Třinec – Olomouc 3:4 (0:3 po s.n.) | Jihlava – Vítkovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 2:1 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:5 (kon.)
Sparta – Liberec 7:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Pátek 29.09.2017, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 8. kolo

49:31
    Mladá Boleslav bude hrát 78 sekund přesilovku pět na tři. Dvouminutový trest za podražení dostal Michal Trávníček (LIT).

49:13
    František Lukeš (MBL) dostal menší trest za hákování.

37:29
    Dvouminutový trest odsedí Matěj Stříteský. Znovu se jednalo o podražení, v tomto utkání nejčastější vyloučení.

27:33
    Tentokrát pro změnu podražení na straně VERVY. Menší trest odpyká Michal Trávníček (LIT).

24:34
    Další podražení. Na dvě minuty odjel na trestnou lavici už podruhé v zápase Jakub Orsava (MBL).

21:22
    Z přesilovky domácích nic nebude. Lukáš Žejdl (MBL) naprosto zbytečně podrazil protihráče za litvínovskou brankou a bude se hrát čtyři na čtyři.

19:54
    Domácí budou hrát 21 sekund přesilovou hru pět na tři. Na dvě minuty byl vyloučen za hru vysokou holí Karel Pilař (LIT).

18:16
    Přesilovou hru si pro změnu zahrají domácí. Dvouminutový trest za podražení dostal Tomáš Matoušek (LIT).

11:00
    Menší trest za hru vysokou holí obdržel Jakub Orsava (MBL). Litvínov čeká druhá přesilovka v zápase.

03:58
    Znovu se vylučuje. Tentokrát na straně domácích. Menší trest za podražení byl vyměřen Tomáši Urbanovi (MBL).