Dukla Praha – Příbram 2:4 (kon.) | Teplice – Plzeň 2:1 (kon.)
2:4 (2:1)
FK Příbram
Neděle 01.10.2017, 10:15 • Zbuzany • Juniorská liga – Čechy • 10. kolo

90
    Konec zápasu. Tři body do tabulky získávají Příbramští, kteří otočili zápas třemi góly ve druhém poločase. Dukla naopak další porážkou potvrdila postavení nejhůře bránícího mužstva české skupiny juniorské ligy. (12:02:42)

89
    Útok Dukly měl jepičí život, po ztrátě míče a nedovoleném zákroku je tu naopak trestný kop pro Příbram, která s rozehrávkou příliš nespěchá.

89
    Pražané rozehrávají od vlastní brány a zahajují zřejmě poslední nápor.

86
    Dobrá práce Bartáka na opačné straně, když skokem do skluzu zastavil hrozící brejk Příbrami.

84
    Jedna z posledních možností zvrátit nepříznivý vývoj zápasu. Po přímém volném kopu však hlavičkoval na zadní tyči mimo Ivo Barták.

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozel, přichází Vyleta.

79
    Dvojnásobné střídání Příbrami. Odchází autor dvou branek Hron a také brankář Kočí, na trávník vyběhl v zelenočerném dresu Mezera a v brankářském úboru a rukavicích Melichar.

77
    Přímým kopem poslal míč dopředu Laňka, u spoluhráčů však nenalezl pochopení.

76
    Žlutou kartu dostává Barták (FK Dukla Praha).

75
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vlček, přichází Lohojda.
    74. HRON - 2:4

74
    Příbram právě vstřelila branku!
    VOJTĚCH HRON se prosazuje podruhé během čtyř minut, když pláchl obraně Dukly a na závěr si vychutnal i brankáře, což oslavil radostným výsknutím.

74
    Rohový kop Dukly končí odpískaným útočným faulem.
    70. HRON - 2:3

70
    Hosté otáčejí stav zápasu. Bleskurychlý protiútok na jeden dotek zakončuje potupnými jesličkami VOJTĚCH HRON.

68
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Černý, přichází Lukavský.

65
    Před šestnáctkou byl podražen domácí Vlček. Přímý kop rozehrál z 25 metrů přes zeď technicky Lauko, brankář Kočí si však prostor u tyče pohlídal.
    63. MITROVIĆ - 2:2

63
    Středočeši předvedli skvělou souhru. Po levé lajně si míč několikrát vyměnili Vávra s Laňkou, jehož přesný centr využil neméně přesnou hlavičkou k tyči střídající LAZAR MITROVIĆ.

Karel Jedlička

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 27. Brabenec, 38. Brejcha – 32. Januška, 63. Mitrović, 70. Hron, 74. Hron

Karty:   42. Brejcha (DUK), 76. Barták (DUK) – 53. Šíma (PRI), 56. Laňka (PRI)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:21.
    FK Dukla Praha: Czehowsky – Barták, Brejcha, Lauko, Dancák, Vlček (75. Lohojda), Brabenec, Bezpalec, Kozel (81. Vyleta), Luong, Brandner
    Náhradníci: Janda – Greš, Král

FK Příbram: Kočí (79. Melichar) – Průcha, Hron (79. Mezera), Vávra, Tarczal, Ric, Černý (68. Lukavský), Laňka, Antwi (46. Mitrović), Šíma, Januška

Rozhodčí: Franěk – Kožár, Pečenka