Nymburk – Pelhřimov 3:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 4:1 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 3:12 (kon.) | Kolín – Písek 3:1 (kon.) | Klatovy – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Sokolov – Bílina 7:3 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)
Tábor – David Servis 4:3 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:0 (kon.)
Letňany – Řisuty 10:4 (kon.)
NED Hockey Nymburk
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 30.09.2017, 17:002. liga skupina Střed (ČR) • 5. kolo

Děkujeme vám za sledování přenosu a někdy příště u onlajnu zase napočtenou. (20:01:45)

Pelhřimovští Lední Medvědi dokonali v prdloužení obrat skóre a vezou si z Polabí dva body. Domácím, ač povětšinou vedli, zbyl nakonec jeden.

60:58
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Hosté v prodloužení strhávají výhru na svou stranu. Autorem přesilovkové branky je TOMÁŠ PLACHÝ, asistence Martin Vysloužil a Vladimír Port.

60:01

60:00

48:17
    Šelmy z Vysočiny se ale nevzdávají a opět máme srovnáno. Autorem branky je obránce DOMINIK KASALÝ, asistence Stanislav Kaminski a Petr Votápek.

40:18
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Domácí si hned po začátku třetí třetiny berou vedení zpět. Třetí kotouč do pelhřimovské klece posílá DOMINIK ČAPEK, asistence Dominik Synek a Ondřej Kříž.

40:01

40:00

36:35
    Uplynulo jen 5 minut a máme vyrovnáno. Na 2:2 srovnává MARTIN VYSLOUŽIL, asistence Miroslav Kopic a Tomáš Plachý.

31:58
    Ale také hosté se ve druhé třetině prosazují a snižují na 1:2. Do nymburské klece puk posílá MIROSLAV KOPIC, asistence Aleš Hájek.

28:43
    Domácí jdou před polovinou utkání do dvoubrankového vedení. Na 2:0 zvyšuje STANISLAV EIS, asistence Dominik Synek.

20:01

20:00

18:34
    Domácí v závěru první třetiny otevírají skóre utkání. Autorem branky je JAKUB PLANÝ, asistence Austin Parrish a Dominik Šťastný.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jakub Marvan

Branky a nahrávky: 19. Planý (Parrish, Šťastný), 29. Eis (Synek), 41. Čapek (Synek, Kříž) – 32. Kopic (Hájek), 37. Vysloužil (Kopic, Plachý), 49. Kasalý (Kaminski, Votápek), 61. Plachý (Vysloužil, Port)

NED Hockey Nymburk: Krofta (Formánek) – Kříž, Knesl, Žemlička, Mašek, Herman, Parrish – Šťastný, Smejkal, Josefus, Stehlík, Eis, Bičiště, Čapek, Synek, Planý, Kuzďas, Vostřák, Arnošt
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Šoustal) – Hájek, Kohút, Port, Kalenda, Srdínko, Rudy – Kopic, Plachý, Vysloužilík, Kaminski, Hadrava, Kasalý, Šulák, Votápek, Hendrych