Nymburk – Pelhřimov 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 3:12 (kon.) | Kolín – Písek 3:1 (kon.) | Klatovy – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 7:3 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)
Tábor – David Servis 4:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:0 (kon.)

Baník právě vstřelil branku!
    Sokolov je při chuti a mění zápas pomalu v exhibici, sedmou trefu přidává ROMAN KAŠPAR – 7:3! Asistence: Václav Rezek, Martin Strunz.

52:39
    Kanonýr MARTIN OSMÍK se nezalekl volné branky a zavěšuje z dorážky do prázdné sítě na 6:3 po střele Michaela Čejky! Druhá asistence: Ondřej Šafář.

49:37
    Hosté se dostali do úniku 2 na 1, který skvěle zlikvidoval svým zákrokem obětavý Miroslav Kuncl.

47:55
    Přesilovou hru využívá bezchybně PAVEL KUBĚNA – 5:3! Asistence: Petr Přindiš.

46:47
    V úniku musel za záchrannou brzdu zatáhnout Patrik Zicho (Bílina) – 2 minuty za držení protihráče.

43:59
    Domácí jsou při chuti DAVID HRUŠKA tečí dostává Sokolov do vedení 4:3! Asistence: Tomáš Rohan, Petr Přindiš.

43:07
    MICHAEL ČEJKA po převzetí přihrávky přesnou střelou ihned vyrovnává na 3:3! Asistence: Martin Osmík.

42:33
    Draci právě vstřelili branku!
    Z dorážky se trefuje do branky FRANTIŠEK MÁLA po vyražené střele Vladimíra Kýhose 2:3!

29:44
    V oslabení ujel Lukáš Hrdlička a trefuje tyč domácí branky!

28:52
    Ačkoli se na ledě ocitl Jakub Komínek na trestnou lavici míří Milan Böhm (Bílina) – 2 minuty za hákování.

26:40
    Milan Böhm (Bílina) – 2 minuty za sekání.

26:19
    Tomáš Rubeš skvěle přenechal puk ONDŘEJI ŠAFÁŘOVI, který vykoupal brankáře a zavěsil puk do branky 2:2! Druhá asistence: Adam Rulík.

22:54
    Michal Sus (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

17:25
    Čejka oslovil Davida Hrušku, který pod tlakem těsně minul hostující branku.

16:33
    Odpískán je až další faul Pavla Brettschneidera (Bílina) – 2 minuty za hákování.

14:10
    Přesilovková trefa FRANTIŠKA MÁLY dostává Bílinu do vedení 1:2! Asistence: Vladimír Kýhos.

13:34
    Příliš mnoho hráčů na ledě (Sokolov) – trest odsedí Michal Sus.

10:22
    Roman Kašpar (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

05:25
    Lukáš Jirkovský (Bílina) – 2 minuty krosček.

03:41
    Ve stejné herní situaci 4 na 4 se prosazuje i domácí celek PAVLEM KUBĚNOU 1:1! Asistence: Tomáš Rohaan.

03:03
    TOMÁŠ BĚHULA střílí od modré čáry a puk končí za zády Petra Hruška – 1:1! Asistence: Jakub Komínek.

02:30
    Roman Kašpar (Sokolov) – 2 minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

02:00
    Patrik Zicho (Bílina) – 2 minuty za faul kolenem.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 4. Kuběna (T.Rohan), 27. Šafář (Rubeš, Rulík), 44. Čejka (Osmík), 44. Hruška (T.Rohan, Přindiš), 48. Kuběna (Přindiš), 53. Osmík (Čejka, Šafář), 55. Kašpar (Rezek, Strunz) – 4. Běhula (Komínek), 15. Mála (Kýhos), 43. Mála (Kýhos)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš, Kuncl, Šik (C), Gombár, Hohl, Rulík, Šafář – Kuběna (A), T. Rohan, D. Hruška, Čejka, Osmík, Rubeš, Račanský (A), Kašpar, Rezek, Strunz, Trapl, Sus. Trenér: Michal Jäger.
    HC Draci Bílina: Kirjakov (Odložilík) – Polák (A), Fučík, Běhula, Brettschneider, Fryč, Zicho – Böhm (C), Komínek, Petráš, Hrdlička, Kýhos, Mála, Jirkovský, Kopřiva, Štěpánek. Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Mgr. Josef Nepomucký – Kryštof Ovsík (oba Praha), Ing. Marek Kučera (Kladno), Delegát: Radek Sentenský