Chomutov – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Mountfield HK – Pardubice 4:3 (po pr.)
Jihlava – Kometa Brno 8:3 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Sparta – Liberec 5:0 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:0 (kon.) | Slavia – Letňany 2:1 (kon.) | Warriors Brno – Salzburg 0:11 (kon.)
Piráti Chomutov
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
HC Plzeň 1929
Pátek 29.09.2017, 15:00 • SD ARÉNA • Extraliga staršího dorostu • Skupina A

Plzeň si vcelku lehce poradila s domácími Piráty a z Chomutova si odveze tři body. To je ode mě vše, někdy příště na počtenou. (17:02:26)

59:52
    Dělovka Mužíka končí mimo bránu.

59:15
    Ještě jedna přesilovka pro hosty, domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:52
    Mežnar se snažil trefit odkrytou klec poté, co se brankář nestihl vrátit, to se mu ale nepodařilo.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Šeba od modré trefuje betony Běhuly.

56:41
    Hajžman měl před sebou zcela odkrytou bránu, ale kotouč se mu nepodařilo trefit.

56:03
    Procházka čekal na přihrávku od Ouřady, nakonec na ní ale nedosáhl.

55:10
    Jakub Novák střílí nad bránu.

54:12
    Piráti se snaží se skóre zápasu ještě něco udělat, ale hostující obrana je velmi dobrá.

53:08
    Ouřada se z rychlého brejku neprosazuje, Altrichter včas sklapl betony.

52:53
    Lokajíček posílá svou střelu mimo bránu.

52:06
    Hosté se zabydleli v útočném pásmu, ale domácí je nepouštějí k zakončení.

51:07
    Zemanova střela letí mimo bránu.

51:02
    Do konce přesilové hry domácích zbývá sedm vteřin, vhazovat se bude před Altrichterem.

50:13
    Piráti se vyhánějí z útočného pásma.

49:09
    Richard Šeba držel protihráče před svou brankou a za tento zákrok inkasuje dvě minuty na trestné lavici.

48:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    MARTIN LANG kompletuje hattrick. Po velkém zmatku před domácí brankou se k němu dostal kotouč a Lang v pokleku skóruje. Asistence: Filip Přikryl, Josef Hajšman.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 39. Brandner (Ouřada, Procházka) – 7. Lang (Hasman, Mužík), 25. Kolda (Mužík), 37. Mužík (Lang), 45. Lang (Hajšman, Přikryl), 49. Lang (Přikryl, Hajšman)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Vícha, Ferbas, Rudy, Zeman, Viktorin, R. Procházka, Štochl – Černý, Bajer, Harkabus, Prokop, Jaroš, Benda, Mežnar, Hradecký, Gut, Pech, Ouřada, Brandner
    HC Plzeň 1929: Altrichter (Čech) – Houdek, Kaňák, Novák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Šiller, Staněk – Hajžman, Přikryl, Rozsahegyi, Kolda, Krýner, Princl, Hajšman, J. Procházka, Lang, Hasman, Šeba, Mužík

Rozhodčí: Plachý – Kopáč, Tichý