Motor ČB – Třebíč 2:1 (po pr.) | Přerov – Benátky n/J 2:1 (5:4 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Slavia – K. Vary 1:5 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 4:8 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:4 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 04.10.2017, 18:00WSM Liga • 9. kolo
Předzápasové kurzy: 2.84 4.5 1.95
Partner:
   
  56:42
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hosté využívají přesilovku a pro domácí jde o hodně nepříjemnou branku, protože jim zřejmě sebrala naději na body. Kverka vypálil od modré a PETR STLOUKAL jeho nahození tečoval za záda Polívky. Asistence: Jaromír Kverka a Martin Podlipnik.
   
  51:19
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie vede už o tři branky! Kohout našel na útočné modré JAROMÍRA KVERKU, který si s pukem sjel až na vrchol pravého kruhu, odkud exkluzivní ranou zakončil mezi vyrážečku a tělo Polívky. Asistence: Martin Kohout.
   
  37:31
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Po vhazování před Polívkou se ale hosté opět prosazují. Skuhravého rána na branku domácích neprošla, ale v následném závaru před Polívkou se nejrychleji zorientoval SEBASTIAN GORČÍK, jenž doklepl kotouč do sítě. Asistence: Henri Tuominen a Václav Skuhravý.
   
  32:34
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Neproměněný tlak může domácí mrzet. Krejčí udržel kotouč u mantinelu v levém útočném rohu, zbavil se obránce a nahrál mezi kruhy volnému ONDŘEJI BERÁNKOVI, jenž z první propálil Polívku střelou po ledě. Asistence: Daniel Krejčí a David Gríger.
   
  27:04
  Slavia právě vstřelila branku!
  A je vyrovnáno! Sešívaní vybojovali kotouč u levého mantinelu. Na pravé straně si o kotouč řekl MARTIN KADLEC. Ten napoprvé Závorku nepřekonal, ale sám se dostal k dorážce a z ostrého úhlu propálil rozhozeného hostujícího brankáře. Asistence: Martin Šagát a Zdeněk Kubica.
   
  09:52
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Karlovarští nakonec přece jen otevírají skóre zápasu. JAROMÍR KVERKA se dostal ke kotouči na levém kruhu, položil si Polívku a bekhendem zasunul puk do branky podél pravé tyčky. Asistence: Martin Kohout a Daniel Krejčí.

  Michal Toman

  Luky V.

  Branky a nahrávky: 28. M. Kadlec (Šagát, Kubica) – 10. Kverka (Kohout, Krejčí), 33. O. Beránek (Krejčí, Gríger), 38. Gorčík (Tuominen, Skuhravý), 52. Kverka (Kohout), 57. Stloukal (Kverka, Podlipnik)


  HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – J. Drtina, J. Novák, Ryzák, Kasík, Kolařík, A. Růžička, J. Holý – Z. Doležal, Nedvídek, Šmerha – M. Kadlec, Šagát, Kubica – M. Ondráček, Šafránek, Jankovský – Kopta, Krliš.
  HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Weinhold – O. Beránek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – Harkabus, Tuominen, Davídek.

  Rozhodčí: Wagner, Pražák – Rubáš, Tvrdík