Kunlun – Toljatti 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:2 (po pr.)
Ufa – Petrohrad 1:6 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Omsk 5:4 (kon.)
Minsk – Barys 3:2 (2:0 po s.n.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Soči – Novosibirsk 3:4 (po pr.)
po s.n. (2:0)
HC Dinamo Minsk
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 04.10.2017, 18:30 • Minsk Arena • KHL

64:41
    Přesilovku si nakonec zahraje ještě Barys – na trestnou lavici je poslán Arťom Volkov za sekání.

61:43
    A domácí mají velkou šanci na to, aby rozhodli zápas – na trestnou je totiž za hákování poslán Konstantin Puškarjov a Minsk bude hrát přesilovku.

57:13
    Hosté ještě budou mít dobrou šanci na to, aby duel srovnali – na trestnou lavici míří Alexandr Kulakov a Barys tak má přesilovku.

51:57
    Je tu první vyloučení třetí třetiny a do čtyřech jdou hosté – za podražení si jde sednout Alexandr Lipin.

39:49
    A skutečně to vypadá, že se dohraje bez dalších branek, přesto je ještě vyloučen domácí Sergej Drozd za hru vysokou holí.

34:11
    Domácí si opět zahrají v početní výhodě, což jim dnes moc nejde – na trestnou míří Linden Vey za hru vysokou holí.

31:10
    A série vyloučených pokračuje – tentokrát Barys hrál v šesti lidech a je tak potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

29:24
    Navíc se počet hráčů na ledě srovná, protože vyloučen byl i Alexander Kulakov – ten při napadání podrazil svého soupeře a je za to potrestán.

27:46
    Znovu si přesilovou hru zahrají domácí – tentokrát je tím hříšníkem střelec první branky zápasu Talgat Žajlauov, který se provinil hákováním.

23:46
    Je tu první vyloučení druhé třetiny, tentokrát bude oslabení hrát kazašský tým – sednout na trestnou lavici si jde Pavel Akolzin, který svého soupeře krosčekoval.

19:17
    Tak toto je pro domácí komplikace, protože budou hrát dlouho ve třech – na trestnou lavici je poslán i Šinkevič za vražení na hrazení.

18:58
    Na konci třetiny je tu ještě zbytečný útočný faul Howdena, který přerušuje pokračující tlak domácích – hráč Minsku se provinil podražením.

15:20
    Domácí běloruský tým si zahraje přesilovku a bude tak mít skvělou možnost na to, aby zápas srovnal – Martin St. Pierre se dopustil podražení a jde si na dvě minuty sednout na trestnou lavici.

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 19. Kitarov (Drozd, Šinkevič), 38. Howden (Gragnani, Matěruchin), rozh. náj. Howden – 13. Žajlauov (St. Pierre, Puškarjov), 60. Dawes (Žajlauov, Akolzin)