K. Vary – Litoměřice | 3:0 (kon.) | | | Kladno – Přerov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Benátky n/J – Kadaň | 3:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Prostějov | 4:1 (kon.) | | | Vsetín – Motor ČB | 1:4 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 4:2 (kon.) |
Ústí n/L – Slavia | 1:2 (kon.) |
Kunlun – Jekatěrinburg | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 2:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Omsk | 2:3 (kon.) |
Soči – Chanty-Mansijsk | 2:3 (po pr.) |
Innsbruck – Znojmo | 7:1 (kon.) |
Nymburk – Pelhřimov | 3:4 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 1:3 (kon.) | | | Nový Jičín – Šumperk | 4:1 (kon.) |
Kopřivnice – Poruba 2011 | 3:12 (kon.) | | | Kolín – Písek | 3:1 (kon.) | | | Klatovy – Mor. Budějovice | 5:4 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Sokolov – Bílina | 7:3 (kon.) | | | Most – Děčín | 4:7 (kon.) |
Tábor – David Servis | 4:3 (kon.) | | | Kobra – Vrchlabí | 2:4 (kon.) | | | Jablonec n/N – Trutnov | 5:0 (kon.) |
Letňany – Řisuty | 10:4 (kon.) |
Kometa Brno – Salzburg | 0:7 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:0 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 2:3 (po pr.) | | | Č. Budějovice – Pardubice | 5:3 (kon.) | | | Letňany – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
HC Plzeň – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 5:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 3:4 (po pr.) |
Liberec – Slavia | 3:4 (po pr.) |
K. Vary – Chomutov | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) | | | Kladno – HC Litvínov | 6:4 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 4:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 4:1 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 4:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Letňany | 5:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Technika Brno – Poruba | 1:0 (kon.) |
Zlín – Přerov | 5:2 (kon.) | | | Třemošná – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 12:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 7:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Mountfield HK | 4:3 (kon.) | | | Warriors Brno – HK MD Šumperk | 3:6 (kon.) |
Jihlava – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 8:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Slavia | 6:2 (kon.) |
Sparta – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Montreal – Florida | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – NY Islanders | 1:3 (kon.) | | | Detroit – Toronto | 2:4 (kon.) |
Carolina – Washington | 3:1 (kon.) | | | Pittsburgh – Columbus | 0:3 (kon.) |
Č. Lípa – Frýdlant | 8:4 (kon.) | | | Černošice – Poděbrady | 10:1 (kon.) | | | Telč – HC Vimperk | 1:6 (kon.) |
Příbram – V.Popovice | 7:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Kutná Hora | 3:2 (kon.) | | | Strakonice – Humpolec | 7:4 (kon.) |
Milevsko – Tábor B | 2:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Pelhřimov B | 12:3 (kon.) | | | HC Turnov – HC Varnsdorf | 4:2 (kon.) |
Uh.Brod – Blansko | 7:2 (kon.) | | | Rosice – Velká Bíteš | 4:7 (kon.) | | | Poruba "B" – Rožnov p. R. | 3:4 (po pr.) |
Krnov – Orlová | 3:2 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 9:1 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 5:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 9:2 (kon.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 1:2 (kon.) | | | Hvězda B – Žižkov Praha | 14:7 (kon.) |
Neratovice – Čáslav | 1:4 (kon.) | | | HC TNP Praha – Hvězda Praha | 3:1 (kon.) |
Paneuropa – Akademici Plzeň | 4:3 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 0:0 (17:00) |
konec
HC Plzeň 1929
12:1
(4:0, 4:1, 4:0)
Rytíři Kladno
Matěj Vybíral
Branky a nahrávky:
4. Ženíšek (Kuchárik, Kvasnička), 8. Soukup (Slanina, Pánek), 11. Slanina (Vágner), 13. Kvasnička (Kuchárik, Ženíšek), 23. Jiříček (Malát, Hollar), 33. Ženíšek (Marcel), 33. Šiler (Malák, Ženíšek), 38. Vágner (Kuchárik, Kvasnička), 46. Marcel, 52. Soukup (Adamec, Kvasnička), 53. Kuchárik, 56. Malát (Marcel) – 30. Funk
Rozhodčí: Šindel – Charvát, Hřebík
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Prchlík (Bielecký) – Páník, Hamšík, Pánek (A), Jiříček, Kremláček (C), De Sousa, Vajner, Malák – Vágner, Slanina (A), Soukup, Hollar, Šiler, Marcel, Adamec, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Suk (33. Gabriška) – Staněk (A), Alscher, Robovský, Funk (C), Sýkora, Ticháček (A) – Procházka, Chrenka, Bašta, Kleveta, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Suk (33. Gabriška) – Staněk (A), Alscher, Robovský, Funk (C), Sýkora, Ticháček (A) – Procházka, Chrenka, Bašta, Kleveta, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šindel – Charvát, Hřebík
Diváci:
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Soukup – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bulva – 2 min., sekání).