Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 1:0 (kon.)
Liberec – Hr. Králové 0:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:0 (1:0)
FK Jablonec
Pondělí 02.10.2017, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga – Čechy • 10. kolo

Utkání je u konce, Dynamo ukončilo sérii čtyř proher v řadě, když porazilo Jablonec 1:0 brankou Benáta ze druhé minuty. V prvním dějství byli domácí lepším týmem, po změně stran patřila iniciativa soupeři. Hosté však nedokázali svůj tlak přetavit gólově, a tak se domů vracejí s prázdnou. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne. (14:56:29)

90+2

90+2
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází R. Kadlec, přichází K. Kadlec.

90+1
    Přetažený míč nebyl pro domácí nebezpečný.

90+1
    Ještě je tu asi poslední šance, hosté mají k dispozici roh a do vápna běží také brankář Klement!

90
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Cepák.

90
    Luksch vyběhl a vyboxoval míč daleko od své branky.

89
    Jablonec drží soupeře na jeho polovině, ale k pořádnému zakončení se dostat nemůže. Je to další roh.

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Pouček, přichází R. Kadlec.

87
    Domácí ale bojují o přerušení šňůry čtyř porážek, od výhry je dělí pár minut. Tento roh Dynamo odvrátilo.

86
    Tlak hostů sílí, Jablonec se žene za vyrovnání. Severočeši budou rozehrávat roh.

84
    Roh hostů odvrátila pozorná obrana Dynama.

83
    Hosté kopali zajímavou standardní situaci, ale nevyřešili ji dobře.

82
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Moravec, přichází Chylík.

81
    Teď už byl Petr Benát blíž, ale druhý gól neslaví. Z šestnácti metrů trefil břevno!

80
    Pěkná akce po ose Moravec – Řehoř a zakončující Petr Benát, který ovšem pálil nad branku.

79
    Utkání sleduje 143 diváků.

78
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vitkovič, přichází Hajdo.

77
    Mohlo být vyrovnáno! Patrik Schön se řítil sám na Luksche, který v důležitý moment podržel svůj tým.