Spišská N. Ves – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky B 8:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:7 (kon.)
Topoľčany – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.) | Osmos Bratislava – Dubnica 4:2 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:7 (0:3, 0:3, 1:1)
HC Prešov
sk Pátek 29.09.2017, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 6. kolo

Zápas sa končí výsledkom 1:7! (19:59:08)

58:38
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!

V závere zápasu dávajú hostia ešte jeden gól – 1:7! Autorom gólu je MARKO FERENC.
    Asistencia: Martin Krajňák.

50:17
    Považská Bystrica dala gól!

Domáci hokejisti využívajú presilovú hru a tak sa dočkali aspoň čestného zápasu a brankárovi Škorvánek vzali čisté konto – 1:6! Autorom gólu je JÁN ZLOCHA.
    Asistencia: Jaroslav Niník, Lukáš Hrušík.

49:34
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Prokop – 2 min., držanie).

46:43
    Domáci v plnom počte.

45:24
    Hostia v plnom počte.

44:43
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

43:24
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Pavúk – 2 min., držanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 0:6!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:57

Krátko pred koncom druhej tretiny pridávajú hostia svoj 6 gól, ktorého autorom je MARKO FERENC.
    Asistencia: Gleb Bylina.

31:36

29:36
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., podrazenie).

29:09

27:09
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Zlocha – 2 min., sekanie).

25:09

Je tu piaty gól v domácej bránke, stav zápasu je 5:0! Autorom gólu je FRANTIŠEK PULŠČÁK.
    Bez asistencie.

21:03

Hneď v úvode druhej tretiny pridávajú hostia aj ďalší gól a tak je stav zápasu 0:4! Autorom gólu je MARCEL BALÁŽ.
    Asistencia: Juraj Prokop.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 51. Zlocha (Niník, Hrušík) – 7. Bylina (Chalupa), 11. Chalupa (Gavrik), 14. Bylina (Gavrik), 22. Baláž (Prokop), 26. Pulščák (bez asistencie), 38. Ferenc (Bylina), 59. Ferenc (Krajňák)

HK 95 Považská Bystrica: Dzubina – Niník, Koleda, Leško, Solar, Palovič, Bajaník, Majerčík, Brveník – Kokavec, Schroner, Valášek – Cíger, Zlocha, Hrušík – Rodionov, Pšurný, Dolinajec – Miro, Jurášek, Mokrhajský
    HC Prešov: Škorvánek – Novický, Hopkovič, Pavúk, Taran, Michalčin, Gábor, Komloš, Krajňák – Tomčák, Prokp – Oško, Šimčák, Baláž – Chalupa, Bylina, Gavrik – Krajňák, Pulščák, Ferenc

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Oto Durmis, Michal Drblík