Gruzie – Wales 0:1 (kon.) | Rakousko – Srbsko 3:2 (kon.) | Irsko – Moldavsko 2:0 (kon.)
Itálie – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Izrael 0:1 (kon.) | Španělsko – Albánie 3:0 (kon.)
Chorvatsko – Finsko 1:1 (kon.) | Turecko – Island 0:3 (kon.) | Kosovo – Ukrajina 0:2 (kon.)
Itálie
1:1 (1:0)
Severní Makedonie
Pátek 06.10.2017, 20:45 • Stadio Olympico, Turín, Itálie • Kvalifikace MS (Evropa)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:56)

Makedonci slaví historický úspěch v podobě získaného bodu! Dnešní utkání se hrálo jakoby z nutnosti, domácí zvládli první půli, v té druhé jako by ztratili chuť se o výsledek porvat a přenechali aktivitu soupeři. Ten nakonec dokázal vyrovnat a pak již favorizovaní Italové nedokázali s výsledkem nic udělat.

90+3

90+3
    Špatný odkop od branky Makedonie, domácí se dostávají k míči.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, mezitím domácí rozehráli rohový kop z pravé strany. jenže míč odvrací do autu bránící Gjoko Zajkov.

90
    Ciro Immobile bojuje s míčem na pravé straně, nakonec je z toho ještě roh pro Italy.

87
    Znovu se hra odehrává především ve středu hřiště, jako by to již chtěla obě mužstva nějak dohrát.

85
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na vlastní polovině.

84
    Italové s míčem ve středu hřiště, následuje pas na pravou stranu, který míří na Immobileho, ten posílá míč Zappacostovi, který ho ztrácí.

82
    Registrujeme spíše propagační střelu Bernardeschiho z hranice vápna, míč letěl několik metrů vedle branky Makedonie.

80
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Ivan Tričkovski.

79
    Italové po delší odmlce opět na polovině soupeře, uvidíme, jak je vyburcuje inkasovaný gól.
    77. Aleksandar TRAJKOVSKI - 1:1

77
    Makedonie právě vstřelila branku!
    Ano, o toto si Italové svou pasivitou koledovali! Makedoncům patřily poslední minuty, které nyní pečetí ALEKSANDAR TRAJKOVSKI. Ten dostal parádní pas od Panděva a z pravé strany naběhl před Buffona, kterého dokázal překonat střelou ke vzdálenější tyči.

75
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Darko Velkovski, přichází Gjoko Zajkov.

75
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Bryan Cristante.

73
    Ezgjan Alioski (Makedonie) si nyní nekomplikoval život, odkopl míč na polovinu Italů.
    71. Ilja Nestorovski (Makedonie) v šanci, ale poslal hlavou míč přímo do míst, kde stál Buffon.