St. Pölten – Sturm Graz 0:3 (kon.) | Admira – Linz 4:2 (kon.) | Mattersburg – Rapid 0:1 (kon.)
SKN St. Pölten
0:3 (0:2)
SK Sturm Graz
Sobota 30.09.2017, 16:00 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 10. kolo

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji pěkný den! (17:52:45)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 1:5.
    Střely mimo: 4:8.
    Rohy: 7:4.
    Ofsajdy: 0:4.
    Fauly: 13:7.

Je za námi konec utkání. Fotbalisté Sturmu Graz potvrdili roli favorita, St. Pölten přehráli v poměru 3:0. V závěru se zápas pouze dohrával, o bodech bylo jasno.

90+2

90+1
    Rozhodčí nastavil ještě dvě minuty nad rámec řádné hrací doby. Do konce utkání teď zbývá něco kolem devadesáti vteřin.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, kolik sudí nastaví?

88
    Hostům se ještě jednou povedlo skórovat. Huspek běžel sám na brankáře domácích, kterého přeloboval. Rozhodčí odpískal ofsajd, a to správně.

87
    Obraz hry je stále stejný. Hosté na míči uprostřed hřiště, hraje se opravdu pomalým tempem.

85
    Hosté kombinují na polovině hřiště, k míči domácí hráče nepouští. Zápas se pomalu dohrává.

84
    Do konce utkání zbývá maximálně deset minut, spíše méně. Obrana hostů nadále jistá, vypadá to, že o rozdělení bodů je rozhodnuto.

83
    Situace se opakovala, tentokrát z druhé strany. Obrana Sturmu je velmi pozorná, míč odvrátila mimo nebezpečné území.

82
    Domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop, jenže bohužel pro ně nedokázali tuto šanci přetavit ve snížení.

81
    Na centr z levé strany si naskočil Riski. Nejlepší střelec St. Pöltenu další zářez na pažbě nepřidal, neboť mířil vedle.

79
    S rozehrávkou pomohl vlastnímu týmu Siebenhandl, ten v posledních minutách neměl moc práce.

78
    Blízko čtvrté brance byli hráči Grazu. Lykogiannis mohl dorážet míč do odkryté klece, ještě předtím ale stihl obránce domácích balon odkopnout.

77
    Hosté vybojovali rohový kop. Po něm se Rasner dostal do skluzu, trefil protihráče a právem dostal žlutou kartu.

75
    Graz se pozorně brání, nepouští soupeře ke střelám. Navíc hrozí z brejků.

74
    Hráči domácího mužstva se i přes třígólovou ztrátu stále snaží s výsledkem něco udělat. To je při nejmenším sympatické.