Freiburg – Hoffenheim 3:2 (kon.) | Hertha – Bayern 2:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – RB Lipsko 1:2 (kon.)
Hertha BSC
2:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Neděle 01.10.2017, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Německá Bundesliga • 7. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji příjemný zbytek neděle. (17:30:33)

Statistiky zápasu

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:12.

Hertha se může radovat, ze zápasu proti Bayernu Mnichov dokázala vybojovat cenný bod. Už ve 4. minutě zápasu otevřel skóre Mats Hummels. Pak ve druhém poločase navýšil na 2:0 Robert Lewandowski a zdálo se ,že Bayern dokráčí za pohodovou výhrou. Ale Hertha se nevzdala a během pár minut se jí podařilo vyrovnat díky Ondreji Dudovi a Salamonu Kalouovi. Ze závěrečného tlaku už Bavoři gól nevytěžili a tak se musí spokojit jen s jedním bodem.

90+4

90+4
    Hlavička Roberta Lewandowského zamířila nad břevno branky Herthy.

90+3
    Hertha svůj útok nedovedla až do zakončení. Nyní se zase bude soustředit na obrannou fázi.

90+3
    Per Ciljan Skjelbred vybojoval míč a posílá dopředu Essweina.

90+2
    Kingsley Coman se drží za hlavu, protože pokazil akci Bayernu. Možná to byla jedna z posledních akci Bavorů.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Rune Almenning Jarstein je v posledních minutách pro svůj tým jistotou. Znovu sebral vysoký míč ze vzduchu.

90
    Hertha nyní pracuje dobře a drží míč na polovině soupeře. Čím dále od své branky, tím je to pro Herthu lepší.

89
    Znovu míč sebral ze vzduchu Jarstein. Tentokrát po centru Alaby z opačné strany.

88
    Centr Süleho nebyl nebezpečný, Jarstein jen nastavil náruč a míč mu do ní přiletěl.

87
    Bayern si vybojoval rohový kop. Ale vy vzduchu kraloval Marvin Plattenhardt.

87
    Poslední střídání zápasu. Haraguči, který krásným průnikem zařídil druhý gól Herthy odchází. Přichází Alexander Esswein.

86
    Bayern začíná dominovat na míči a pomalu se možná schyluje k závěrečnému tlaku hostujícího mužstva.

85
    Centr Alaby našel hlavu Müllera, ale německý záložník či útočník nedokázal míč dobře usměrnit.

83
    Genki Haraguči si narazil s Lazarem, ale ta zpětná přihrávka už byla nepřesná. Odkop od brány Bayernu.

82
    Na Martínezův centr si chtěl naskočit Kimmich, ale ve vzduchu byl nejvýše Marvin Plattenhardt.

Petr Sumbal

Branky: 51. Duda (Haraguči), 56. Kalou – 10. Hummels (J. Boateng), 49. Lewandowski (Tolisso)

Karty:   52. Tolisso (BAY), 72. Kimmich (BAY)

Hertha BSC: Almenning Jarstein – Weiser, Stark, Rekik, Plattenhardt – Skjelbred (C), Darida (80. Lustenberger) – Leckie, Duda (75. Lazaro), Haraguči (87. Esswein) – Kalou.
    Náhradníci: Kraft – Pekarík, Esswein, Stocker, Lazaro, Torunarigha, Lustenberger.

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, J. Boateng (79. Süle), Hummels, Alaba – Javi Martínez, Tolisso – Robben (59. Th. Alcântara), T. Müller (C), Ribéry (62. Coman) – Lewandowski.
    Náhradníci: Starke – Süle, Th. Alcântara, James Rodríguez, Rafinha, Rudy, Coman.

Rozhodčí: Harm Osmers – Florian Heft, Thomas Gorniak