Huddersfield Town – Tottenham 0:4 (kon.) | Bournemouth – Leicester 0:0 (kon.) | Manchester Utd. – Crystal Palace 4:0 (kon.)
Stoke – Southampton 2:1 (kon.) | West Brom – Watford 2:2 (kon.) | West Ham – Swansea 1:0 (kon.)
Chelsea – Manchester City 0:1 (kon.)
Huddersfield Town
0:4 (0:3)
Tottenham Hotspur
Sobota 30.09.2017, 13:30 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 7. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (15:51:24)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 7:4.

Je konec! Tottenham nakonec dokázal ustrážit tříbrankové vedení z prvního poločasu, navíc ve druhém dějství zaznamenal ještě jednu trefu a z dnešního utkání tak bere všechny tři body. Domácí byli aktivní zejména v prvním poločase, v tom druhém jejich aktivita hodně upadla, což logicky nemohlo přinést kýžený úspěch.

90+3

90+2
    Utkání se spíše už jen dohrává. Huddersfield vyjde z tohoto utkání zřejmě bez střeleckého úspěchu...
    90+1. Moussa SISSOKO - 0:4

90+1
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom ještě jedna branka! Davies nalezl napříč pokutovým územím MOUSSU SISSOKA, který si zpracoval balón a posléze kostrbatou střelou překonal Lössla počtvrté.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Spurs podnikli rychlý protiútok, který táhl Ali. Hostující křidelník předložil balón střídajícímu Sisokovi, jenž zasekl a posléze vypálil po zemi pouze do Lössla.

88
    Úplně špatně. Přenesení hry na Maloneho bylo náramně přesné, následný centr z kopačky anglického zadáka skončil až za brankou.

87
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-min.

86
    V Huddersfieldu ale panuje báječná atmosféra. Ačkoliv je už o vítězi utkání jasno, i přesto jsou domácí fandové hodně hluční.

85
    Hodně nevýrazný je v posledních desítkách minut Harry Kane. Dnes již dvougólový útočník je ve druhém poločasu hodně neviditelný.

84
    Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Huddersfield stále směrem dopředu tápe, hosté dnes disponují s velmi dobrou obranou.

82
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Dean Whitehead.
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Kieran Trippier, přichází Kyle Walker-Peters.

79
    O územní převaze Tottenhamu vypovídá také statistické vyjádření držení míče. To říká, že hosté mají míč na kopačkách dvaašedesát procent času.

78
    V dalším ofsajdu se pro změnu zjevil Hogg, který si nepohlídal náběh za soupeřovu obranu. Už čtvrtý ofsajd domácího celku.

77
    Logicky se tak konal další roh. Dánský záložník tentokráte centroval na bližší tyč, kde byl nejvýše ve vzduchu jeden z domácích.

76
    Eriksen se chopil rozehrávku rohového kopu, který nasměroval na Diera. Ten se sice k hlavičce nedostal, nicméně posléze střílel placírkou pouze do zad protihráče.

David Suchý

Branky: 10. Kane (Trippier), 17. Davies, 24. Kane (Trippier), 90+1. Moussa Sissoko (Davies)

Karty:   65. Kachunga (HUD) – 58. Alli (TOT)

Huddersfield Town: Lössl – Smith (C), Jørgensen, Schindler, Löwe (60. Malone) – Mooy (61. Biling), Hogg (82. Whitehead) – Kachunga, van La Parra, Ince – Depoitre.
    Náhradníci: Green – Malone, Whitehead, Biling, Sabiri, Cranie, Hadergjonaj.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier (82. Walker-Peters), Winks, Dier, Davies – Eriksen (75. Moussa Sissoko), Alli – Kane (87. Heung-min).
    Náhradníci: Vorm – Foyth, Moussa Sissoko, Walker-Peters, F. Llorente, Heung-min, N'Koudou.