Motor ČB – Třebíč 2:1 (po pr.) | Přerov – Benátky n/J 2:1 (5:4 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Slavia – K. Vary 1:5 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 4:8 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Stadion Litoměřice
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
Středa 04.10.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 9. kolo

Je dobojováno. Druhý bod nakonec berou Rytíři Kladno, kteří si dnes doslova vylámaly zuby na fantastickém Královi. Domácí brankář vychytal svému celku alespoň bod, což je vzhledem k hernímu projevu Litoměřic určitě vítaným dárečkem. (20:33:03)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je JAN KLOZ.

5. série
    1:2
    Na druhé straně je Kloz úspěšný střelou k tyči a Kladno bere druhý bod – 1:2.

5. série
    1:1
    Pavlas to zkoušel rychlou kličkou do strany, Kopřiva nechal u tyče beton.

4. série
    1:1
    Svedlund to neudělal moc dobře, jeho nájezd Král v poklidu vyrazil.

4. série
    1:1
    Za domácí celek se rozjel Veselý, který ukázkovým blafákem srovnal stav – 1:1

3. série
    0:1
    Podobně si počínal také Lorraine, který branku úplně minul.

3. série
    0:1
    Bílek se rozjel docela pomalu, následná polovysoká střela skončila pouze na vyrážečce.

2. série
    0:1
    Obránce Štindl to udělal lišácky a střelou mezi betony posílá Kladno do vedení – 0:1

2. série
    0:0
    Kantner napodobil svého kolegu a taktéž střílel po zemi. Kopřiva byl připravený.

1. série
    0:0
    Kaut to udělal moc hezky, s poslední kličkou to ale přehnal a Král stačil vyrazit střelu.

1. série
    0:0
    Šimeček si nabruslil z pravé strany a střelou po ledě jen o kousek minul branku.

Začínat bude domácí celek.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nenabídlo žádnou branku a jsou to především hráči Litoměřic, kteří mohou děkovat senzačnímu Královi. Domácí strážce tyčí pochytal během prodloužení snad tři nebo čtyři obrovské šance.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    To je neuvěřitelné! Král opět fantastickým zákrokem zastavil přečíslení dva na jednoho.

64:02
    Král jednoznačně drží svůj celek. Do další velmi dobré pozice si sjel Hořava, který opět trefil pouze dobře postaveného brankáře.

David Suchý

Branky a nahrávky: 50. Bílek (Zajan) – 23. D. Tůma (Lenďák, Machač), rozh. náj. J. Kloz