Spišská N. Ves – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky B 8:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:7 (kon.)
Topoľčany – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.) | Osmos Bratislava – Dubnica 4:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 29.09.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 6. kolo

Zápas sa končí výsledkom 3:1! (19:06:34)

59:33
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Brzák – 2 min., vrazenie na mantinel).

57:41
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Lukačovič – 2 min., sekanie).

57:28
    Spišská Nová Ves dala gól!

MATEJ GIĽÁK dávaj aj tretí gól domáceho tímu a tak v tomto zápase zavŕšil hattrick! Stav zápasu je krátko pred koncom tretej tretiny 3:1!
    Asistencia: Jakub Lesňák.

51:53
    Hostia v plnom počte.

49:53
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ftáčnik – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Košecký – 2 min., krosček).

49:36

47:36
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Poldruhák – 2 min., držanie).

45:12

V 46. minúte zápasu domáci znova vyhrávajú o jeden gól – 2:1! Autorom gólu je MATEJ GIĽÁK.
    Asistencia: Fratišek Forrai, René Štrauch.

44:31
    Domáci v plnom počte.

43:22

42:31
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

41:22
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kamenický – 2 min., krosček).

Trnava dala gól!

Krátko pred koncom druhej tretiny sa hosťom podarilo vyrovnať na 1:1! Autorom gólu je MARTIN HRBÁČIK.
    Asistencia: Juraj Kamenický.