | | | Tomahawk – HC Čápi | 1:2 (kon.) |
Roudnice – Klášterec nO | 1:8 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice B | 4:6 (kon.) | | | – HC Lovosice | 12:0 (kon.) |
konec
HC Frýdek-Místek "B"
4:7
(2:1, 0:3, 2:2)
HC RT TORAX Poruba "B"
55:20
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Gola – 2 min., držení protihráče).
|
|
54:26
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Schwarz – 2 min.).
|
|
53:46
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Š – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
51:36
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Mičulka – 2 min., hrubost).
|
|
51:36
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Schwarz – 2 min., hrubost).
|
|
48:54
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Hamhal – 2 min.).
|
|
48:40
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Gola – 2 min., držení protihráče).
|
|
44:03
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Sčurek – 2 min., držení protihráče).
|
|
35:05
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Gelnar – 2 min., podražení).
|
|
33:44
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Hranoš – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
|
|
29:39
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Prepsl – 2 min., hákování).
|
|
28:54
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Gonos – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
26:03
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Korec – 2 min.).
|
|
24:54
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Gonos – 2 min.).
|
|
15:54
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jakubowski – 2 min.).
|
|
14:47
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Korec – 2 min., hákování).
|
|
14:23
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Sluštík – 2 min., hákování).
|
|
10:29
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Ševčík – 2 min., hákování).
|
|
07:37
|
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba "B" (Sčurek – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
8. Mičulka (Fojtík), 14. Hamhalter (Heralt, Šváňa), 53. Carbol (Šváňa), 60. Sluštík (Mičulka, Hamhal) – 6. Rosypka (Gola), 21. Ballner (Hranoš), 30. Rosypka (Gola), 39. Gelnar (Sysala), 51. Kuncek (Široký), 59. Rosypka (Sysala)
Rozhodčí:
Diváci: 174
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek "B":
Horváth ( Dobečka) – Golasovský, Fojtík, Vančo-Minařík (A), Hamhalter, Gonos, Niedora – Ševčík, Mičulka, Sluštík (C), Jakubowski, Slovák, Fiala, Vacula, Heralt, Šváňa, Carbol, Zberovský, Ondráček.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba "B": Iliáš ( Zavadil) – Kuncek, Hranoš, Prepsl, Široký, Sčurek, Hudec – Kurník, Vidlak, Gelnar, Rosypka (A), Korec, Sysala (A), Veselý, Gola, Černík (C), Ferletjak, Poláček, Baliner, Bijota, Schwarz, Kuncek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba "B": Iliáš ( Zavadil) – Kuncek, Hranoš, Prepsl, Široký, Sčurek, Hudec – Kurník, Vidlak, Gelnar, Rosypka (A), Korec, Sysala (A), Veselý, Gola, Černík (C), Ferletjak, Poláček, Baliner, Bijota, Schwarz, Kuncek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 174
Marek Jašek