Florida – Tampa 5:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:1 (kon.) | Detroit – Chicago 2:4 (kon.)
Nashville – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | St. Louis – Minnesota 2:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:1 (kon.)
Vegas – Colorado 2:4 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:0 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:1 (kon.)
Florida Panthers
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Tampa Bay Lightning
Pátek 29.09.2017, 00:00 • BB&T Center, Sunrise • Příprava NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů z National Hockey League napočtenou! (02:56:36)

Konečný výsledek: Panthers - Lightning 5:2

Přípravné utkání mezi Floridou Panthers a Tampou Bay Lightning právě skončilo. Ačkoliv byli svěřenci Jona Coopera po většinu zápasu aktivní a vypracovali si také více brankových příležitostí, jsou to domácí, kteří se mohou radovat z výhry. O tu se hattrickem zasloužil Jared McCann! Brankář Cats James Reimer zase přispěl čtyřiatřiceti úspěšnými zákroky.

59:37
    Utkání se tak již jen dohrává z povinnosti.
    59:31 Michael MATHESON - 5:2

59:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak to je velmi zřídka vídaná situace! Stamkosova rána z první zamířila mimo a byla tak prudká, že se odrazila od zadního mantinelu a následně se došourala až do opuštěné branky Lightning! Autorem branky je označen MICHAEL MATHESON. Bez asistence.

59:22
    Sceviour zblokoval střelu Hedmana.
    59:08 Branka Bolts je prázdná!

59:08
    Budaj na střídačce, Lightning to tak zkusí ještě v šesti!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
    58:36 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 4:2

58:36
    Tampa právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Střela Sergačeva z levé strany byla zblokována obráncem Floridy, k odraženému kotouči se ale dostal VLADISLAV NAMĚSTNIKOV, a bekhendem jej uklidil za záda Reimera. 2:4! Asistence: Michail Sergačev, Nikita Kučerov.

58:11
    Pirri jen odevzdává puk soupeři a následně odchází střídat.

54:58
    Dobrý pokus ze své hole nyní vyslal McCann, autor hattricku z dnešního utkání, Budaj pozorný.

54:30
    Coburnova střela od modré čáry míjí zařízení.

53:24
    Stamkos to po skončení přesilovky zkusil znovu, Reimer vyrazil ramenem.

53:23

53:15
    Kučerov našel křižnou přihrávkou Stamkose, ten ale minul.

52:24
    První polovina početní výhody za námi, gólman Floridy zatím bez práce.

51:23
    Zvládnou Lightning při přesilové hře snížit? Vhazování po levici Jamese Reimera.

51:23
    Po reklamní přestávce si hosté zahrají přesilovku.

51:23
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Weegar – 2 + 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Callahan – 2 min., podražení)

51:11
    Zleva to zkoušel Šustr, na Reimera si ale nepřišel.

50:22
    Pokud chce Tampa s tímto zápasem ještě něco udělat, musí rychle skórovat.
    49:53 Jared MCCANN - 4:1

49:53
    Je tu hattrick! Brickleyho přihrávka našla JAREDA MCCANNA, který se řítil na Budaje zcela osamocen a následně jej svou rychlou střelou překonal. Asistence: Connor Brickley, Radim Vrbata.

49:37
    Palát se to nyní pokoušel změnit, jeho střela od modré ale minula tři tyče.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:01
    Lajna ve složení Palát-Johnson-Point má dnes dohromady ve statistice +/- sedm záporných bodů.

48:56
    Šustrovo nahození končí v náručí Reimera.

48:40
    Haley přihrál na modrou, tam stál Joshua Brown, který následně prověřil Budaje, ten ale vyrazil betonem mimo.

47:55
    Lightning vyhráli buly a vyváží puk z vlastního pásma.

47:49
    Zakázané uvolnění ze strany hostů.

46:54
    Nyní na soupeřovu branku nahazoval bekhendem Sergačev.

46:19
    Další šance pro blesky! Stamkos, ani poté Hedman ale na Reimera nevyzráli.

46:05
    Pokračujeme. Bjugstad a Naměstnikov v dalším souboji na vhazování.

46:05
    Na řadě je reklamní přestávka.

46:05
    Po přihrávce Pointa se do velké šance dostal český útočník Ondřej Palát! Reimer ale jeho bekhendový pokus z levé strany pokryl.

46:01
    Střely na branku: 27 – 26

45:47
    Zolnierczyk jen poslal od levého mantinelu puk směrem na Budajovu branku, slovenský brankář jej přikryl do své rukavice.

44:43
    Sergačev napřáhl na modré čáře ke své další střele v tomto utkání, Reimer vyrazil pravým betonem.

44:32
    Domácí vyhazují jen za cenu icingu.

44:16
    Dobrá střela Callahana, gólman Panthers stál ale připraven na správném místě.

43:49
    JT Brown přihrál na modrou, kde stál Hedman. Pokus vytáhlého švédského beka končí v náručí Reimera.

43:20
    Buly po levici brankáře Tampy.

43:20
    Rozehrávka Coburna končí zakázaným uvolněním.

42:30
    Point si najel s pukem do výborné střelecké pozice, Reimer jen se štěstím vyrazil!

42:01
    Strålman vyčkává s kotoučem za vlastním brankářem, obě mužstva prostřídávají své řady.

41:41
    Naměstnikov hledal Stamkose, ale byl neúspěšný.

40:50
    Mathesonovo nahození od modré čáry míjí branku.

40:17
    Čároví se upískli, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

40:01

Hokejisté se vrací zpět na led, třetí dvacetiminutovka se tak rozeběhne za několik málo okamžiků!

Po 2. třetině: Panthers - Lightning 3:1

Také druhá dvacetiminutovka utkání mezi Panthers a Lightning již skončila. Ačkoliv v ní měli blesky daleko více ze hry, byli to domácí, kteří se dokázali prosadit. Ve 34. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Jared McCann.

40:00

39:50
    Po ofsajdu Lightning se vhazuje ve středním pásmu.

39:32
    Dobrá šance pro Strålmana, Reimer musel opět vytáhnout skvělý zákrok.

39:26
    Bolts opět v útočném pásmu.

39:01
    Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé periody.

38:53
    Strålman s pukem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.

38:15
    Prudká rána Hedmana zblokována.

38:11
    Stamkos udržel útočné pásmo, ke střele se následně dostal Naměstnikov, Reimer má puk v lapačce.

37:55
    Bjugstad a Naměstnikov na buly po pravici brankáře Floridy.

37:55
    K další střele se nyní odhodlal Killorn, Reimer opět připraven.

37:35
    Střela Gourdeho, Reimer zasahuje.

37:10
    Tvrdý hit Paquetta na Haapalu za brankou hostů!

36:32
    Vhazování nařízeno do střední třetiny před střídačku Floridy.

36:32
    Kotouč mimo ledovou plochu, hra je tak přerušena.

36:11

35:49
    Point napřáhl na levém kruhu pro vhazování ke střeleckému pokusu, Reimer ale bez práce, střelu mladého útočníka Tampy zblokoval jeden z beků Cats.

35:12
    První minuta z přesilovky blesků je za námi.

35:02
    Killorn nyní našel na pravé straně volného Kučerova, jeho rána z první skončila na tyči Reimerovy branky!

34:45
    Prudká rána Stamkose mimo.

34:23
    Puk v ochozech BB&T Center.

34:21
    Kučerovova střela z pravé strany zblokována Petrovicem.

34:14
    Stamkos vyhrál buly.

34:11

34:11
    Po další reklamní přestávce dostanou svěřenci Jona Coopera k dispozici početní převahu.

34:11
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Matheson – 2 min., nedovolené bránění).
    33:32 Jared MCCANN - 3:1

33:32
    Ale pozor, domácí z ničeho nic odskakují opět na rozdíl dvou branek! JARED MCCANN dostal přihrávku od McGinna a svou následnou střelou k bližší tyči překonává Budaje mezi rukou a betonem. Druhá branka pro rodáka ze Stratfordu v tomto utkání, 3:1! Asistence: Jamie McGinn.

33:09
    Na druhé straně vyzkoušel Budaje Sceviour.

32:55
    Další rána Sergačeva, byla ale sražená, Gólman Panthers tak mohl zůstat v klidu.

32:22
    Vyhrané vhazování Johnsona, ke střele se ihned odhodlal Sergačev, Reimer připraven.

32:20
    Reimer nyní raději přikrývá kotouč pod svou rukavici, vhazovat se tak následně bude v obranném pásmu jeho týmu.

31:26
    Kučerov se po přihrávce Stamkose dostal v prostoru mezi kruhy k další dobré šanci, avšak minul jen těsně tři tyče.

31:06
    Komerční přestávka u svého konce. Buly po pravé ruce brankáře blesků.

31:06
    Od modré čáry to zkoušel obránce McCoshen, Budaj má puk v rukavici. Následuje další z reklamních přestávek.

30:01
    Polovina utkání za námi, Panthers stále o krok vpředu.

29:52
    JT Brown to zkusil z ostrého úhlu, Reimer ale zasahovat nemusel.

29:35
    Tampa pkrarčuje v tlaku, Panthers nemohou dostat puk z obranné zóny.

29:24
    Haapala zblokoval pokus z hole Girardiho.

28:31
    Střely na branku: 21 – 16

28:18
    Šustr si najel před branku na přihrávku Killorna, Reimer připraven.

27:55
    Stamkos s Kučerovem a Naměstnikovem mají za sebou dobré střídání, obrana Panthers ale odolala.

27:39
    První lajna Lightning kombinuje v útočném pásmu.

27:12
    Bjugstadova střela z pravé strany míjí tři tyče.

26:53
    Vhazování po levé ruce brankáře Floridy.

26:53
    Palát našel na druhé straně Johnsona, Reimer musel vytáhnout další dobrý zákrok!

26:26
    Zpět do akce. Bjugstad a Paquette na buly po levici gólmana Bolts.

26:26
    Budaj má puk v lapačce, je tu reklamní přestávka.

25:55
    Z levé strany to nyní zkoušel na Budaje Malgin.

25:20
    Na druhé straně to zkoušel Zolnierczyk, ale minul branku.

24:41
    Další dobrá šance pro Tampu! Strålmanova střela z pravé strany ale pouze orazítkovala brankovou konstrukci.

24:19
    Kučerov se nyní dostal před soupeřovou brankou do slibné příležitosti, Reimer ale podržel svůj tým.

24:01
    Střely na branku: 18 – 12

24:00
    Nyní už brankář blesků podrží kotouč pod svou rukavicí, hra se přerušuje.

23:55
    Brickleyho střelecký pokus, Budaj vyráží.

23:33

22:43
    Až nyní se domácí dostali k nějaké střele. Girardi však pokus Tippetta zblokoval do ochranné sítě.

22:34
    Polovina z trestu Stamkose je pryč, Budaj zatím může být klidný.

21:39
    Johnson vyhrál buly, jeho Lightning následně vyhazují kotouč ven ze své třetiny.

21:33
    Druhá přesilovka pro Cats, vhazování po pravé ruce Petera Budaje.

21:33
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Stamkos – 2 min., nedovolené bránění).

21:20
    Domácí mají ponechanou výhodu, bude se totiž vylučovat na straně Tampy.

21:10
    Z pravé strany střílel Vrbata, Budaj tak musel být opět pozorný.

20:26
    Weegar si musel zpracovat kotouč a následně až vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, Budaj zasahuje.

20:21
    Callahan se nedostal k puku, kupředu tak míří Malgin a jeho Panthers.

20:01

Obě mužstva se vrací ze šaten zpět na ledovou plochu BB&T Center, druhá perioda se tak rozeběhne co nevidět.

Po 1. třetině: Panthers - Lightning 2:1

První třetina přípravného utkání mezi Panthers a Lightning právě skončila. Domácím vyšel dobře úvod utkání, a po brankách Radima Vrbaty a Jareda McCanna se v 15. minutě dostali do dvoubrankového vedení. V předposlední minutě první periody však využil přesilovou hru po přihrávce Kučerova a Stamkose Alex Killorn.

20:00

19:57
    V prvních dvaceti minutách se již nic dalšího nestane.

19:24
    JT Brown stojící před brankou dobře tečoval, Reimer byl ale na správném místě.

19:01
    Probíhá poslední minuta první dvacetiminutovky.
    18:55 Alex KILLORN - 2:1

18:55
    Hosté využívají přesilovou hru a snižují! Krásnou kombinaci po ose Stamkos-Kučerov zakončuje ALEX KILLORN, který v prostoru mezi kruhy jen nastavil hůl na střílenou přihrávku od svého spoluhráče a puk skončil až za zády Reimera. Killornova první branka v rámci přípravy, 1:2 z pohledu jeho mužstva! Asistence: Nikita Kučerov, Steven Stamkos.

18:33
    Začíná druhá minuta z trestu McCoshena.

18:25
    Špatná přihrávka Paláta, McCann tak může vyvést kotouč z obranné třetiny.

17:50
    Sceviour se dostal k puku a následně osvobozuje svůj tým.

17:32
    Je tu druhá přesilovka Lightning. Dokáží se při ní dostat na dostřel? Buly po pravici Jamese Reimera.

17:32
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (McCoshen – 2 min., sekání).

17:11
    Tampa stále na kotouči.

16:55
    Signalizovaný trest pro domácí.

16:29
    Dobrá střela Stamkose po přihrávce Kučerova, Reimer pozorný.

16:08
    Matheson rozjíždí útočnou akci svého týmu od vlastní branky.

15:27

15:27
    Tampě nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru. Na řadě další reklamní přestávka.

14:56
    Malgin projel s pukem do útočné třetině a následn ě vyzkoušel Budajovu pozornost.
    14:24 Jared MCCANN - 2:0

14:24
    Cats odskakují na rozdíl dvou branek! Od modré čáry střílel Petrovic, Budaj jen vyrazil před sebe, kde stál nikým nechráněný JARED MCCANN, a ten tak dorazil kotouč za záda brankáře Tampy. Druhá branka jednadvacetiletého Kanaďana v přípravě, 2:0! Asistence: Alex Petrovic, Ian McCoshen.

14:09
    Nepřesná rozehrávka hostů, zaútočit tak budou moci opět Panthers.

14:01
    Střely na branku: 9 – 7

13:23
    Můžeme pokračovat, vhazování ve středním pásmu.

13:23
    Ofsajd na straně domácích, je tu reklamní přestávka.

13:14
    Tampa pokračuje v tlaku, Naměstnikov ale z mezikruží míjí branku.

12:44
    Prudká rána Girardiho, Reimer vyráží mimo.

12:29
    Během krátké chvíle je tu druhé zakázané uvolnění Panthers.

11:38
    Kotouč skončil mimo hrací plochu, následovat bude vhazování ve střední třetině.

11:23
    Lightning následně vyhodili na icing.

11:17
    Wittchowova střela od modré, Budaj připraven.

10:50
    Naměstnikov vyhrál vhazování, ke střele následně na modré napřáhl Kučerov, Reimer má tak další zásah.

10:42
    Konec reklamní přestávky, buly po pravé ruce brankáře domácích.

10:42
    Reimer vyrazil střelu z hole Ondřeje Paláta do ochranné sítě. Následuje první reklamní přestávka.

10:11
    Další šance Floridy. Haleyho pokus z levého kruhu pro vhazování gólman Tampy vyrazil mimo.

09:48
    Rychlý protiútok domácích. Scevioura zastavil Budaj.

09:32
    Na druhé straně to zkoušel nyní Paquette, avšak také minul.

08:59
    Bolts vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

08:33
    Panthers při chuti. Střela Bjugstada ale minula tři tyče.
    08:17 Radim VRBATA - 1:0

08:17
    Domácí jdou do vedení! Autorem branky je RADIM VRBATA, který si Budaje perfektně položil na zem a následně jej překonal. Český útočník tak zaznamenal druhou trefu v přípravě, 1:0 pro Panthers! Asistence: Brandon Pirri.

07:25
    Již delší dobu se hraje bez přerušení.

06:01
    Střely na branku: 3 – 4

05:32
    Již po skončení přesilovky pálil Strålman, Reimer ale opět zasahovat nemusel jelikož střelu zblokoval obránce Petrovic.

05:27

04:44
    Matheseon zblokoval pokus Johnsona.

04:28
    Polovina z trestu Joshui Browna je minulostí.

04:13
    Po střele Killorna ponechává Reimer puk ve své moci, hra přerušena.

03:59
    Z druhé strany následně pálil Kučerov, gólman Cats má další zásah.

03:47
    Kapitán Lightning to zkusil ze své obvyklé pozice na přesilové hře, Reimer vyrazil.

03:29
    Stamkos vyhrál vhazování.

03:27
    Nyní je tu první přesilovka pro svěřence Jona Coopera. Buly po levé ruce Jamese Reimera.

03:27
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Brown – 2 min., nedovolené bránění).

03:22
    Střelu Girardiho vyráží Reimer do ochranné sítě a zapisuje tak svůj první zákrok v utkání.

03:11
    Hokejisté Panthers se provinili icingem, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.

03:01

02:53
    Početní převahu Cats se pomalu chýlí ke svému konci.

02:14
    Po střele Malgina z pravého kruhu pro vhazování zvoní za zády Budaje tyč!

02:02
    Začíná druhá minuta Conacherova trestu.

01:46
    Kotouč skončil na střídačce blesků, vhazování nařízeno do středového kruhu.

01:11
    Domácí vyhráli vhazování a ke střele se poté dostal Bjugstad, Budaj zasahuje.

01:01
    První přesilová hra v tomto utkání pro domácí Floridu. Vhazování po levé ruce Budaje.

01:01
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Conacher – 2 min., podražení).

00:32
    Nyní už si slovenský brankář ve službách Lightning na kotouč šáhl. Následně se bude vhazovat po jeho pravici.

00:25
    O první střelu utkání se postaral Haapala, avšak minul Budajovu branku.

00:07
    Na úvod je tu zakázané uvolnění ze strany domácích.

00:03
    Vhazování pro Tampu.

00:01

Na úvodní buly se do středového kruhu staví Denis Malgin a Yanni Gourde, jdeme na to!

Hymna za námi, přípravné utkání mezi Floridou Panthers a Tampou Bay Lightning tak může za moment začít.

Zahajovací formace jsou nastoupeny na modrých čarách, následuje americká státní hymna.

Zahajovací formace

FLA: Reimer – Wittchow, Weegar – Haapala, Malgin, Sceviour

TBL: Budaj – Coburn, Šustr – Killorn, Gourde, Callahan
    Soupisky pro dnešní utkání

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Matheson, Petrovic, Wittchow, Weegar Jo. Brown, McCoshen – Pirri, Bjugstad (A), Vrbata (A) – McGinn, McCann, Tippett – Haapala, Malgin, Sceviour – Zolnierczyk, Haley (A), Brickley

Tampa Bay Lightning: Budaj (Vasilevskij) – Hedman, Girardi (A), Sergačev, Strålman, Coburn, Šustr – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Palát, Johnson, Point – Killorn, Gourde, Callahan (A) – Conacher, Paquette, JT Brown

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Jean Hebert – Pierre Racicot, Tony Sericolo.
    Brankáři pro dnešní utkání: James Reimer (FLA) vs Peter Budaj (TBL)

Obě mužstva již absolvují v BB&T Center předzápasové rozbruslení. Do branky Panthers by se měl dnes postavit James Reimer, za Lightning dnes bude chytat slovenský brankář Peter Budaj.

Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování přípravného utkání NHL mezi Floridou Panthers a Tampou Bay Lightning! Do úvodního buly zbývá přibližně pětačtyřicet minut.

Rozdíl ve skóre: +5 – -2
    Druhou výhru Panthers nad Lightning v přípravě režírovala první lajna v čele s Huberdeauem

Předchozí dvě vzájemná přípravná utkání

Středa 27.09.2017, 01:30 – BB&T Center:
    Florida Panthers – Tampa Bay Lightning 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 21. Huberdeau (Barkov), 26. Huberdeau (Barkov, Trocheck), 53. Brickley (Pysyk, MacKenzie), 60. Trocheck (Barkov, Huberdeau) – 48. Callahan (Girardi, Naměstnikov), 59. Kučerov (Point, Sergačev)

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney – Scott Driscoll, Brandon Gawryletz

Diváci: 8 242
    ---------------------------------------------------------------------

NE 24. 09. 2017, 22:00 – Amalie Arena:
    Tampa Bay Lightning – Florida Panthers 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 35. Volkov (Peca, Killorn), 53. Volkov (Killorn, Peca) – 6. McGinn (McCoshen, Bjugstad), 36. Dadonov (Huberdeau, Barkov), 45. Vrbata (Hawryluk, Malgin), 59. Huberdeau (Petrovic)

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney – Tim Nowak, Scott Driscoll

Diváci: 12 911
    Andrej Vasilevskij se blýskl v minulém utkání parádním zákrokem!

TAMPA BAY LIGHTNING (2-3-0)

Lightning stihli odehrát v rámci přípravy již pět utkání s bilancí dvou výher a tří porážek. Při porážce 2:4 v minulém utkání na hřišti právě dnešního soupeře se gólově prosadili Ryan Callahan a Nikita Kučerov. Brankář Andrej Vasilevskij pochytal devětadvacet střel soupeře. První lajna ve složení Point-Stamkos-Kučerov se postarala o sedmnáct střeleckých pokusů svého týmu!
    Také na Bolts čeká po dnešku už pouze jedno přípravné utkání. K němu se parta Jona Coopera postaví v neděli na ledě Nashvillu Predators.
    Bob Boughner, trenér Panthers, může být zatím spokojen s výkony svého týmu

FLORIDA PANTHERS (3-0-1)

Příprava na letošní sezonu vychází Cats zatím velmi dobře. Svěřenci Boba Boughnera totiž ze čtyř utkání zvítězili třikrát a jednou padli až po prodloužení. Naposledy porazili doma Tampu Bay Lightning, dnešního soupeře, 4:2. Na vítězství se výrazně podíleli Jonathan Huberdeau (dvě branky, asistence) a Alexander Barkov (tři asistence). Mezi tři tyče se postavil Roberto Luongo a do statistik se zapsal osmatřiceti úspěšnými zákroky!
    Po dnešním přípravném utkání s Lightning se utkají Panthers v rámci přípravy ještě zítra s Montrealem Canadiens.

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Příprava National Hockey League se nachází již ve své druhé polovině a nový ročník nejlepší hokejové soutěži je tak klepe dveře. V noci ze čtvrtka na pátek je na programu devět přípravných utkání, do akce tak půjde hned osmnáct mužstev. Zde budete moci sledovat střetnutí dvou rivalů z Atlantické divize – Florida Panthers přivítají Tampu Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v BB&T Center vhozeno krátce po půlnoci! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 9. Vrbata (Pirri), 15. McCann (Petrovic, McCoshen), 34. McCann (McGinn), 50. McCann (Brickley, Vrbata), 60. Matheson – 19. Killorn (Kučerov, Stamkos), 59. Naměstnikov (Sergačev, Kučerov)

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Jean Hebert – Pierre Racicot, Tony Sericolo

Diváci: 13 279