Havlíčkův Brod – Letňany 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Technika Brno – Poruba 1:0 (kon.)
Zlín – Přerov 5:2 (kon.) | Třemošná – Ústí n/L 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 12:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 7:4 (kon.) | Žďár n/S – Mountfield HK 4:3 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 3:6 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:5 (kon.) | Třinec – Vsetín 8:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 6:2 (kon.)
Sparta – Chomutov 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
7:4 (3:0, 2:4, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 30.09.2017, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 6. kolo

59:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    MICHAL SIMON definitivně rozhodl. Ujel po chybě hostujícího celku a vychutnal si brankáře, když přehodil Batěkův beton. Asistence: Jakub Zajíček.

53:21
    První vyloučení v tomto zápase na straně Mladé Boleslavi. Michal Simon (MBL) – dvě minuty za podražení.

46:40
    Dvouminutový trest za sekání dostal Michal Hrádek (PCE). Pardubické střídačce se trest nelíbí, protože rozhodčí nezvedl ruku hned, ale až po chvíli. Je pravdou, že se domácí diváci značně zlobili, když nejprve rozhodčí nevylučoval.

46:04
    Tomáš Dlask nejprve vystřelil z levého kruhu, jeho střelu zvládl ještě brankář vytěsnit. Jenže si k němu sjel JAN ZÁVORA a poslal jej do odkryté brány. Asistence: Tomáš Dlask, Tomáš Rajgl.

39:15
    První a asi poslední vyloučení ve druhé třetině. Menší trest za sekání dostal Vít Kaštánek (PCE).

36:26
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Divoká přestřelka typická pro tuto soutěž pokračuje. Po přihrávce zpoza brány dokázal snížit na rozdíl jedné branky ŠIMON MARHA. Asistence: Daniel Hledík.

35:50
    Hosté byli za svou dobrou herní pasáž odměněni gólem. Z pravého kruhu se prosadil i při pádu ONDŘEJ ŠŤASTNÝ přímo pod víko. Bez asistence.

30:53
    Paráda v podání JAKUBA ZAJÍČKA. Mladoboleslavský útočník využil chyby Dynama ve středním pásmu, jel sám na branku a ráznou střelou prostřelil Ondřeje Batěka. Asistence: Lukáš Kapal.

29:56
    Po úspěšném přečíslení Středočeši vedou znovu o dvě branky. Z pravého kruhu se prosadil TOMÁŠ RAJGL. Asistence: Adam Bartoň.

27:36
    Vlastní gól. Na střelu MICHALA ROUHY boleslavský brankář nejspíš neviděl dobře a kotouč si pravou rukou srazil pod břevno. Asistence: Tomáš Tomek, Daniel Hledík.

25:11
    Naprosto sám ujížděl na branku Romana Krinwalda Daniel Herčík, ale moc toho nevymyslel, a tak nedokázali Východočeši snížit na rozdíl jediné branky.

23:00
    Východočeši snížili. Z pravého kruhu se prosadil přesně mířenou střelou MATĚJ KLOZ. Asistence: Daniel Herčík.

17:55
    Mladá Boleslav nejspíš dohraje třetinu v přesilové hře. Dvě minuty za podražení obdržel Matěj Odehnal (PCE).

14:19
    Oddechový čas Pardubicím nepomohl. Po vhazování ujel TOMÁŠ DLASK a i jeho střela skončila za zády Ondřeje Batěka. Asistence: Jan Závora, Tomáš Holoubek.

14:07
    Oddechový čas pro hosty.

14:07
    Tlak domácích vyústil ve dvougólový trhák. Po přesné střele pod břevno se z gólu radoval JAKUB ZAJÍČEK. Asistence: Michal Simon, Tomáš Rajgl.

13:24
    Bruslaři jeli dva na jednoho. Jakub Zajíček vybídl k zakončení Michala Simona, ale hráč se zkušenostmi ze staršího dorostu si vylámal zuby na Ondřeji Batěkovi.

09:58
    V polovině první třetiny je tady první vyloučení utkání. Menší trest za sevření puku dostal Jakub Heligr (PCE).

09:20
    Utkání sleduje 71 diváků.

05:50
    Na Tomáše Kose zívala prázdná brána, jenže mladoboleslavský útočník trestuhodně přestřelil.

00:52
    Domácí se brzy dostali do vedení. Po střele z pravého kruhu uspěl LUKÁŠ KULVEJT. Asistence: Jan Závora.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 1. Kulvejt (Závora), 15. Zajíček (Simon, Rajgl), 15. Dlask (Závora, Holoubek), 30. Rajgl (Bartoň), 31. Zajíček (Kapal), 47. Závora (Dlask, Rajgl), 60. Simon (Zajíček) – 23. Kloz (Herčík), 28. Rouha (Tomek, Hledík), 36. Šťastný, 37. Marha (Hledík)

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Hradiský) – Němeček, Sommer, Přenosil, Holoubek (A), Rajgl, Kulvejt, Pokorný – Závora (A), Zajíček, Peca, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask (C), Kapal, O. Haas, Kos, Simon
    HC Dynamo Pardubice: Batěk (Kraus) – Vojtěch, Kaštánek, Nedelka, Hrádek (C), Odehnal, Heligr – Pulpán, Kubíček, Rouha, Marha, Tomek, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík (A)

Rozhodčí: Velčovský – Kurtin, Beneš