Plzeň – Opava 4:1 (kon.)
konec
FC Viktoria Plzeň
4:1 (2:0)
SFC Opava
Čtvrtek 05.10.2017, 17:00 • Doosan Arena, Plzeň • MOL Cup • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 1.37 4.87 7.21
   
  83
  Plzeň právě vstřelila branku!
  O vítězi už je zřejmě definitvně rozhodnuto! Po ztrátě balonu v útočné šestnáctce se hosté nestačili včas vrátit, Aleš Čermák rozehrál rychlý brejk do strany na JAKUBA ŘEZNÍČKA a ten si poradil jako zkušený mazák – schoval svou střelu za obránce a balon uklidil přesně na vzdálenější tyč – 4:1.
   
  81
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Na druhé straně naopak domácí hrubku okamžitě trestají! Jeden z hostujících hráčů hlavou nešťastně přiťukl balon do běhu Řezníčkovi, který měl čas počkat si na dobíhajícího MARKA BAKOŠE. Ten už si v gólové šanci věděl rady a opět vrací Plzni dvougólový náskok – 3:1.
   
  59
  Opava právě vstřelila branku!
  Neuvěřitelnou hrubku teď vyrobili v obraně domácí fotbalisté. Hruška vyběhl mimo vlastní pokutové území, načež balon před vápnem Živulič přenechal soupeři. TOMÁŠ SMOLA měl tak dost času, aby se s balonem otočil, vybral si roh a pohodlně zakončil – 2:1.
   
  16
  Plzeň právě vstřelila branku!
  A je to už 2:0 pro domácí celek. V celé akci měl prsty znovu Martin Zeman, jenž si na pravé straně zasekl míč, vypálil, ale parádně proti němu zasáhl Šrom. Míč se nicméně odrazil znovu před bránu, kde byl připravený VÁCLAV PILAŘ, který propálil vše, co bylo před ním, a rozvlnil síť!
   
  3
  Plzeň právě vstřelila branku!
  A první rohový kop Viktorie hned končí prvním gólem dnešního utkání! Martin Zeman poslal centr do velkého vápna, do vzduchu se vyšvihl JAKUB ŘEZNÍČEK, který poslal míč za záda Šroma. Viktoria se dostává bleskově do vedení, pro Řezníčka je to první soutěžní gól za Plzeň.

  Marek Kratochvíl

  Jan Picka

  Branky: 3. Řezníček, 16. Pilař, 81. Bakoš, 83. Řezníček – 59. Smola


  Držení míče: 61 % : 39 %.
  Střely na branku: 14:14. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:4.
  FC Viktoria Plzeň: Hruška – Havel, Hájek, Hejda, Kovařík – Zeman (58. Čermák), Živulič (63. Hořava), Ivanschitz, Pilař (73. Petržela) – Bakoš (C), Řezníček
  Náhradníci: Sváček – Vacovský, Řezník, Čermák, Kolář, Petržela, Hořava

  SFC Opava: Šrom – Hrabina, Simerský, Radić, Stříž – Schaffartzik – Kayamba (88. Čelůstka), Jursa, Kuzmanović (46. Zapalač) – Jurečka (46. Smola), Puškáč
  Náhradníci: Fendrich – Žídek, Čelůstka, Smola, Zapalač

  Rozhodčí: R. Dubravský – M. Wilczek, M. Myška

  Diváci: 3 883