Kometa Brno – Salzburg 0:7 (kon.) | Vsetín – Havířov 1:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Pardubice 5:3 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 3:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:2 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:4 (po pr.)
Liberec – Slavia 3:4 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 30.09.2017, 16:30 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a budu se těšit znovu někdy na počtenou. (18:41:08)

Vítkovičtí hráči se loučí s kotlem, který byl dnešní utkání navštívit, na vyžádání předvádějí někteří z hráčů i rybičky. Po první třetině, kdy byl stav nerozhodný a více ze hry měli hosté, se domácí nakopli, druhou část vyhráli a do třetí nastoupili s jasným cílem – vyhrát. To se jim pře četná přerušení hry nakonec přece jen podařilo, třinečtí si dokázali vypracovat šance, ale v zakončení jim chyběla větší jistota a možná i klid, a to je dnes stálo body.

59:59
    Domácí znovu posílají puk na třineckou klec.

59:52
    Hosté znovu v útoku.

59:41
    Vítkovičtí vyhazuji puk až ke Kučerovi.

59:20
    Teď to s pukem zkouší Havránek, spoluhráči mohou za ním.

58:56
    Třineckým se nedaří usadit v pásmu.

58:32
    Hra se nám kouskuje, za podražení odjíždí mezi trestoměřiče domácí Konečný.

58:20

57:38
    V přerušení se může čtveřice potrestaných hráčů vrátit na střídačky.

57:33
    Třinečtí v pásmu, ale vše střílí jen do hráčů před sebou.

56:40
    Geidl se protlačil do pásma.

56:20
    Hosté budou hrát přesilovku, na trestnou lavici usedá Bernovský, který zahrál vysokou holí.

55:47
    Vhazování u Malíka.

54:48
    Hraje se od branky k brance.

53:38
    Za šarvátku jsou vyloučeni domácí Zapletal a Beránek, za třinecké pak Michálek a Krč, všichni na 2+2 minuty za hrubost. Na obou stranách se hraje v plném počtu.

53:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí využívají další přesilovou hru, do vedení 5:2 posílá svůj tým kapitán PETR FRIDRICH. Bez asistence.

52:38
    Indrst se vrací na trestnou lavici, tentokrát za napadení.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 13. Kylnar, 27. Lewandowski (Vojtovič, Raška), 40. Konečný (Kunc, Beránek), 43. Fridrich (Lednický), 54. Fridrich – 8. Havránek (Michálek, Čmiel), 26. Geidl (Havránek)

HC Vítkovice Ridera: Malík (Micka) – Zapletal, Raška, Cubo, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich (C), Kadula, Beránek (A), Bernovský, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný
    HC Oceláři Třinec: Kučera (Krajčirík), Radzienciak, Bulava, Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek (C), Krč, Matěj, Indrst (A), Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel (A), Plandor

Rozhodčí: P. Pelc – M. Hlavatý, T. Tkáč