Tiradores Ústí n/L – Baník Chomutov "B" 2:5 (kon.)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
2:5 (1:1)
FC Baník Chomutov "B"
Úterý 03.10.2017, 20:45 • Sportovní hala PF UJEP, České mládeže 360/8, Ústí nad Labem 10-Klíše • Ústecký krajský přebor • 12. kolo

Druhý poločas byl v režii Baníku, přestože David Komárek v úvodu druhé půle poslal Tiradores z penalty zpět do vedení. To bylo ze strany domácích vše, poté skórovali pouze hosté. Ústí nad Labem srazila vlastní branka ze čtyřicáté druhé minuty, po které již svěřenci Dušana Stíbala nenalezli potřebné síly k obratu utkání.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 3:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:01:29)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Daniel Brzák (FC NY Tiradores Ústí nad Labem):
    "Myslím si, že jsme utkání prohráli po našich chybách. Rozhodně nám nelze upřít bojovnost. V defenzivě jsme dodrželi to, co jsme si řekli. Bohužel v útoku jsme neproměnili jasné brankové příležitosti, neodehráli jsme jednoduché balóny a z toho pramenily góly soupeře. Zápas zvítězil tým, který se dopustil méně chyb. Soupeři k výhře gratulujeme."

Michal Nový (FC Baník Chomutov "B"): "V prvním poločase jsme se spíše trápili, druhá půle byla z naší strany lepší. Na domácích byla vidět výborná bojovnost a těžko jsme se dostávali za jejich obranu. V pátek bude zápas vypadat úplně jinak, nastoupí jiní hráči."

49:34
    Chomutov zkušeně brání poslední vteřiny utkání.

48:25
    Chomutov kombinuje na útočné polovině a nepouští hráče Tiradores k míči.

46:41
    Gólman domácích se snaží podpořit útok, futsalisté Baníku se mají na pozoru.

45:31
    Baník Chomutov "B" právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ TYKAL se uvolnil po levé straně, odkud propálil Dušana Skálu. Bez asistence.

44:21
    David Komárek tečoval nákop Pavla Švandy do gólmana soupeře.

42:11
    Petr Guth předal balón Davidu Komárkovi, který v předbrankovém prostoru hledal Pavla Švandu. Posledně jmenovaný před odkrytou bránou na míč těsně nedosáhl.

41:56
    Oddechový čas pro domácí.

41:42
    Po kombinaci Petra Nového a Rostislava Šebka si nešťastně srazil míč do vlastní branky PETR HEJDUK.

39:48
    Dušan Skála špatným výhozem rozehrál na Jakuba Valtu, který naštěstí pro domácí bránu po kličce netrefil.

36:53
    TOMÁŠ TYKAL se prezentoval dobrým důrazem, když se zmocnil odraženého balónu a dokonává obrat ve skóre. Bez asistence.

36:06
    Stanislav Starý ze středu nezaměstnal Bohumila Klímu, který se za míčem směřující mimo tři tyče pouze ohlédl.

35:07
    Pavel Švanda zleva zamířil nad.

33:35
    Chomutov pokračuje v kombinaci na ofenzivní části hřiště, obrana Tiradores musí čelit velkému tlaku.

31:22
    Pokus Patrika Šlégra brankář Ústí nad Labem vyrazil.

Dnešní utkání sleduje 39 diváků!

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 11. Hejduk, 27. Komárek (pen.) – 20. Šebek (Minařík), 30. Minařík (Šebek), 37. Tykal, 42. Hejduk (vla.), 46. Tykal

Karty:   12. Minařík (BCB), 27. Klíma (BCB)

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Brzák, Starý, Guth, Jakubec – Hejduk, D. Dvořák – Švanda, Komárek. Trenér: Dušan Stíbal.
    FC Baník Chomutov "B": Klíma – Zoula, P. Nový, Šlachta, Šlégr – Minařík, Šebek – Tykal, J. Valta. Trenér: Michal Nový.

Rozhodčí: Tuček, Mollinger