Žilina B – Bardejov 2:0 (kon.) | Sereď – Lok. Košice 2:1 (kon.)
MŠK Žilina B
2:0 (2:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 01.10.2017, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 10. kolo

Žilina B dnes po dobrom výkone porazila Partizán Bardejov 2:0. Oba góly padli v prvom polčase, prvý si dali hostia vlastný v 2. minúte, v 17. minúte zvýšil vedenie MŠK Juraj Martinček. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (12:19:10)

90+1

90+1
    Hostia ešte zahrajú rohový kop, ktorý však obrana MŠK bez problémov odvrátila.

90+1
    V úplnom závere zápasu ešte výborná akcia domáceho Martina Kovaľa, ktorý si pripravil z ľavej strany pozíciu na strelu, napokon však namieril len do stredu bránky a Vinclér jeho pokus bez problémov kryl.

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne 1 minúta.

89
    Plynie posledná minúta riadneho hracieho času.

88
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Staško, prichádza Ducár.

87
    Hostia chystajú druhé dnešné striedanie, do hry príde Ján Ducár.

86
    Szczepanski vysunul do dobrej pozície Jacka, ktorý si však loptu príliš posunul a domáca obrana ho nakoniec stihla odzbrojiť.

85
    Pomaly, ale isto sa nám blíži záver riadneho hracieho času a zdá sa, že tri body dnes ostanú v Žiline.

83
    Nuž, Ján Staško v súboji v strede poľa padol na trávnik a moc sa mu z neho nechce. Útočníkovi hostí dnešný zápas rozhodne nevychádza podľa predstáv.

82
    Domáci futbalisti sa ešte snažia niečo vymyslieť v útoku, Bardejov však v týchto momentoch naozaj výborne bráni.

81
    Rohový kop hostí zahral Valery Patarocha, lopta po jeho centri preletela celým pokutovým územím Žiliny, no žiaden z hráčov Bardejova ju nedokázal umiestniť do bránky MŠK.

80
    Dnešné stretnutie sleduje 148 divákov.

79
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Majštiník, prichádza Kopas.

Domáci tím chystá posledné dnešné striedanie, do hry nastúpi Adam Kopas.

78
    Priamy kop nakoniec zahral Jakub Holúbek, no jeho delovka skončila nad bránkou Milana Vincléra.

77
    Ale pozor, hostia faulovali približne 20 metrov od svojej bránky a z toho bude priamy kop z nebezpečnej pozície.