Třinec – Sparta | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 4:1 (kon.) | | | Jihlava – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Chomutov – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Vítkovice – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:2 (po pr.) |
Kometa Brno – Liberec | 7:2 (kon.) |
Boston – Nashville | 4:3 (kon.) | | | Buffalo – Montreal | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | NY Rangers – Colorado | 2:4 (kon.) |
Detroit – Minnesota | 4:2 (kon.) | | | Ottawa – Washington | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Chicago – Pittsburgh | 10:1 (kon.) |
Anaheim – Arizona | 5:4 (kon.) | | | Los Angeles – Philadelphia | 2:0 (kon.) |
Chabarovsk – Čeljabinsk | 2:3 (kon.) | | | Vladivostok – Toljatti | 0:2 (kon.) | | | Kunlun – Magnitogorsk | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Ufa – Omsk | 1:3 (kon.) | | | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk | 4:5 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Minsk | 1:2 (kon.) |
Petrohrad – Novosibirsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Barys | 3:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 3:4 (kon.) |
Finsko – Česko | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 1:4 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 4:5 (po pr.) | | | Slavia – Kladno | 4:3 (3:1 po s.n.) |
Třinec – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Vítkovice – Mountfield HK | 2:3 (kon.) |
Slavia – Sparta | 1:3 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 6:1 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 1:8 (kon.) |
Kladno – HC Plzeň | 2:9 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 4:3 (3:1 po s.n.) |
Liberec – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Žilina | 2:1 (kon.) | | | Poprad – Banská Bystrica | 6:4 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 4:1 (kon.) |
Detva – Trenčín | 0:2 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 6:4 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 6:5 (po pr.) | | | Skalica – Dubnica | 3:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky B | 7:2 (kon.) |
Topoľčany – Trnava | 1:2 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Prešov | 1:4 (kon.) |
Tábor B – Telč | 6:4 (kon.) |
po prodl.
HC Dynamo Pardubice
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Olomouc
59:24
|
David Tomášek oslabil svůj tým v nejhorší možnou chvíli, po faulu v útočném pásmu je vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
50:07
|
Jan Knotek krosčekoval Petra Sýkoru v jasné šanci, další přesilovková šance pro Dynamo!
|
|
43:14
|
Potrestaným hráčem Olomouce je Bruno Mráz za hákování.
|
|
37:00
|
Velká příležitost pro hosty, budou hrát v pěti proti třem! Antonín Dušek je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
33:45
|
K velké nevoli domácích hráčů i fanoušků se na trestnou lavici na dvě minuty za faul loktem stěhuje Ty Wishart. Rozhodčí po chvíli jeho faul dokonce překvalifikovali na pětiminutový trest za úder do oblasti hlavy a krku! Klíčový obránce Dynama tak míří do sprch!
|
|
30:46
|
Další přesilovka pro Dynamo, Marek Laš zasáhl svého soupeře vysokou holí a je na dvě minuty vyloučen.
|
|
24:11
|
Jan Eberle oslabí svůj tým na 4 minuty, po jeho zásahu vysokou holí do obličejem jednoho z domácích hráčů se totiž na ledě objevila krev.
|
|
12:39
|
Šance pro hosty, Jacob Cardwell si jde odsedět dvě minuty za podražení.
|
|
07:14
|
Další trest pro Kohouty, František Skladaný totiž pod tlakem vyhodil puk mimo hriště.
|
|
Vilém Burian na útočné modré podrazil Bojka a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou.
|
Branky a nahrávky:
54. Rolinek (Trončinský) – 26. Strapáč (Skladaný), 63. Skladaný (J. Galvas)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Klouček (Kacetl) – Wishart, Hunkes, Čáslava (A), Cardwell, Trončinský, Holland, Ščotka – Treille, Tomášek, Vondráček – Rolinek (C), Bojko, Quenneville – Perret, Poulíček, P. Sýkora (A) – Beran, Dušek, M. Kaut.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas – Laš, J. Knotek (A), Sundher – Burian, R. Vlach, Eberle – Holec, Strapáč, Skladaný – Ostřížek, Mráz, Buc – Rác.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas – Laš, J. Knotek (A), Sundher – Burian, R. Vlach, Eberle – Holec, Strapáč, Skladaný – Ostřížek, Mráz, Buc – Rác.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Karel Málek
@karl__karlsson