Lipt. Mikuláš – Poprad 1:2 (po pr.) | Košice – Nitra 4:1 (kon.) | Zvolen – Žilina 3:2 (1:0 po s.n.)
Detva – Banská Bystrica 0:3 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 1:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 29.09.2017, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 7. kolo

Dnešný zápas sa napokon končí po predĺžení výsledkom 1:2. Víťaz z Popradu si do tabuľky pripíše dva body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:30:17)

64:11
    Poprad dal gól!
    Nakoniec sa podarilo Popradu skórovať v predĺžení. MICHAEL VANDAS sa dostal k dorážke a nemal problém puk poslať do odkrytej brány. Asistencie: Miloslav Jáchym.

63:50
    Domáci puk opäť poslali cez všetky čiary a môžu ísť vystriedať.

63:28
    Poprad kombinuje v útočnom pásme. K strele sa dostal Mlynarovič, ale nepodarilo sa mu prekonať brankára Košarišťana.

62:30
    Kurali puk vyhadzuje okamžite po vhadzovaní cez všetky čiary.

62:29
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Devečka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

61:45
    Devečka spoza brány hľadal Rapáča, ale ten na puk nedotiahol.

60:52
    V hre sa pokračuje 3 na 3. Poprad zakladá útočnú akciu spoza vlastnej brány.

60:42
    Domáci v plnom počte.

60:29
    Domácim sa podarilo puk vyhodiť a na chvíľu sa oslobodzujú.

60:10
    Poprad pokračuje v presilovej hre ešte približne minútu a pol.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Liptáci v tretej tretine svojho súpera tlačili, ale napokon sa im ani v obrovských šanciach nepodarilo streliť vedúci gól.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

60:00
    Gól neplatí a pokračovať sa bude v päťminútovom predĺžení.

59:59
    Popradu sa podarilo streliť gól, ale rozhodca ide telefonovať.

59:00
    Poprad je v útočnom pásme a tlačí svojho súpera. Po Vandasovej nevydarene strele dokázali Liptáci puk vyhodiť.

Michael Hruška

Branky a nahrávky: 31. Paukovček (Suchý) – 18. Kroták (Matej Paločko, Matúš Paločko), 65. Vandas (Jáchym)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Suchý, Kuráli, Pacalaj, Tabaček, Bača, Nádašdi, Moravčík, Devečka – Kriška, Paukovček, Spilar – J. Sukeľ, Langhammer, Števuliak – Uram, M. Sukeľ, Rapáč – Laco, Piatka, Lištiak
    HK Poprad: Ivanov – Brejčák, Davydov, Fabian, Jáchym, McDowell, Ignatov, Zadražil, Dinda – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Ježek, Heizer, Vandas – Bogoslovskij, Lichanec, Abdul – Kroták, Matej Paločko, Matúš Paločko

Rozhodčí: Jonák, Lokšík – Orolin, Stanzel