Motor ČB – Třebíč 2:1 (po pr.) | Přerov – Benátky n/J 2:1 (5:4 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Slavia – K. Vary 1:5 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 4:8 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Stadion Litoměřice
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
Středa 04.10.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 9. kolo

43:27
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Hořava – 2 min., podražení).

36:37
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Pavel Zajan – 2 min., hákování).

23:24
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min., krosček).

15:00
    Máme tu další vyloučení, tentokráte v domácím táboře. Nedovoleným zákrokem se provinil Jebavý, který si odsedí dvě minuty za hákování.

12:45
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (David Štich – 2 min., napadení).

09:40
    Jenomže Kladno se bude muset opět bránit, vynuceným faulem se prezentoval Zelingr, který hasil velkou šanci soupeře.

07:30
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stanách, Kaut totiž podrazil protihráče, který se chystal k vyhození puku ze třetiny.

06:27
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Filip Jirásek – 2 min., hákování).

David Suchý

Branky a nahrávky: 50. Bílek (Zajan) – 23. D. Tůma (Lenďák, Machač), rozh. náj. J. Kloz